Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Хубава двуместна палатка
Автор: sakuraki   
Дата:   17-08-18 23:59

Аз пак с нефотографски въпрос се включвам, защото малко си изпатих. Имам палатка, коятл бях купил от метро 3местна, непромокаема и еднопластова. Наложи се да разпъна бързо палатката, че ме заваля дъжда и успях доста бързо. Обаче валя около 2часа и то лел дъжд и палатката започне да пропуска и то доста вода. Другото, което е, че кондензира адски много и става направо мокра отвътре.

Търся си двуместа палатка до 150лв като искам да е непромокаема или на по - лек дъжд да издържи. Гледах тези декатлонски по 40лв, но ми е много малка и не мога да си събера багажа и още 1 човек вътре.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: chacho2112   
Дата:   18-08-18 01:02

Всяка двуслойна палатка от Декатлон ще ти свърши чудесна работа.
За 2-ма души с багаж си вземи триместна палатка.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: sakuraki   
Дата:   18-08-18 01:29

Триместните тежат повече, а нося тежка раница и това е от значение. Декатлонската не е лоша, но искам нещо по-добро, на коетл да разчитам при дъжд, а не да нося найлони. В декатлонска не знам дали си спал, но е направена малко странно и откъм входа влиза влага.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: Imaginarium   
Дата:   18-08-18 01:33

Всяка палатка кондензира.Задължително! Просто при двуслойната, конденза остава на външния слой. Препоръчвам ти Robens да разгледаш, аз имам такава и съм доволен.Много бързо разпъване, много издръжлива и отлично проектирана. Другите хубави са Husky доказана марка. но до 150лв хубава палатка от известните марки, трудна работа :) още 100лв поне :)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: S.Nikolov   
Дата:   18-08-18 03:48

Влез в yako.bg

харесай си някоя. Ако искаш ми пиши коя и ще ти издействам няколко % отстъпка (според зависи от марката мога да помогна). Ако не си за няколко лева - звъниш на телефона и питаш консултантите. Хората са кадърни и могат лесно да ти кажат кое ще е най-добро за твоите нужди.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: chacho2112   
Дата:   18-08-18 08:27

Лично аз ползвам една евтина двуслойна палатка QUECHUA от Декатлон вече над 18 години и съм просто удивен колко качествно са я изработили (за тези пари), след като все още няма нищо разшито или скъсано по понея, а е ползвана много интензивно през това време. Макар и вече поизбледняла от многото години употреба, все още не пропуска при дъжд.
Но ако искаш маркова, качествена и лека палатка за носене в раница, този бюджет е твърде нисък, за целта трябва да е с меко дъно от качествен материал и задължително алуминиеви рейки. От 3 години ползвам подобна палатка Salewa и съм доста доволен от нея, но тя е и в малко по-друг ценови клас.



Публикацията е редактирана (18-08-18 08:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: digitalpr   
Дата:   18-08-18 08:30

За подобни пари единствения ти вариант според мен е Декатлон. Бих казал че палатките им хич не са лоши з ацената си. Определено вършат работа.

Доста лека двуместна, но малко тесничка за двама. Зависи колко сте големи. Има две предверия където можеш да сложиш багажа, така че да няма нищо излишно вътре: ЦЪК

Триместния вариант: ЦЪК

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: chacho2112   
Дата:   18-08-18 08:49

За конденза по-горе са ти го казали, ако искаш да го намалиш и палатката да изсъхва по-бързо си вземи такава с 2 входа. Това е много полезно и ако спиш край морето например, ако не си я разпънал на сянка, защото ще ти позволи да спиш до по-късно от 7:00ч сутринта.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: kvakioh   
Дата:   18-08-18 09:32

150лв и двуместна палатка и добра са три несъвместими неща...
Имам 4бр палатки за различни цели и мисля и донякъде съм го изпитал с две евтини предишни, че трябват поне 300лв. Най-малкото. 400 почват прилично добри да са.
Все пак, бих посъветвал да се гледат Coleman като марка и евентуална доставка, мисля че имаха една прилична за към 200лв. Само не ходете на море с такива евтини палатки, особено на самите плажове. Скапват се доста бързо.
При дъждове винаги нося едно фолио пакет 4х5м за покриване при боядисване. 1-2 лева е. Пази доста.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: fpor   
Дата:   18-08-18 20:14

На Робенс са хубави, продават ги до Интерпред, но са по-скъпи.
Има варианти да се дебне от ибей, така излизат на добри цени.



Публикацията е редактирана (18-08-18 20:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: ecobo   
Дата:   18-08-18 20:44

Перфектна!

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: asahi   
Дата:   19-08-18 14:10

Минах на хамак. По-леко се носи и се спи по-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: sakuraki   
Дата:   19-08-18 22:51

Днес пробвах на декатлон двуместната от 42лв и издържа 2часа дъжд, но остана проблемът с тясното място вътре и поръчах тази от на екобо линка. Благодаря на всички включили се :)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: SLR   
Дата:   20-08-18 07:14

Удобната двуместна палатка е триместната [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: cubanos   
Дата:   20-08-18 13:39

Аз не, че съм се напатил, но ползвам една декталонска от 40лв, но и нямам вярва и също така се прецаках да си купя едно Фериньо синтеси, което единствения плюс са кг и размера, от там нататък нищо хбаво не мога да кажа за нея.Тясна, ниска, много конденз което е нормално за еднослойна цената и беше 250лв.Аз също съм на мнение, че що годе хубава палатка от 300лв нагоре и пак с някви компромиси.За мен си струва инветсицията в добра палатка което така като гледам цените започват от 500лв на горе.За себе си съм решил да неправя компромиси относно цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: quazimodo   
Дата:   20-08-18 14:12

sakuraki написа:

> Днес пробвах на декатлон
> двуместната от 42лв и издържа 2часа
> дъжд, но остана проблемът с
> тясното място вътре и поръчах тази
> от на екобо линка. Благодаря на
> всички включили се :)

Вчера в дъжда се движеха мотористи, значи не е бил истински[smilie5].

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: sherbit   
Дата:   20-08-18 14:48

Хубава палатка под цената на панелна гарсониера няма.
Всичко различно от титаниев статив е компромис.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава двуместна палатка
Автор: SteliyanStoyanov   
Дата:   20-08-18 19:05

Ако не е твърде късно ти препоръчвам да се напънеш за Trimm Delta D, мноого по-устойчива на вятър и много по-лека от Alfa-та.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »