Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Никончето ми слага iso 400 в стая
Автор: MarinY   
Дата:   26-12-09 18:56

Колко коледна радост се е изляла в една тема за бюджетен апарат в ниско-средния клас.

Има влакове за всички видове пътници. И ако някой е сбъркал къде да се качи, влакът не му е виновен.

Господстващата тенденция - гледане на 100%, върху евтини (в повечето случай) монитори, калибрирани "на око", вместо да се радвате на процеса, води до едно единствено нещо - живот в сивата зона, заобиколени от разочарования.

Не само за Автора на темата: копирайте си скапания, шумен кадър на "огромния" размер А4. Казвам А4, защото колко от хилядите снимки, които правите си позволявате да стигнете до него? Разгледайте го (с радост от постигнатото) и обявете, къде виждате този прословут шум.
Май не се вижда, а?
Е, за какво се дърляме?

[beer] [shtrak]

П.П. Всичко, което казах, не се отнася за професионалните фотографи. Там нещата са друга манджа.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Никончето ми слага iso 400 в стая
Автор: nexaxa   
Дата:   26-12-09 20:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Никончето ми слага iso 400 в стая
Автор: wiseacre   
Дата:   26-12-09 20:23

Ама наистина ли тъй прави никона, нещо да не са сбъркани все пак настройки ли, какво ли ...
Ей сега опитах с моя сапунер (сони н50), редовно си пада на сто исо набича ли го срещу нощната лампа.
nexaxa, опита ли примерно да дадеш "фабрични" настройки или нещо подобно ?

Отговори на това съобщение
 Re: Никончето ми слага iso 400 в стая
Автор: asahi   
Дата:   26-12-09 21:02

За домашно ползване не е необходимо да купуваш фотошоп.

Отговори на това съобщение
 Re: Никончето ми слага iso 400 в стая
Автор: Мартин_Илиев   
Дата:   27-12-09 00:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Никончето ми слага iso 400 в стая
Автор: lavrentii   
Дата:   27-12-09 15:12

nexaxa

Ми като искаш да снимаш портрети на закрито, що не си взе един DSLR на старо с 50/1.8 на старо. Малко повече парички щеше да ти излезе, ама щеше доста повече възможни да имаш, освен зуум.

"as so often in life, you get what you pay for"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »