Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 съвет за принтер
Автор: Danny_Falin   
Дата:   12-08-15 11:50

здравейте,
може ли някой да ми препоръча принтер за снимки, за домашно ползване до около 200лв да речем

ходих да изкарам няколко снимки, не стига че ми взеха 22лв за една 20х30 и няколко 13х18 ами и качеството е отвратително, някой си решил да ми прави "леки" корекции, в резултат на които хората имат изгоряно по лицата, резултатите са отвратителни, и реших да си ги принтвам сам

моля дайте съвет за принтерче за домашно ползване с добро качество

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: Блясък   
Дата:   12-08-15 12:14

Това е първата такава тема по рода си!

..иначе, съболезнования за принтовете, в ателиетата работят ИДЬОТИ !

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: leitz   
Дата:   12-08-15 22:50

Чувал съм:
"Изкара Гана говедата"
Ти как я изкара тази снимка 20х30 и няколко 13х18 за 22,00 лв.?


Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: yochcovpn   
Дата:   13-08-15 10:34

В момента съм с Canon IP7250 доволен съм от принтера. Цената му варира между 150-170 лева. Оригиналните рефили са скъпи, но се продават неоригинални, а ресетнати глави и мастила колкото и каквито искаш. Пробваш и което ти хареса като цена и като качество. Мисля, че всички марки принтери имат евтини и скъпи модели. Преди доста години започнах с HP. Също съм доволен от марката, но за снимки с Canon e по-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: imitev   
Дата:   13-08-15 10:36


ИДИОТИ се пише, освен ако не е нарочно, но не намерих връзка...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: Станчев   
Дата:   13-08-15 15:08

Има сайтове за простотии, явно има нужда и от сайтове за ругатни...
Когато клиент не е доволен, да си потърси правата, да си поиска парите обратно, направи контролно копие другаде и скандал след това....
Чак пък идиоти всички?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: marrio31   
Дата:   20-08-15 12:59

yochcovpn ,да питам..веднъж ли се ресетват патрончетата или всеки път при пълнене? И аз се интересувам от подобен принтер,най-важно е да печати качествено и да се пълни лесно.В момента имам canon pixma ip 4000,не е лош принтер и няма чипове,пълни се лесно,но бях го зарязал за около година и гледам,че се е позапушила главата,чистих я но все още изкарва едни линии които ме дразнят.



Публикацията е редактирана (20-08-15 13:05)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: yochcovpn   
Дата:   20-08-15 16:05

Ресетването е като рестарта на компютъра правиш го когато е необходимо, но ако ги изваждаш и пълниш добре е принтера да се ресетва. Твоята глава прави линии защото доста време не е работила. Трябва да се изчисти, има разтвори за почистване "накисваш" ги и дано всичко се отпуши.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: dpfoto   
Дата:   20-08-15 17:23

[beer] https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1730257&t=1730257&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: marrio31   
Дата:   20-08-15 17:32

Чистене на глава за екстремисти[smilie5]
https://www.youtube.com/watch?v=yYuBv0wgbPk

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: cameraman   
Дата:   21-08-15 00:40

Е, че как ще си оставил за малко неизползван принтер., който е произведен през 2001 година... ??? Сега е 2015... Вие, Уважаеми Господине, таковахте таковата на цялата еволюция на човечеството...Все едно да снимаш видео с VHS... И що ходите при идьоти? Елате в къщи- ще ви ги направя с мониторинг.



Публикацията е редактирана (21-08-15 00:46)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за принтер
Автор: asahi   
Дата:   21-08-15 20:18

Пише се идЕоти.
Преди да се "пускат" снимки за "изкарване" бива да проверим как печата онова нещо, примерно с тестова картинка със скали. Ако не желаем корекции трябва изрично да укажем (не окажем) на оператора да не пипа. Трябва и да си подготвим картинката правилно.

И те така - много пъти "трябва".

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »