Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Флектогон 2.8/20-снимки
Автор: neuromancer   
Дата:   28-07-10 01:37

знаем ги тия неща, но на мен лично и на филм не ми харесва, освен на мнооого затворена бленда

Отговори на това съобщение
 Re: Флектогон 2.8/20-снимки
Автор: ksietta   
Дата:   28-07-10 10:18

GOSPODIN - е, хайде сега, за какво пък да се лъжем... :) Не че е важно, разбира се, но няма други светлини. Освен лампата в стаята да е била пусната, но се съмнявам.


Отговори на това съобщение
 Re: Флектогон 2.8/20-снимки
Автор: ilcoin   
Дата:   28-07-10 10:35

Не виждам смисъла да се снима с този обектив на бленда 2.8. Очевидно не става за тая работа, което няма как да ни учудва предвид възрастта му.

Те и много от съвременните такива обективи не са без грешки на тия бленди, да не говорим за соц-технологии на 40+ години.

Отговори на това съобщение
 Re: Флектогон 2.8/20-снимки
Автор: GOSPODIN   
Дата:   28-07-10 22:43

ksietta, лампа или друго правят двойни сенки на крака на масата, а отделно, че девойката е подсветната и откъм вътрешната страна.
Не се заяждам, но това се вижда от твоята снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Флектогон 2.8/20-снимки
Автор: ksietta   
Дата:   29-07-10 09:43

:) Добре де, все пак трябва да си спомням какво съм правил преди 5 години. Подсветката е от стените, това просто говори за възможностите на парче филм 6х6, нищо повече.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »