Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   04-01-11 15:33

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   04-01-11 15:33

Айде някой да отива да го взема,че всеки път като го гледам и се дразня. Това е безобразно ниска цена!!! В Павилиона е 900.
В Пловдив 1 има един бял. Не знам другаде как е.



Публикацията е редактирана (04-01-11 15:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: ivanov.10   
Дата:   04-01-11 16:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   04-01-11 16:07

С ДДС-то разбира се.
Колко глупави сапунерки има над тази цена!



Публикацията е редактирана (04-01-11 16:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: ivanov.10   
Дата:   04-01-11 16:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: serjy   
Дата:   04-01-11 20:01

[smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   04-01-11 20:05

Да. Само внимавайте,да не се окаже,че е някаква дефектна бройка. Два пъти ми се е случвало да връщам дефектна техника в Метро и тяхна практика е да я пускат пак в продажба. Едно фотоапаратче и един Blu-Ray player Philips съм върнал. И двата бяха последна бройка и сега още са на щандовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: apollo   
Дата:   04-01-11 20:08

Примерно за евтините последни бройки от апарати в Техномаркет и Технополис заобиколно но достатъчно красноречиво ми обясниха, че далеч не е сигурно дали нямат проблеми щото са мостри и ги е пипал сульо и пульо така че да се пробват на място [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   04-01-11 20:24

Еми да така е,но в случая с този Олимпус,при разлика от 200 лева сравнено с други магазини си струва риска. Все пак е с гаранция,а Метро не отказват да връщат пари,когато има дефект до три дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   04-01-11 21:02

Ами това, че ги е пипал сульо и пульо и нямат видим дефект е много добре. Тези апарати са добре наработени и едва ли ще има изненади от тях. А преди да ги изложат за продан, основно ги преглеждат и почистват. Гаранцията си е пълна, 24 месеца е в Метро. Аз съм взимал такъв апарат на около 230 кадъра, нямаше абсолютно никакви следи от пипане, абсолютно чист и безпроблемен. Имам предвид апарат, който е бил мостра.

[shtrak]



Публикацията е редактирана (04-01-11 21:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   04-01-11 21:07

Хъм точно пък за тоя куц модел с още по-безобразния му китак ли да се изпотрепе да тича народа???
И то от Метро? Дето и гладните сомалийчета знаят, че от Метро/Технополис/Техномаркет не трябва да се купува фототехника??

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   04-01-11 21:14

uri64 Ако те кефи същият този модел със същия китак от Павилиона за 200 лева отгоре, и това е решение. Кефът цена няма... И сомалийчетата вече го научиха.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: Hotsnail   
Дата:   04-01-11 22:56

Абе то ако е стоял без обектив няколко месеца и се е натъпкал с прахоляк ходи ги чисти кат си немаш работа. Пък и ако съм сервиз няма да ти го призная за гаранция ако затвора откаже щото некой го е барал докато е гледал мострата.

Апарат със сменяем обектив дето емстоял на щанда и секи го бара аз не бих купил.

Хайде ако е витринка в магазин като синтеза или сони център бих рискувал. Там хората имат идея какво продават и ги пазят адекватно. Ама метро.... Дали ней вече не е чистил сензора с мокър парцалчне се знае

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   04-01-11 23:45

Ето едни мостри със сменяем обектив и един келеш ги кара като летни кънки. ТУК и ТУК

В "Метро" клиентите (а и не само те) правят почти същото.[smilie18]



Публикацията е редактирана (04-01-11 23:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   05-01-11 00:12

Е,не това няма да го забравя дълго. Толкова не съм се смял скоро. Откъде ги изрови тези клипчета? Уникално. Не махай линковете,искам пак да си ги гледам понякога.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   05-01-11 00:25

Имаше ги в друга тема, май беше само Part 1, тук ги събрах за да е по-удобно.
Аз затова смятам, че притесненията са малко пресилени. Ако в магазина си огледаш добре апарата и го изпробваш, не би трябвало да има особени изненади. Специално "Метро" връщат парите в първите дни (три ли беше или повече) ако има проблем, без да правят никакви спънки.

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   05-01-11 01:24

...uri64 Ако те кефи същият този модел със същия китак от Павилиона за 200 лева отгоре...

На първо място точно този модел, с този мътен китак не бих си купил, ако ще не в Павилиона, ами в Белия дом да го продават и аз да живея отсреща през улицата. Това си е куцо изделие и образец на пълно разминаване на намерения и концепция с краен резултат, от където и да го погледнеш.

На второ - всеки да прави каквото смята за добре, ама НИКОГА няма да си купя техника от магазин чийто фокус е продажбата на хранителни стоки в големи разфасофки.

Ама който му е кеф - да търчи. После, след някой и друг месец ще ги гледаме в обяви "продавам" в базара. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: dobriquet   
Дата:   05-01-11 07:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: serjy   
Дата:   05-01-11 09:15

uri64, имал ли си го тоя фотоапарат? от къде знеш толкова много за него? [ezik]

нито модела е "куц", нито китака е "мътен" в сравнение с която и да е кропка, и който и да е китак [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: marto   
Дата:   05-01-11 09:38

Аз също мисля, че пен-а си заслужава парите [smilie3]

А китака никак не е "мътен", напротив много е читав даже [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   05-01-11 12:24

Да купиш техника от базара е далече по-рисково начинание, отколкото от магазин с нормален вносител, нормална гаранция и нормален сервиз.
[ezik] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: hotsnail   
Дата:   05-01-11 12:24

dobriquet написа:

> Юри, при вносител Амперел ..или там, който и да е не виждам
> причина да си купиш техника от Метро. В смисъл апаратите не се
> сглобяват в работилницата на магазина.

Не знам какво имаш в предвид ама горе писах защо апарата не се купува от МултиДрама, Метро и подобни. Там не пазят нещата дето ти продават.

В мултипама точно олимпуси съм виждал как седят на щанда без капачки и без обектив. Аз никога не си видгам апарата хоризонтално или нагоре без обектив за да не влиза прах, в завода ги затварят в чиста среда за да няма прах. А нали се сещаш как в Метро или мутлирама демо бройките никой не гледа дали народа не бърка вътре в апарата с мазни шлосерски пръчсти да види дали добре е закрепен сензора и подобни простотии....

Най-лошото е че ще пробаш там той ще работи и така сигурно седмица две. След това обаче ще видиш че снимките ти малко меки и стбаилизатора малко май не баца и .....обаче вече нямаш и гаранция, нито при амперел нито при баба яга - щото като видят в сервиза прахоляка и мазнотиите няма да го приемат и за извънгаранционен ремонт.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   05-01-11 12:27

...uri64, имал ли си го тоя фотоапарат? от къде знеш толкова много за него?....

естествено, че го нямам - не бих купил нещо дето не ми харесва, при това никак...но съм го пробвал с интерес...
Какво не ми харесва:
- необходимостта от допълнителен визьор (електронен или както там се води точното наименование)
- големия кроп фактор, заради който и 15 мм-ов обектив е с ъгъла на виждане на 30 мм-ов
- сравнително скъпите и трудни за намиране върди светлосилни обективчета, за мен подобен апарат е полезен именно с такива "стъкла", а не със зумове
- зумчетата (и допълнително сложеният визьор) направо премахват предимствата от малкия размер на тялото на самия апарат

и още, и още...

Всичко това - лично мнение, естествено...

Добри - нямам нищо срещу Метро, аз пазарувам от там от време на време.[smilie24] Но съм привърженик на специализацията - за месо предпочитам да ходя в месарница, за риба в рибарница и т.н...

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: serjy   
Дата:   05-01-11 12:42

Юри, аха, ясно. викаш, кат не мъ кефи, значи ни стааа. [smilie24] [smilie5] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   05-01-11 13:17

А теб понеже те кефи, значи че става?

Нормално е да има хора които не харесват подобни изделия, както е нормално и да има такива, които го харесват.
И едните и другите би трябвало да могат да си кажат мнението. Аз например посочих кои според мен са недостатъците на апарата.
Или съм в грешка нещо и тая тема е само за възторжени почитатели на марката и модела?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: lansky   
Дата:   05-01-11 13:18

юри64 това, че пен не е врЪХтЪ на сладоледа е ясно на всички... но горе човека каза "сравнено със сапунерка на тази цена е изгодно"

аз имам пен Р1 - не мога да го сравнявам с ДСЛР, но сравнен с на жената фуджито е мноооооого по-напред (фуджито е 600 лева), така че за 700 лева пена е направо подарък

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   05-01-11 13:46

Еми зави с какво се сравнява..
Ок, съгласен съм се че цената на комплекта е добра, в сравнение с цената на същия комплект в други магазини...но това не е достатъчен повод за мен да запрепускам към метро. От друга страна убеденият привърженик на Пен би следвало да се заинтересува...аз просто не съм такъв [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: serjy   
Дата:   05-01-11 13:53

те това не мога да разбера, като не те интересува, що половината мнения в темата са твой? мене не ме интересува канон 1дс марк10 или никон д3ххл, е, да взема да сера наред в тези теми, че виждаш ли нищо не ствало то тия тухли.


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   05-01-11 13:59

Брях..не мислех, че както ти се изрази, серем в темата, а разменяме мнения. Всеки един от постовете ми, с изключение на първия е бил отговор на реплика към мен. Плюс това изрично посочих че това, което пиша е лично мнение.
Щом толкова ти пречи, че някой е казал нещо различно - спирам.
Извинения към автора на темата и участниците в нея.



Публикацията е редактирана (05-01-11 14:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: Hwarang   
Дата:   05-01-11 14:13

Абе въобще не се лъжете да купувате техника от Метро, нищо че има гаранция !!!
Просто си слагате таралеж в гащите [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   05-01-11 17:33

Абсолютно сте прави. Отидох в "Метро", взех апарата, огледах го, отворих го и кво да видя? Бамааму, някой свил огледалото!
[smilie18] [smilie18] [smilie18][smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: Y36   
Дата:   05-01-11 17:42

От метро съм взимал ДСЛР и турбосапунер - без проблеми

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: djfroggy   
Дата:   05-01-11 19:47

Автор: aldygreen
Дата: 05-01-11 17:33

Абсолютно сте прави. Отидох в "Метро", взех апарата, огледах го, отворих го и кво да видя? Бамааму, някой свил огледалото!


[smilie18]

И визьора прибрали,тяхната леля.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: marto   
Дата:   05-01-11 20:19

Юри, викаш мазен, мътен и безобразен бил китака, а?

(клик на линка за голям размер, много голям - 10мб)


https://photo-forum.net/static/forum/2011-01/elfw7739.JPG


http://martinpetrov.net/temp/MAR50008C1Pro.jpg




Вече и аз не го ползвам този китак защото си накупих други стъкла, ама да кажеш, че е безобразен [smilie7]
Кадъра само е конвертиран в C1, не е минавал през фотошоп... то си има екзиф де [smilie3]
Фокус-а гледам е по листата, ама мисля можеш да добиеш представа, нали?


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: ivanov.10   
Дата:   05-01-11 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: uri64   
Дата:   06-01-11 00:37

...Юри, викаш мазен, мътен и безобразен бил китака, а?.....

Нищо не викам...оттеглих се от темата и се извиних за предишните си включвания... даже ще кажа, че са чудесни - и апарата и китака....суперски просто, купувай народе [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: mladenov   
Дата:   06-01-11 07:48

А аз продадох един черен с 4ГБ карта за $380 преди две седмици...[smilie11] [smilie10] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: dobriquet   
Дата:   06-01-11 08:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: lansky   
Дата:   07-01-11 19:21

от метро сме купували последна бройка канон 300Д на колежка... още си снима с него, а минаха няколко години... може би 4 или 5 минимум

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: aldygreen   
Дата:   07-01-11 19:31

Да, ама като минат още няколко години ще видиш какво ще стане![smilie18] [smilie18] [smilie18]

[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: apollo   
Дата:   07-01-11 19:43

dobriquet написа:

> appolo, на следващия след теб, на когото кажат, че ги е пипал-
> сульо и пульо, и ти ще си в категорията.
> Много глупости изписахте...нищо нетипично.



Радвайте се нали имате гаранция, като се строши апарата ще го занесете на ремонт и ще псувате сульо и пульо, че не са били внимателни, докато си го чакате обратно... еее може да ви дадат и оборотен хептен ползван [smilie24]

Иначе само може да се радваш ако наистина такива като мен са го пипали [smilie18]



Публикацията е редактирана (07-01-11 19:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-PL1 с китака 14-42 в МЕТРО на 702 лева !!!
Автор: guciguci   
Дата:   07-01-11 19:53

И днес бях в Метро,още седи апаратчето на 702 лева. А в съседство е Технополис,където същия кит е 950. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »