Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Запитване за курсове
Автор: Tikal   
Дата:   23-11-11 15:29

@GOSPODIN,

вече получих нужната информация. Явно някои хора са ме разбрали какво точно търся и искам да кажа :] Съжалявам, ако не съм се изразила прекалено ясно.

За тапиите, има много хора, които са кадърни и без наличието на квалификация от някъде, но повечето от тях остават в небитието поради тази липса... говоря от лични наблюдения...

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: AvalancheMaster   
Дата:   23-11-11 15:51

Абе, bulgarian... без да се съгласявам или отричам с това, което казваш - успокой топката! Тука никой не спори, че е добре да имаш диплома, спорят с това, че ти го изкара така, че ако нямаш диплома, за нищо не ставаш и по-добре да не се и пробваш.

В момента се интересувам от курсове и продължаване на следването с "фотография", ама хора като теб само могат да ме откажат...

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: bulgarian   
Дата:   24-11-11 00:35

AvalancheMaster, много правилно си ме разбрал, за обстойно пояснение на случаите в които това може да се случи, виж постингите на langel, а ти какво ще правиш със живота си, ше учиш ли, ше бачкаш ли, моите уважения, но това си е лично твоя работа. Ти може да си намериш причина и чалга да започнеш да слушаш и после мен да обвиниш, сори, но аз нямам нищо общо с твойте персонални решения в живота и ти препоръчвам да не търсиш причината за успехите или неуспехите си в мненията на другите.


Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: Vikigeorgiev   
Дата:   03-04-17 21:56

Здравейте, не исках да отварям нова тема. Пиша с надеждата някой реално запознат да пише мнение.
Кое има по-голяма тежест: Сертификат
За следдипломна квалификация от ....
Удостоверение, Сертификат или Свидетелство за квалификация? Всичките са различни неща, на места ги дават първите две без третото. Къде и как мога да разбера кои са с по-голяма тежест в чужбина като САЩ или Германия примерно?
Няколко дни ровя като къртица, но виждам само западнали лицензирани курсове и западнали колежи или университети...сигурен съм, че нивото е ниско на обучението като цяло.
Предполагам, че сертификат или нещо от сорта от университет е по-добрия вариант? За фотогафия като специалност да уча не ми се иска имам едно висше дизайн... стига ми, не ми се дават още пари за нещо отново безполезно и базово като знания. Учил съм фотография към дипломата ми за изобразително изкуство, за съжаление фотографията не е включена в дипломата ми по изобразително изкуство и все едно не съм го учи! Не ми е ясно как ще изучавам даден предмет и после той няма да е в дипломата ми, но в България всичко е възможно...та не ми се коментира това повече.
Нужен ми е съвет и се надявам някой компетентен да ми отговори? Благодаря предварително. :)


Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: dimidumi   
Дата:   03-04-17 22:24

Брех, кой роден ВУЗ те прецака по фотография бе момче [smilie2] . Кинти имаш ли си за модерна фотографска техника, 20-30К са достъчни на първо време, едно комшийче похарчи толкоз за висшУ и пак е без работа, а знам един с магистратурка и 20к кредит да се чуди от къде да изкара 2 лева [smilie5]

П.П. Абе гледам напоследък в JOBS-a не търсят ни фотографи, ни графични, ни мРафични дизайнери, за кво ви е туй висшУ по фотография [shtrak]



Публикацията е редактирана (03-04-17 22:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: lamerko   
Дата:   03-04-17 23:10

Не че нещо, но какъв е смисъла от този сертификат? Или можеш или неможеш, а хартията не променя нищо. И 10-на дипломи и сертификати да изтряскаш, като не може да покажеш нищо свое - какво?

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: Dessisslawa   
Дата:   03-04-17 23:28

Магистратура по кино-фото документалистика към ВМЕИ няма. Това беше ФОП - факултет обществени професии.

И, да, англичаните много държат на сертификатите. И мен са ме питали дали имам сертификат по фотография макар да не кандидатствах за позиция фотограф, а за нещо съвсем друго. Но стана въпрос какво ми е хобито и т. н.



Публикацията е редактирана (03-04-17 23:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за курсове
Автор: Dr.Strangelove   
Дата:   04-04-17 21:54

Би било интересно автора на темата да даде мнение 6 години по-късно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »