Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: ivjordan   
Дата:   10-11-14 19:16

И по-специално тази на Olympus E-PM2 Pen (Silver) kit 14-42mm II
Гледам, дават и една капачка 15/8, но за нея отзивите в нета не са особено добри, така че на практика остава тялото и китака. Ваучъра е добре, но ще идва яко доплащане с оглед цените на тази техника.
Та, според Вас, струва ли си тази оферта?

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: fraction   
Дата:   10-11-14 19:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: peter_m   
Дата:   10-11-14 19:23

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280504000459.html


примерно.

Гледам не само този е на промоция

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: fraction   
Дата:   10-11-14 19:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: ivjordan   
Дата:   10-11-14 19:30

Не, имах предвид този в Павилиона в седмицата на феновете или както се води:

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=229&product=11167&show=additional

За 700 кинта апаратчето с двата обектива и чанта. Почистващият комплект не го броим, щото за нищо не става по мое мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: iliyanb   
Дата:   10-11-14 19:33

Страхотна камера! Ъпгрейднах я преди време до Е-М5, защото ми излезна сравнително изгодно. За любителско снимане е супер. И двата китови зуума са добри. За капачката нямам наблюдения.

fraction, твърдо на тая цена нема и нема и как да има. Липсата на визьор се прежалва, когато снимаш любителски. Картинката е страхотна.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: fraction   
Дата:   10-11-14 19:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: fraction   
Дата:   10-11-14 19:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: iliyanb   
Дата:   10-11-14 19:39

Успех на темата! Чел съм я много пъти[smilie5] Чудя се каква компактна кола да купя на жена ми. Може и тирове да предлагате. Поздрави и приятно чешане на клавишите!

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: fraction   
Дата:   10-11-14 19:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: ivjordan   
Дата:   10-11-14 19:49

Значи, аз си имам Д90 с добра за мен система от обективи, но ми трябва нещо компактно, защото ДСЛР-а не ми е удобно да го нося навсякъде. Лошото е, че нищо не им разбирам на тия, компактните.
Освен настоящата оферта, мога да се замисля и за Алфа 5000 на Сони, но и двата, олито и сонито са ми доста неудобни като захват в ръката.
Цената не е без значение, но за конкретната оферта си мисля, че ако мога да продам "капачката" за стотина лева и ваучъра за около 170, реално апаратчето с китака излиза около 420-450 кинта.
Та, така заслужава ли си, как мислите?

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: mmjm   
Дата:   10-11-14 19:51

Заслужава си, да.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: solo5   
Дата:   10-11-14 20:02

На капачката трудно ще и вземеш 100лв, да не кажа невъзможно
Ваучерът също трудно ще продадеш, защото е само за техника Олимпус

Отговори на това съобщение
 Re: Заслужава ли си промоцията на Olympus
Автор: fotorafi   
Дата:   11-11-14 04:04

Колега, същата дилема преживях миналата година. Имах Никон Д-90 + 35/1,8, 50/1,8, 12-24/4, 18-105/3,5-5,6 + любимия 80-200/2,8.
Купих си великолепната безогледалка FUJIFILM X-20 с обектив 7,1-28,4/ 2- и разпродадох почти всички никонски обективи. Оставих си само Никона + 50/1,8 и 18-105 китака. Безогледалката за пътувания, за ежедневно носене и снимане е великолепен апарат, матрица, възможности за 800 лв. Ако имах повече пари наистина бих купил Fujifilm PRO-1 със сменяеми обективи.
НЕ СЕ ЗАМИСЛЯЙ, КУПУВАЙ си Олимпуса. Явно излизат нови модели и гледат да разчистят
Късмет и успех[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »