Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Има ли някой, който прави ретуш?
Автор: Нели   
Дата:   27-07-10 17:53

the_cat, защо ми пожелавате успех с ретуша, нали сме се разбрали с Вас и Вие сте го направили, или сте друг човек (може и аз да греша)
Не зная защо реагирате така, след като аз не съм отказала да платя, а само питам дали такава е практиката. Просто за пръв път ми се случва да ползвам такъв вид услуга и реших да попитам тук хората, които имат по-голям опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой, който прави ретуш?
Автор: Нели   
Дата:   27-07-10 18:00

Колкото до резултата - е просто.
Клиентът пита: - Давам 17лв, може ли да видя какъв резултат ще получа за тези пари?
Фотограф: - Да, разбира се, ето вижте тази снимка.
Клиент: - Добре, устройва ме, наемам ви.


Защо изобщо се коментира въпроса какво иска клиента, след като вече му е показано?!

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой, който прави ретуш?
Автор: the_cat   
Дата:   28-07-10 17:30

Нели, с цялото си уважение искам да кажа, че в никакъв случай не реагирам с лошо чувство спрямо Вас! Просто изтъкнах моята позиция по Въпроса Ви.

С това в никакъв случай не искам да се заяждам или да Ви укорявам!

Дано има повече хора като Вас, които си плащат предварително. [smile] Тогава ние, от другата страна ще сме едни много щастливи и мисля доста по-отговорни към клиента хора.

А иначе не съм този, когото сте наели [smile]
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »