Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ремонт/поправка на Takumar 55 1.8
Автор: sakuraki   
Дата:   12-05-15 14:09

Здравейте, колеги! Наскоро си закупих такумар 55 1.8 с преходник за канона, но нещо обектива се прецака изцяло. В началото нямах никакви ядове с него, но от 1 седмица започна сам да се разпада [smilie5] . Първо спря да фокусира на безкрайност, сега до половината се мести фокусният ринг и се мърда напред/назад. Има ли смисъл и къде мога да го поправя обектива, и заслужава ли си де [smilie5] . Направих набързо един клип, за да се види какъв е проблемът https://www.youtube.com/watch?v=XVq0ql7T5CM

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт/поправка на Takumar 55 1.8
Автор: dimidumi   
Дата:   12-05-15 15:50

Такумарите са хубави стъкла, напоследък се занимавам доста със ръчнофокусни и много обективи ми минаха през ръцете, имам го същия, заслужава си да се ремонтира. Ако си от Пловдив или региона, пиши ми на лични, вероятно ще мога да го поправя. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт/поправка на Takumar 55 1.8
Автор: marves   
Дата:   12-05-15 15:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт/поправка на Takumar 55 1.8
Автор: fraction   
Дата:   12-05-15 16:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт/поправка на Takumar 55 1.8
Автор: sakuraki   
Дата:   12-05-15 16:54

Свързах се с колегата dimidumi, даже се оказа, че се познаваме от едно "време" . Благодаря също на всички отзовали се :)!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »