Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 покупки от РАФИ
Автор: dreamitko   
Дата:   24-06-10 16:36

Привет.
Има ли някой да е купувал от Рафи РОЛфилм 200АСА на АГФА на процес С41 скоро? Доволен ли е от филма....абе въобще от продуктите на Рафи? Или аз съм кърък, или всички сме в кюпа на боклуци, които продава Рафи?
Надявам се да е първото, да не се налага да "нахраня" зверски дедито.
Лека.[smilie21] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: J.J.R.   
Дата:   24-06-10 16:42

е той продава много стари неща. АЗ си купих филми от него, от 1991г не може да се вини човека че резултатите евентуално няма да са ок. Едва ли някой ще държи 20 години филми в хладилник.

Точен човек е Рафи.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: antidigital   
Дата:   24-06-10 16:44

Не купувам от продавачи които не публикуват снимки на продаваното. Има изключения но те са редки.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: wildheart   
Дата:   24-06-10 17:04

Рафи[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: ka7   
Дата:   24-06-10 17:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: leo34   
Дата:   24-06-10 17:14

Аз купих от него един обектив Зонар 3,5/135 мм на Карл Цайс Йена. Точен е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: asahi   
Дата:   24-06-10 17:18

Какво очаквате от 30 годишен филм на цена около левче?

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: GOSPODIN   
Дата:   24-06-10 17:24

Моите последни цветни и ч/б филми ги подарих на млади мераклии от форума.Бяха стояли в хладилник.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: bombata   
Дата:   24-06-10 17:29

Само хубави неща мога да кажа за Рафи [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: nvassilev   
Дата:   24-06-10 17:41

Купих обектив от Рафи.Доволен съм.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: joro2k   
Дата:   24-06-10 17:56

[smilie24] Намери ми книгата, която търсех, много точен човек!

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: vaskess   
Дата:   24-06-10 17:58

От Рафи съм си купил поне 10 неща и съм много доволен[beer]
Изключително коректен човек[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: da.fo   
Дата:   24-06-10 17:58

"С пръдня боя не става".... а дори и да стане - мирише [smilie18]

който иска хубав филм - ето


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: i_viper   
Дата:   24-06-10 18:28

Купувал съм от Рафи разни дреболиики и съм доволен. Коректен е човека. А и до колкото си спомням в обявите за филми си пише винаги до кога им е бил срока на годност.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: violator   
Дата:   24-06-10 18:47

dreamitko,

покажи кадър, напиши кога е изтекъл срока на годност, как е експониран и проявен филма и накрая какво си очаквал от него.


Камерата, с която снимам в момента е купена от Рафи. Сигуно съм направил вече към петдесетина филма с нея. Доволен съм. Купувал съм и други неща от него и също съм оставал доволен.


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: junkpaper   
Дата:   24-06-10 18:58

[smilie24] Рафи. Отнася се с грижа и внимание към всичко, свързано с фотографията. Още му дължа бутилка ракия [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: kadar   
Дата:   24-06-10 19:30

И аз съм купувал :) Всичко е точно [smilie24] [smilie24] [smilie24]
Наздраве Рафи [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: dreamitko   
Дата:   24-06-10 20:33

Явно АЗ съм за "е....ане". Нека човека е жив и здрав (не го познавам лично", но щом по- голямата част от вас го уважават нека и аз да съм от вас (майната им на покупките които съм направил от него). Наистина- какво очаквам от стари консуматива и др.
Моля темата да бъде прекратена
П.П. С уважение към Рафи
[shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: asenr   
Дата:   24-06-10 20:40

...продуктите на Рафи... Все едно в къщи ги прави [smilie18] Един високо вдигнат [smilie24] за Рафи (fotorafi) и от мен за всичко което ми е дал, и още един [smilie24] за другия Рафи (Raffito) за кониката дето ми намери [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: antonio.caro   
Дата:   24-06-10 20:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: 3DF   
Дата:   24-06-10 21:13

dreamitko не е виновен и с право пита, ама е сгрешил - дал е филма на друг да го ползва, а той е щтракал с цифрака. Пък после той виновен. За това пита.



http://87.121.7.213/site_pics/162/8_1256621695.jpg



[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: dreamitko   
Дата:   24-06-10 21:26

ОТГОВОРА МИ Е САМО КЪМ antonio.caro
Като съм ти смешен, можеш ли да ми отговориш на следния въпрос?:
Ако ти искаш да си купиш няколко продукта от мен в различно време (т.е. не наведнъж), и аз всеки път ти се КЪЛНА, че стоката е отлична (....часовник за време, щипки, филми-3 пъти) и след като ги получиш "го ДУХАШ здраво"...- та най накрая няма ли да ми се обадиш и да ме питаш "...абе старче нещо си ме прецакал...?!!!" , аз ще ти кажа "...ооооо!!! филмите са наред ама се снимат на 50 аса или накарй фотото да удължи времето на проявяване[smilie19] НЕ СТАВА, часовника не работи щото беше в един склад на мой познат, а химията не е годна ама....айде от теб да мине, щипките са реждясали- "не си вдигам телефона"...

И понеже Форума е за споделяне реших да "предотвратя" евентуални бъдещи страдалници. След като видях отношението на повечето, че е положително към "..."- реших да се извиня макар че паричките ми са "изфирясали", но реших че аз съм си виновен, НО да съм смешен НЕ се съгласявам. Причината е, че АКО БЕ В "ТВОЯТА КОШАРА ЩЕШЕ ДА НДУЕШ КЛАКСОНА ДО УМИРАЧКА"

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: GenaDP   
Дата:   24-06-10 21:44

Рафитата са двама. Пловдивският е помияр и редовно пробутва боклуци напълно съзнателно. Ако е софийският - надали те е преметнал нарочно, но доста от стоките му са каталясали вехтории.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: antonio.caro   
Дата:   24-06-10 21:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: dreamitko   
Дата:   24-06-10 22:01

Моля ви приятели- НЕКА СПРЕМ.
ПРИЕМАМ ГРЕШКАТА ЗА МОЯ. Не искам да се заяждаме и да виним човек който е на възраста на моите ридители.
НЕКА ПРОСТО СНИМАМЕ И СЕ НАСЛАЖДАВАМЕ[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   24-06-10 22:19

.



Публикацията е редактирана (27-06-10 12:38)

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: asahi   
Дата:   24-06-10 22:19

Трябва да намеря време да звънна на Рафи, за да си купя една книга от него. Трябва, а ето че и тази седмица се изниза със страшна скорост.

Рафи, не сън се отказал!

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: fotorafi   
Дата:   24-06-10 23:46

Хубаво е, че всеки от вас има свое лично мнение,изказва се свободно.Нашето фотографко дружество е от стари колеги, професионални фотографи. И се оказа,че само аз имам компютър и мога да му ползвам само отчасти възможностите. И те колегите, повечето кой куц,кой недовижда,кой с инфаркт или инсулт, със смешни пенсии ми носят неща за продан. Ето и сега,събирам пари за операция на очите на колега. Разделят се често с любимите си "вехтории" с болка, но са принудени. Нямаме цифрови апарати.Продаваме и техника която е нова-неползвана: обективи и апарати, зонари, флектогони, пентакони и аксесоари. И не са "каталясали", щом прекупвачи и колекционери от Форума ги препродават по Ибей и печелят добри пари. Но сега се правят на велики, присъщо за нас фотографите. Вярно, не са като новите ви цифраци, но това е аналагова техника,друго, отминало поколение. Но има и много необходими дреболии на смешно ниски цени. А за филмите, какви резултати очаквате да получите от филм на 20-30 години,за лев-два, даже съхраняван в хладилник? Повечето експериментират с тях,търсят нови форми и постигат. Но за прецизна работа има пресни филми,но на високи цени.А понякога, стари черно-бели филми очудващо дават добри резултати...И лично аз предпочитам да купя Ролайфлекс, Хаселблад или Зонар и на 30 години, отколкото нов лъскав пластмасов китайски...
Винаги съм се стремял да бъда коректен с колегите, да помагам с каквото мога. Затова всичко точно съм описвал, даже и сроковете на годност на филмите. Написаното не го приемайте като извинение. Не забравяйте,че и ние бяхме като вас и вие ще станете като нас един ден с "каталясали фотографски вехтории".
Късмет на всички.Благодаря за добрите думи от познати,колеги и партньори[beer]



Публикацията е редактирана (25-06-10 08:40)

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: pefoto01   
Дата:   25-06-10 03:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: aliengg   
Дата:   25-06-10 08:50

Купувал съм от Рафи - точен е.
Да, продава стари филми, но аз винаги такива съм търсил.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: k7   
Дата:   25-06-10 11:29

Купувал съм от него тяло с обектив. Точен търговец е [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: Nikov   
Дата:   25-06-10 15:07

Мите не ти ли писна с тия филми. Я гледай с Nikona какви снимки и каталози правиш...


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: 3DF   
Дата:   25-06-10 18:38

Ееей най после една тема да свърши, както трябва - без кавга.

И dreamitko е точен добре го каза в последния пост и fotorafi си го каза.

[smilie24] и за двамата.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: Prakticar   
Дата:   25-06-10 21:29

Рафи [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: Славов   
Дата:   25-06-10 21:42

Точно .... [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: valjo   
Дата:   27-06-10 13:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »