Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: ani_im   
Дата:   29-01-18 15:15

Привет на всички.
Моля някой който ползва Huawei Mate 10 Pro,да сподели впечатления от камерата. В момента ползвам Samsung S7 и съм доволна, но искам да си вкарам малко разнообразие в мобилната фотография[smile]
Обмислям вариянта за него или да изчакам S9, какво мислите?
Благодаря предварително за мненията

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: smilen_k   
Дата:   29-01-18 20:04

Изчакай S9, ако много бурзаш Note 8

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: kaschiev   
Дата:   29-01-18 21:52

Здравей!
Ползвам Мате 10 и досега само суперлативи за камерата.
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: Eeyore   
Дата:   30-01-18 18:44

Без никакви съмнения камерата на Mate10 може да бъде това, което търсите! Чудесна, според мен доста по-различна (и като цяло по-добра)от камерите на с-серията на самсунг, та дори ot прехваления Note8 !

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: danko   
Дата:   30-01-18 19:07

Аз ползвам Mate 10, жена ми P 10, тя е супер доволна от камерата /чисто субективно нейно мнение/, аз не съм направил и една снимка. Но имам друго наблюдение, което може да наклони везните. Преди 10тина дни, тя падна и си строши дисплея и матрицата на P 10, което гаранцията не го покрива. Занесох го в Huawei center, оказа се, че имало някаква вип гаранция за такива щети ако го регистрираш на някаква тяхна страница до 30 дена след покупката. Въпреки, че не сме го регистрирали и са минали повече от тези 30 дни, ни поправиха телефона безплатно. Оставих телефона около 18.00 вечерта и ми се обадиха на следващия ден в 10.00, че е готов. Не работя за Huawei и може да звучи, като реклама, но такова отношение към клиент е за похвала.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: kaschiev   
Дата:   30-01-18 20:15

Автор: danko
Дата: 30-01-18 19:07

Аз ползвам Mate 10, жена ми P 10, тя е супер доволна от камерата /чисто субективно нейно мнение/, аз не съм направил и една снимка. Но имам друго наблюдение, което може да наклони везните. Преди 10тина дни, тя падна и си строши дисплея и матрицата на P 10, което гаранцията не го покрива. Занесох го в Huawei center, оказа се, че имало някаква вип гаранция за такива щети ако го регистрираш на някаква тяхна страница до 30 дена след покупката. Въпреки, че не сме го регистрирали и са минали повече от тези 30 дни, ни поправиха телефона безплатно. Оставих телефона около 18.00 вечерта и ми се обадиха на следващия ден в 10.00, че е готов. Не работя за Huawei и може да звучи, като реклама, но такова отношение към клиент е за похвала.


[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: rossen76   
Дата:   30-01-18 20:23

Здравейте , аз в момента имам Самсунг ноте 8 мога да кажа че много добре се справя като цветопредаване , наситеност острота, и снимане на тъмно с малко шум.Видеото е уникално със стабилизация и реално 4 к.
Ползвам и Huawei P9 с двойната камера и бях много доволен .Самсунга е с по добрата камера .П 10 не съм ползвал .http://rossen76.snimka.bg/advertising/viki.5119616

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: ipolit   
Дата:   31-01-18 15:34

Със самсунга каквото и да снимаш излиза супер, стига да не го прехвърляш на друго устройство. Много са им мошенически дисплеите.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: peter_punch   
Дата:   01-03-18 04:49

Супер си снима, изобщо не го мисли, но от С7 няма да намериш някаква невероятна разлика, понеже и моят телефон беше такъв.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: ЧЕПАТ   
Дата:   01-03-18 09:41

ipolit, го е казал!

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: guciguci   
Дата:   01-03-18 09:53

Еми да,това з а дисплеите е вярно. Сега обаче гледах някакви лаптопи пак с подобни Amoled дисплеи. Тогава вече заблудата ще е пълна [smilie18]
А сериозно,наистина малко по сатурирани изглеждат на телефона снимките,но след това на монитор всичко може да се постигне с Фотошоп и няма нищо лошо в това. Иначе и аз загледах Huawei-a и бях решил да мина на него от Samsung Galaxy S8 Plus,но като преспах и ми мина.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: ani_im   
Дата:   01-03-18 15:28

Добре че изчаках :)

Ще се взима S9+

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: guciguci   
Дата:   01-03-18 16:33

Много ясно. Не е сега момента да купуваш Huawei. Точно когато ще излиза S9. Само да знаеш,че ще излезе на 1800 лева[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: peter_punch   
Дата:   01-03-18 22:57

И с какво S9 превъзхожда Мейт10 като камера ? В момента най-добрите камери на телефон са Pixel 2 & IphoneX , след тях е Mate10, вижте и тук (DXOmark). Печели по точки заради видеото , но от фотосемплите не съм впечатлен.
https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s9-plus-review-premium-specs-top-end-performance/
Мейта е железен телефон с невероятна батерия, 3 месеца безплатна смяна на дисплей , ако го счупите и софтуер , който не идва с една камара напълно излишни приложения, които не могат да бъдат премахнати както при Самсунг. Казвам го, като човек , който ползва Самсунг още от Галакси 2 и в момента е с Mate10 (non pro).

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: Xizario   
Дата:   02-03-18 08:35

@peter_punch, като такъв човек вероятно знаеш че като почнеш от S2 и стигнеш до S8, телефоните са изключително дуракоустойчиви.

S2-ката ми още работи като в първият ден когато я купих и е минала през 3-ма души освен мен, само батерията му е сменена.

S4-ката детето като я докопа я хвърля и влачи по плочките в коридора, и макар с надран дисплей телефона все още работи на пушка.

За други марки тип хуявей, лг, сони, ифон и други имам само лоши впечатления. Да може в някой конкретен модел камерата да е 0.0001% по-добра, все тая, остава си камера на телефон.

Тоя Mate10 ако го докопа малката, ще изкара най-много 15 минути преди да е потрошен.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: abozhilov   
Дата:   02-03-18 08:48

Е то същото ще стане с всеки смунг, след s5. Стъкларията се троши, няма как.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: kasad   
Дата:   02-03-18 10:59

За хуавея само отлични впечатления-ето с по-малкия му брат какви бокета какво нещо-
https://www.flickr.com/photos/143335836@N08/40517119032/


https://www.flickr.com/photos/143335836@N08/38749501840/


https://www.flickr.com/photos/143335836@N08/38748144580/



Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: peter_punch   
Дата:   02-03-18 18:57

Знам със сигурност,че имам Самсунг S3 , който се е убил от падане и още работи с натрошено стъкло, както и едно S6 и S7edge в един шкаф, като и двата са с мъртви дисплеи след третото падане, които струват колкото целия телефон . Със S8 положението е същото, предполагама и с S9 няма да е по-различно... За справка дисплея на MAte 10 струва около100$ , като както казах до 3ия месец замяната му е напълно безплатна от HUAWEI. След 1000лв по днешни цени, които лежат счупени и непоправими , реших да поразгледам малко по-обстойно...На жена ми купихме Motorola X force, който е със нечуплив дисплей(доказано) , понеже е от някаква синтетична сплав...Това е телефона, ако трябва да си говорим за дуракоустойчивост, както и Moto Zforce...Аз се спрях на Mate10 , което е 95% същият телефон като Mate 10 PRO.
Темата беше за мнение за камерата на Mate10 и качеството и...Сравенена със S7(т.е. и S8 понеже е същата) мога да кажа, че на тъмно е по-добра. Черно-бялата камера е фантастична. Автофокуса ми харесва определено , цветопредаването е на ниво .Видеото не впечатлява с нищо, oсобено със стабилизация.
Има обаче един аспект при телефоните, който не знам, защо много хора пропускат...Не е физически възможно да бъде направена камера в телефон, която да снима прекрасно при всякакви условия. Да е ок на широко, че и телефото, пък и на тъмно да е добре...ааа и видето да е 4К, че и 60FPS и с перфектна стабилизация..Е , няма как ! Затова оценките и сравнения могат леко да бъдат манипулирани или е хубаво да се разглеждат обстойно преди покупка, за да няма после разочарование... Между другото Mate 10 е и с хардуерна стабилизация на камерата при фото, т.е. не е само дигитална.

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: guciguci   
Дата:   02-03-18 19:37

Само стъклото е уж нечупливо. Дисплеят не е. Ако се натисне,дисплеят ще се счупи под стъклото. Същото е при galaxy S5, S6 и S7 Active версиите. Имал съм ги. Здрави са,но забравиш ли го в задния джоб и сядайки на стола,дисплеят заминава. Офтопик е малко,но да ти кажа да не разчиташ хич на това "доказано" нечуплив

https://www.youtube.com/watch?v=paNoi16Ly2k




Публикацията е редактирана (02-03-18 19:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: Славчо1989   
Дата:   03-03-18 00:26

Защо не погледнете и Asus zenfone 5, който ще излезе април, очаква се да е доста добър модел, може да погледнете разни ревюта.Аз и брат ми ползваме марката вече трета година и макар да имаме различни модели, сме доста доволни и двамата.Сматам, че е доста по-добра марка от Хуауей, а и камерата се очертава доста силна.

https://www.youtube.com/watch?v=1Nx5H5MNU0Y



Публикацията е редактирана (03-03-18 00:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Huawei Mate 10 Pro-Камера-Мнения
Автор: peter_punch   
Дата:   03-03-18 03:00

Колега , изобщо поглеждали ли сте Huawei и за какво става въпрос ? Kонкурират се с ябълките за второто място по световни продажби и дори за кратко ги бяха изместили .Процесорът им с изкуствен интелект е над нивото на Епълския . Камерата им е съвместна разработка с Leica .Разпознава обекта , който заснемате и променя настройките сама в автоматичен режим...Имат куп предимства като софтуер и решения .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »