Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде качвате снимките си?
Автор: tupekc   
Дата:   12-10-16 01:47

Тук? :)
Фейсбук, инстаграм, 500рх, 35фото.ру?
Или някъде другаде?
Също защо качвате точно там където качвате, какво ви кара да качите там снимките си? Получавате нужните лайкове, или просто ей така или пък може би критиката там е най-обективна?

Моля споделете![smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: colorphoto   
Дата:   12-10-16 02:02

Снимам за удоволствието от самия процес на снимане и по-нататък не изпитвам силна потребност да обнародвам снимките си.

Само тук съм качил снимки.

В последните години милиарди кадри биват качвани къде ли не - всеки снима с нещо,а нещата са все по-добри за снимане - ценността на фотосите девалвира за мен и по-рядко разглеждам фотографии вече.



Публикацията е редактирана (12-10-16 03:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: gbrain   
Дата:   12-10-16 07:15

Natgeo yourshot, защото снимките се преглеждат от техни фотографи и се избират наистина добри за отделни галерии, а дори и за списанието. Там си оценявам по-реално прогреса.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: тьма   
Дата:   12-10-16 07:31

Качвах, вече и там нищо не качвам - срам и позор, но чакам да ме посети музата [smilie3]


http://www.lensart.ru/gallery-uid-1a76.htm



Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: kvakioh   
Дата:   12-10-16 09:05

Заради тъма-та харесвам черното и dark. Много добри снимки!
Иначе- качвам във Фейсбук, но не толкова публични, мисля да направя сайт с 20-21 кадъра да гледат хората. Instagram е за приятелите най-близки, да гледат разни неща по-лични, и които ще разберат.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: Wilddakota   
Дата:   12-10-16 09:47

Абсолютно начинаеща съм. Качих първите си снимки тук, защото искам да се науча да снимам добре. Лайкове няма как да събера по причинии ясни :) .Качих и във ФБ, но там е съвсем различно.
п.п. Влизам тук от телефона си и снощи вместо да отговоря на един коментар, съм затворила собствената си тема. Не ми е ясно как сътворила това. Не открих опция за отключване.
Благодаря за съветите! Добре се посмях за пишман фотографа, надявам се моите котки да оцелеят в това ми начинание :) .

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-10-16 09:55

Flickr

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: xsakex   
Дата:   12-10-16 10:30

500px, защото сайтът ми харесва как се развива като софтуер и система за следване, предлагане на съдържание.
Flickr се опитвам да го Adopt-на, но все не ми се получава.

Иначе във фейсбук имам страница, която не завършва на * - Photgraphy" и качвам там също.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: st-photo   
Дата:   12-10-16 10:36

Здравейте аз качвам в личния ми сайт и феисбук

И Тук защото понякога падат по някоя друга стотинка

www.dreamstime.com/Top1000_info#res1135744



Публикацията е редактирана (12-10-16 10:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде качвате снимките си?
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   12-10-16 13:12

Преди имах Photography страница във фейсбук,но като я правих беше 2011 и мислех,че е 'окей',защото нямаше много такива тогава.По-късно тази година се разочаровах от събраната през времето 'публика' и спрях страницата.Пускам от време на време в 500px и личният ми фейсбук профил,тук също качвам някоя друга снимка,но още по-слабо.Като цяло не се боря за одобрение,харесвания,както и за кой знае каква критика.
Сега един руснак се хвана да ми прави реклама в инстаграм и там ми събират доста харесвания пейзажите,но като цяло това не ми помага да заспивам бързо вечер [smilie7].
Важното е да получаваш удовлетворение от това,което правиш,а другото са глупости. [beer] [shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »