Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: marto325   
Дата:   08-08-15 23:17

Ако някой е инсталирал Magic Lantern на Canon 1100D би ли споделил какви са плюсовете и минусите?


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: Pavlov   
Дата:   09-08-15 11:11

Разни екстрички, които помагат особено при работа с ръчнофокусни обективи. И възможност да видиш броя на сработванията на затвора директно в менюто [smile] . Аз поне това ползвам.
Недостатъци - засега не съм видял. Ползвам я от повече от 2 години. Преди с 55-250 IS II имаше леко забавяне при фокусиране, но с последните версии и това го отстраниха.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: marto325   
Дата:   09-08-15 19:31

Мерси :)


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: unikalen88   
Дата:   10-08-15 21:32

аз да питам после как се маха,например то си стои в картата,после даваш формати и се маха или трябва да качваш пак версията на канона


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: Pavlov   
Дата:   10-08-15 22:20

Като форматираш картата, имаш възможност за избор - да запазиш ML, или не. Не е нужно да възстановяваш оригиналния фърмуер.
А то при мен спокойно работи и с друга карта, без файловете на ML.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: unikalen88   
Дата:   10-08-15 23:22

аха,благодаря,все мисля да го кача да го пробвам дали ще ми хареса,демек при всеки формат пита дали да го запази,ако реша че един ден не ми трябва давам да го изтрие и апарата си работи без МЛ както преди

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: aldygreen   
Дата:   10-08-15 23:46

Във фърмуера на апарата остава някакъв запис, който се отстранява по доста специален начин, но ако остане така, не пречи много, леко намаля скоростта на стартиране и "увисва", ако се постави bootable карта без autoexec.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1100D + Magic Lantern
Автор: unikalen88   
Дата:   11-08-15 07:14

в саита на МЛ пише че се премахва чрез преинсталиране на оригиналния софт,затова питам има ли траини последици и как се маха пълноценно от апарата


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »