Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Трябва да снимам сватба-Помогнете
Автор: delivero   
Дата:   02-03-11 14:48

за голямо съжаление доста често се случва да не успея да разгърна скромните си възможности по ред причини не зависещи от мен. но винаги давам право на гостите и младоженците да си преживеят сватбеният ден както са си намислили и както им харесва. и най важното никога не се натрапвам дори се е случвало булката 8-мия месец казва уморена съм не мога да снимам фотосесия добре ок.

300 сватби и 300 са различни...

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва да снимам сватба-Помогнете
Автор: Gruyu   
Дата:   02-03-11 14:57

най-важно е да минат да поздравят гостите към 22 часа или когато огладнее диджея и булченското хоро накрая

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва да снимам сватба-Помогнете
Автор: tziko   
Дата:   02-03-11 16:35

Аз на няколко сватби ходих като гост но с апарата и снимах доста[ще кажете що не си прая кефа ами се занимавам да снимам - ще отговоря щото това ми е кефа, в едната ръка апарата в другата ракията, обикалям викам наздраве и снимам[smilie21] ] винаги съм се разбирал добре с наетия фотограф и съм се старал да не му преча. Един път дори, булката след време ми каза, че харесва много повече мойте снимки от колкото тези на професионалния фотограф(щото снимах до късно когато всички бяха много пияни[smilie18] ). Веднъж обаче се оказа, че нает фотограф няма, понеже булката знаела, че аз имам голям апарат(д60 кит и нищо повече)[smilie11] и решила, че аз ще бъда фотографа - голяма греда! Спекох се много, условята бяха ужасни (тъмнен ресторант) повечето ми снимки бяха много зле. Като се навирах някъде по-близо да заснема някой по-важен момент, веднага бях последван от всички гости със сапунерки[smilie9], от притеснение алкохола не ме хващаше.
В крайна сметка, нито аз се забавлявах като на сватба, нито младожнците имат свясна снимка, добре, че имаше професионален оператор та да имат поне видео от сватбата.

Извода е: едно е да снимаш за кеф(сватба или квото и да е), друго е някой да има някви претенциЙ към резултата![shtrak] [beer]



Публикацията е редактирана (02-03-11 16:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва да снимам сватба-Помогнете
Автор: pefoto01   
Дата:   02-03-11 16:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва да снимам сватба-Помогнете
Автор: delivero   
Дата:   02-03-11 17:12

tziko аз само на една НЕ БЯХ основен фотограф бях поканен като гост със семейството булката много близка приятелка а младоженеца видео оператор. канят ме и ми казват няма нужда да снимаш на младоженеца колегата му фотограф му ВРЪЩА ЖЕСТА и ще снима сватбата.

добреее
обаче аз си взех апарата с мен поснимах си за удоволсвие тествах си някои нови неща не си давам зор.
настанихме се в ресторанта и го гледам ЗАВАЛИЯТА КОЛЕГАТА седи си на масата пие си ракииката и хич не му е на ... за снимането.
започнах леко да се притеснявам викам си при двама фотографи на сватбата ще си останат без снимки...... кофти.
пак като си грабна Никоня и като ги запукам...... добутах им 800 кадъра и викам доволен съм за себеси че не ги изоставих хората..



и сега когато ме канят на свватба гледам поне аз да я снимам та да има фотограф ОТГОВОРЕН за снимането то се е видяло подарък ще бъде......

това е [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва да снимам сватба-Помогнете
Автор: pefoto01   
Дата:   02-03-11 17:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »