Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Професионален грим за фотосесии
Автор: marto   
Дата:   29-09-11 19:42

не бе, радвам ти се [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Професионален грим за фотосесии
Автор: vaskoni   
Дата:   29-09-11 19:53

ми що се хилиш като Софиански , без причина? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Професионален грим за фотосесии
Автор: goldfrapp   
Дата:   29-09-11 20:38

Браво на мацката, действа, за разлика от повечето умници дето само дават акъл а не могат 5 лева да изкарат. И много добре прави, че не обръща внимание на озлобелите нищожества дето се правят на умни (да не ви изброявам по имена, знаете кои сте). Изключвам тези които дават градивна критика, разбира се.

Напомня ми на един случай, когато се хванах да боядисам един парапет на един тротоар пред къщи, зад който имаше стръмен баир. Боядисвам си аз ръждясалия общински парапет да е готин за всички и две баби минават и си говорят: гледай го този, какво го боядисва, да не е негов този парапет? 2 опции: или им навирам четката в гърлото или не им обръщам внимание. Е, второто, както гримьорката прави с вас, недорасли умничета :) [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Професионален грим за фотосесии
Автор: n1x0n   
Дата:   29-09-11 20:43

Най-тъпото е, че хората критикуващи останалите за грубото им държание имат същият неучтив изказ... какъв е смисъла?

Отговори на това съобщение
 Re: Професионален грим за фотосесии
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   29-09-11 22:53

а можеше тази песен

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »