Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Интересно
Автор: clipse   
Дата:   03-10-11 13:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Интересно
Автор: sirkhann   
Дата:   03-10-11 13:13

Фотографията е нещо субективно и субективизъм винаги ще има при оценяването, както има във всичко.

И на мен ми стана странно, че темата беше директно изтрита, но админите така са преценили, за да не се ескалира напрежение.
 Re: Интересно
Автор: clipse   
Дата:   03-10-11 13:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Интересно
Автор: detlene   
Дата:   03-10-11 13:17

Не съм питал нищо, просто констатирах.
Не бъркайте свободата със свободията.
Форума си има правила. Това, което наричате "цензура" е просто спазване на вече зададените правила.
И изобщо що не спрете с тия пубертетски изпълнения?
На мен лично съвсем ми дотъпява да чета такива детски тъпотии.
 Re: Интересно
Автор: clipse   
Дата:   03-10-11 13:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Интересно
Автор: J0R0   
Дата:   03-10-11 13:22

Не става въпрос за цензура, а за личен избор на автора чии коментари да чете и чии да не чете, чии да трие и чии да не трие.
Същата опция я има във Фейсбук и всички останали сайтове.
След като авторът не иска да ти чете писанията, не е необходимо да се заяждаш допълнително и да натрапваш мнението си на още няколко хиляди човека.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена