Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: meryeti   
Дата:   23-09-11 17:57

at biso : [beer] [shtrak] яко си го забол:)ама и navy е прав...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: meryeti   
Дата:   23-09-11 18:43

navy, старецът бая се е овълчил. Рибената чорба беше 1,50 пък лютото към нея-2 лева. Направо ме уби. Да не говорим, че "култовия" му хайвер е пълен т...к. Ама няма как-звезда е човека. Отдогодин и с билетче за вход :)))

наздраве, biso :)))
Видяхме nenov докато правеше този кадър и вобще не знам какво сходство видя nirval тука с дадения пример. Онова е снимано няколко часа сигурно, а на Ненов за половин час цялата работа имаше ли нямаше ли. Пък и неговата снимка е по-колоритна от "оригинала" така наречен :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: biso   
Дата:   23-09-11 20:53

.... ама и navy е прав...

това го разбрах ... чернокоп за 12 кинта
тия дни правих меню на един добър рибен сравнително скъп ресторант. там същото нещо - 9 кинта

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Надя   
Дата:   28-09-11 13:35

Гейзи аз лично /а предполагам и почти всички останали автори/ нямам причини да си "трайкам" освен че не ми харесва тона и начина по който се плюе. Не смятам че има нужда от обиди и обвинения освен изнесените факти и евентуално градивна критика и предпложения. Такива не видях в темата.
По повод на избраните кадри и споменаването на моето име искам да кажа , че лично на мен голяма част от селекцията на журито не ми хареса. Не ми харесаха и някои от наградените кадри. Защо имам от 4 подадени кадъра 4 избрани ? Е и за мен беше изненада, но все пак приятна. Не чуствам никаква необходимост да се оправдавам за това. :)
Поздрави,
Надя

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: fireflash   
Дата:   01-10-11 02:51

споделям идея на друг автор за следващата ваканция [smilie3]
http://500px.com/photo/1550290?from=editors




Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »