Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: batstako   
Дата:   29-03-11 12:31

pepi34 [cool] [cool] [cool], това което си написал е 100% вярно, проблема е в това че някой ще се навие да работи по 8ч. на ден за тия пари, не за друго а от немай къде. До там сме я докарали в БГ, че хора с висше образование, 2 езика и т.н работят за сервитьорска заплата, отгоре на всичко ни убеждават че това било нормално [smilie18] [smilie18] [smilie18]. Ако предложението е за 2ра работа и не трябва да се ходи по 8ч бива, иначе [smilie18].



Публикацията е редактирана (29-03-11 12:32)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: darksorrow   
Дата:   29-03-11 12:36

тва да пускаш каквито и да било обяви за работа в тоя форум и то си е едно странно решение...

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   29-03-11 12:46

Поне стана хубава тема и всеки може да си каже мъките [smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: georgivelev   
Дата:   29-03-11 13:04

@асахи

А и не всичко е заплата. Има още много важни фактори, за да е една работа добра.

За специалист с 3+ години опит заплатата е най-важният фактор. Очаква се, че за 3 години си усъвършенствал в материята и искаш да получиш дивидент за вложения труд.
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pepi34   
Дата:   29-03-11 14:17

Neposlushko и Tonyboy79 , вие май не четете правилно какво съм написъл. Нищо лично против селяните и студентите, но те сами се ебават, защото не смятат правилно.Имат да кажем гръб от село, пращат им колетчета и се хващат евтинко да поработят само и само да станат Столичани.После се поувличат взимат кредитче, айде още едно и право в капана. И после път с един единствен изход - Бели роби в собствената си страта, доживот! Вижте хора, никой не ще да копа ягодите, цела Берковица живее в София, я ягодите станаха 5лв и са ГМО, никои не ще да копа картофите , ама и те станаха 1.50лв.Някои разбират що за животно е Фотошопа и искат за него и 1000лв, ама някои не прават разлика между него и мотиката. Такива са готови да бачкат и за 350лв, само и само да работат на компютер, а не на село.Схващате ли че проблема е много сериозен и пак опираме до часовете по математика от 1 до 8 клас? А това е много изгодна ситуацийка за Геле от Долно Нанагорнище, който например е слушал в час и малко е прогледнал.И като дошел в София е видел, че вместо да мирише на кравешки лайна, по-добре да излъже неколко съселянина, да дойдат и те и да му станат роби.Затова не се учудваите, че тука дават 700, щото аз ще ви копирам обява от Джобс БГ, на която дават 350лв. за почти същата работа, но изискванията са им малко по-малки.И я пуска един див селянин, дет още не се научил да говори правилен български език.Може да прибавим в списъка и Византиийските представители и собственици на ателиета Фуджи, които вечно търсят персонал щото дават по 400лв зорлем.Щом има луди да се хващат, къв е проблема?Честито ви ново робство в 21 век, не се сърдете, сами си слагате оковите всеки ден.
Иначе за обявата, щото много се отклоних от темата.Обявата е на Ицо, човека си има работа, сериозен е и си плаща.Важното е че си плаща, щото има и такива дето не плащат( под робство сме от неизвестен тиранин), не го забравяйте все пак.Който иска може да побачка, пък като е добър да му иска повече или да търси нещо по-добро.Според мен условията са нормални, нито много добри, нито много лоши.



Публикацията е редактирана (29-03-11 14:18)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: batstako   
Дата:   29-03-11 15:06

Абе има едно документално филмче, Inside Job се казва, има го на един сайт дето е с името на известни столични кина [smilie3], та който не го е гледал да го дръпне. Филмът е уникален, засяга прочутата криза и всичко свързано с нея, кой кога и как. [cool]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: emma.christova   
Дата:   29-03-11 17:13

Честно казано и аз не намирам 700 лв за малко пари. При това аз работа в най-голямата фото верига в страната, работя 16 дена в месеца по 12 часа като ретуширам и копирам снимки по цял ден без почивка и за целия тоя зор и безкрайни нерви получавам около 500 лв на месец. И на всичкото отгоре ателието ни е от най-печелившите на пъпа на София.
А този човек дава 2 ПЪТИ повече от моята средна месечна заплата за същата работа и казвате че е малко.
За всеки 2-ри българин това са много пари



Публикацията е редактирана (29-03-11 17:13)
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: pepi34   
Дата:   29-03-11 17:31

Ема, а какъв е проблема да си смениш работата?Ето имаш изгодно предложение.И без това написах , че човекът(Ицо) е много точен, има си работа и си плаща редовно.В офертата е посочена даже още по-висока заплата - 850лв.Аз от едно тайно място знам, че ако случайно можеш и да снимаш, може и още повече до взимаш(над 1200 да кажем).Няма да те питам коя е най-голямата назована от теб фирма, но това което си написала с пълна сила доказва написаното по горе от мен.Тоест , че шефовете ти са страхотно стиснати и супер експлоататори, а ти или си бяла робиня , или и ти не си била в часовете по математика от 1 до 8 клас, а може би всъщност аз не съм в час?Може би ти живееш на фотосинтеза? Ако е така сподели, ще почерпя. Може би само аз имам проблем с едни от най-скъпите мобилни разговори в Европа, даже и в Азия, а почти и в света, с цената на горивата и тока , хляба, олиото, храната.Аз живея сам , не плащан наем, не пия, не пуша, не ходя по жени и 500лв не са ми достатъчни за да се чувствам свободен човек. Със 700-800 се чувствам нормално, но не и добре, а с 1000 вече мога да си позволя да отида на ресторант, концерт, даже може и на море.И това не е лукс.Великите капиталисти от "западащия" запад са доказали, че ако искаш работника да работи, той трябва да е доволен , щастлив, отпочинал, а не смазан до смърт от работа!
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: splendor   
Дата:   29-03-11 17:32

А този човек дава 2 ПЪТИ повече от моята средна месечна заплата за същата работа и казвате че е малко.

Значи сега ти се отваря идеален шанс да работиш същото, но за повече пари [smilie21] [smilie21]
 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: didesignbg   
Дата:   29-03-11 17:33

То за Джуниър 98 легенди се носят[smilie5]
Човека просто си е пуснал обява, даже и учитиво е добавено заплащането за удобство на тези, които ще отговорят. Съвсем нормално е да се прави ретуш и за 500 и за 750 и за 1500 лева, убеден съм че има хора, които го правят и за 3000 лева.
Радостното в цялата история е, че поне почна да има обяви за работа, в един момент и това нямаше.

 Re: Обява ''фото- ретушьор''
Автор: kirilius   
Дата:   29-03-11 17:42

700 лв не са лоши пари... за начинаещ. Разминаването идва, когато се спомене "отлично владеене" и "опит минимум 3 години".

И няма значение дали става дума за фотошоп или нещо друго. Горните 2 изисквания са за професионалист от средно и по-високо ниво.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.