Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: h.dimitrova   
Дата:   25-04-14 13:41

Здравейте, детето ми участва в един детски конкурс и в момента заради някои снимки и гласуването за тях има вероятност да се изпокарат децата.
Показаха ми тема тук.

Аз няма да посочвам коя е снимката на моето дете, само ще ви помоля да разгледате всички и да гласувате за тези, които ви харесват.
В края на краищата смятам, че целта на конкурса не беше накрая децата да се обиждат и да плачат в къщи. Ако така ще става по-добре въобще да не се правят такива конкурси и да не се участва в тях.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.614765601940501.1073741887.273680522715679&type=1

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-04-14 13:46

Автор: Don_Diego
Дата: 25-04-14 10:18

Два довода против, без да квалифицирам апела, подателя или хлапето му:

1. така не се прави
2. ако молбата има успех, в близките седмици/месеци, очаквам още подобни теми

Това е от предната подобна тема... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

И ако не е бъзик по неин адрес, тогава... [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: vicking   
Дата:   25-04-14 13:52

Don_Diego, Така поставена тази тема изобщо не е подобна на другата в която си взел участие. Успех на кандидатите и дано няма сърдити деца, още повече-родители!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: realnoncho   
Дата:   25-04-14 13:54

Мда, от теми като другата и реакции по нея може да се предизвика вълна от молби за гласувания за всякакви шитбук конкурси...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: CDman   
Дата:   25-04-14 14:01

Нямам фейсбук [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: EvaJor   
Дата:   25-04-14 14:10

Аз гласувах, като за деца -има много добри снимки, браво на децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 14:15

подобен конкурс през мрежи като фейсбук. априори е безсмислен, вреден, непочтен и грозен.

аз ще гласувам за всяка снимка, която ми хареса, но това няма да промени мнението ми.

ако някой в училището има грам здрав разум, веднага ще анулира конкурса.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-04-14 14:19

Напротив, баш същото е- форума ще се обърне във място за "лайкване" на всякиви конкурси. Не че ми бърка- аз такава подкрепа не оказвам. Както и на Б "автори" които агитират за рейтинг във фейсбук, за тукашните си произведения...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: fraction   
Дата:   25-04-14 14:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: allyx   
Дата:   25-04-14 14:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 14:32

ХОРА!!!

ПРОБЛЕМЪТ Е, ЧЕ ТОВА СА ПРАВИЛАТА!

НЕ СА ВИНОВНИ ХОРАТА, КОИТО ГИ СПАЗВАТ!

требе промяна на правилата!

аз лично ако бях родител на дете в подобен конкурс, като начало щях да му обясня ЗАЩО той е порочен. а след това, ако все пак желае да участва - нека.
обаче бих се борила всякак да няма подобни конкурси!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: vicking   
Дата:   25-04-14 14:40

да бе, затова ако някой от колегите съфорумци като мине цедката на някой международен конкурс, всички дружно заставаме зад него с лайковете си. Ама тогава не е грешно, то било патриотизъм! Сещам се последно за едно сливенско дърво...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 14:42

тя идиотията не тръгва от при нас...противно на разпространеното мнение...[smilie21] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-04-14 15:30

Преди няколко седмици един юнак беше пуснал тема, в която настояваше, българите да се "лайквали" в 500px. Щот тъй... явно и на него не му стига рейтинг, слава, иска да си го мери и прочие...

намериха се достатъчно подръжници на "лайкването"- аз принципна разлика с настоящата тема и по предната с детето, не виждам. Уж възрастта би трябвало да е единствената ама... акъла същия

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: allyx   
Дата:   25-04-14 15:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 15:43

нали...? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: demiman   
Дата:   25-04-14 16:12

[smilie10] [smilie10] [smilie10] Абе да гласувам [smilie8] ... ма много скъпо ше ви излезе да си направя регистрация у фейса [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: jino   
Дата:   25-04-14 16:20

ох айде стига колко ощеее [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: vkk1   
Дата:   25-04-14 17:05

Да, очакваше се, че така ще стане.
Предлагам на хората да анулират резултатите от конкурса и да дадат първо място и по една награда на всички деца, участвали в него :)
Аз поне така бих направил, вместо да се задълбочава проблемът и в крайна сметка да стигне до самите деца.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: pif   
Дата:   25-04-14 17:25

С 2 ръце като Мара. И аз нямам сурат-тефтер ама имам "феймъс" приятели с по хиляди последователи и ако си пуснат на стената гласувайте за .... след 1 ден снимката ще е с 2-3000 лайка. Което наистина опорочава конкурсното начало. Освен ако гласуването не се ограничи до ученици само от това училище но тогава пак ще бъде само на приятелски принцип.
Лично знам родители дето плащат пари на компании за "лайкване" за да си вдигат рейтинга на детето. Чалгата ни е завладяла тотално.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-04-14 17:29

ама имам "феймъс" приятели с по хиляди последователи и ако си пуснат на стената гласувайте за .... след 1 ден снимката ще е с 2-3000 лайка.

това е формулата по която във фото форума някои генерират мноооо рейтинг... какво да обсъждаме родителско- детските напъни?
[smilie5]

allyx

По кой начин? Че някакъв кОнкурс беше опорочен след родителска молба, показвайки, че конкурсите в България са мръсна дума... за пореден път...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: allyx   
Дата:   25-04-14 17:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-04-14 17:58

А ти колко време се разходи по света и колко народи обиколи, че да правиш генерализации, че само тука е така? Евровизия гледал ли си?


Без да искам- да. Един път! И регламента е точно такъв, заради такива като нас [smilie5]

Не ми излизай с лафове за генерализация, ето ти пресен пример с опорочена идея, заради криворазбрана философия "българите и казана"... не ми стана ясно как се прикрепи към случка от сорта, "не е важно какво подкрепяте, важно е, че е на детето ми, останалите деца, като нямат умни татковци и майка да реват"...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: allyx   
Дата:   25-04-14 18:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля да гласувате в детския конкурс на ОУ Марин Дринов
Автор: Posledenzalez   
Дата:   25-04-14 19:12

Пичове, вземате нещата твърде на сериозно...
Преди месеци бяхме спретнали с колеги една дружеска надпревара - "конкурс" за най-добра снимка. Правилата бяха прости - публиката излъчва снимка победител, а после, един от гласувалите за кадъра победител печели награда... Публиката е мотивирана да прояви вкус...[smile] Голям купон си беше...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »