Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
04.06.2026 y.

Моделът е много хубав, но бих искал да видя повече въздух отгоре. Липсва ми също така и блясък в очите!

Photo:
нежно
Useful comments
25.04.2026 y.

Бих кропнал в горната част до самия трамвай. Иначе е окей. :)

Photo:
Погледи…
24.04.2026 y.

Добро е, аз бих дал лек кроп на горната част до стената.

Photo:
(no title)
22.04.2026 y.

А така! :) Чудесен колективен портрет! Ако беше възможно да отстъпиш крачка, за да влезе и Марко в кадъра на "задругарите", посланието би придобило и хумористичен привкус. Възможен е и кроп отгоре и от дясно до стената за акцентиране на кадъра. Успех, приятелю!

Photo:
„Мъжка задруга“
21.04.2026 y.

Харесвам. Според мен, обаче, гледната точка е твърде близка.

Photo:
С дъх на пролет
20.04.2026 y.

мисля,че липсата на фокус в дълбочина ощетява кадъра!

Photo:
2 by 2, hands in blue
19.04.2026 y.

Злато! Но все пак предлагам редакция.

Photo:
Червеногушка
17.04.2026 y.

В дясната част, може да се кропне до стената на сградата, за да не дърпа погледа и акцента да падне върху котките!

Photo:
(no title)
17.04.2026 y.

Окей, но част от небето, може да се намали, а и да се пробва да се затъмни леко, защото е прекалено светло!

Photo:
Пловдив-сниман от Небет тепе
16.04.2026 y.

Повечко небе му трябва на кадъра за по-добра композиция.

Photo:
Vitosha '26
16.04.2026 y.

секси! но от дясно -до ръба на колоната!

Photo:
(no title)
16.04.2026 y.

Чудесна. Мисля, че ако в кадъра беше влезнал и лакътя и края на косата ще да е по-добре.

Photo:
(no title)
14.04.2026 y.

прекрасна снимка,но над тъмната лента от горе ,пространството е излишно!

Photo:
(no title)
11.04.2026 y.

Чудесно! Бих затъмнил малко над нивото на водата. Виж в редакция :)

Photo:
(no title)
11.04.2026 y.

Кадърът и така ми харесва, но ако не беше отрязана планината, щеше да е още по-добре!

Photo:
Отвъд хоризонта
10.04.2026 y.

лично аз бих махнал (кроп) две трети от реката но това е лично мнение

Photo:
Skyline
10.04.2026 y.

прекрасен кадър,но много излишно пространство от ляво!

Photo:
Врата на времето
06.04.2026 y.

мисля,че шаренията от дясно е в по-вече, не се връзва с общата тоналност и измества акцента!

Photo:
На мен ли говориш?
06.04.2026 y.

Харесва ми, но като че ли бих скъсил кадъра в дясната част, където е вратата.

Photo:
(no title)
06.04.2026 y.

прецизна работа,браво,само да имаше още малко лакти...!

Photo:
Maryna
06.04.2026 y.

Хубаво, злато! Но можеше да се подобри композицията, като се кропне повечко в ляво.

Photo:
Пепелянка
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.