Бих кропнал в горната част до самия трамвай. Иначе е окей. :)
Добро е, аз бих дал лек кроп на горната част до стената.
А така! :) Чудесен колективен портрет! Ако беше възможно да отстъпиш крачка, за да влезе и Марко в кадъра на "задругарите", посланието би придобило и хумористичен привкус. Възможен е и кроп отгоре и от дясно до стената за акцентиране на кадъра. Успех, приятелю!
Харесвам. Според мен, обаче, гледната точка е твърде близка.
мисля,че липсата на фокус в дълбочина ощетява кадъра!
Злато! Но все пак предлагам редакция.
В дясната част, може да се кропне до стената на сградата, за да не дърпа погледа и акцента да падне върху котките!
Окей, но част от небето, може да се намали, а и да се пробва да се затъмни леко, защото е прекалено светло!
Повечко небе му трябва на кадъра за по-добра композиция.
секси! но от дясно -до ръба на колоната!
Чудесна. Мисля, че ако в кадъра беше влезнал и лакътя и края на косата ще да е по-добре.
прекрасна снимка,но над тъмната лента от горе ,пространството е излишно!
Чудесно! Бих затъмнил малко над нивото на водата. Виж в редакция :)
Кадърът и така ми харесва, но ако не беше отрязана планината, щеше да е още по-добре!
лично аз бих махнал (кроп) две трети от реката но това е лично мнение
прекрасен кадър,но много излишно пространство от ляво!
мисля,че шаренията от дясно е в по-вече, не се връзва с общата тоналност и измества акцента!
Харесва ми, но като че ли бих скъсил кадъра в дясната част, където е вратата.
прецизна работа,браво,само да имаше още малко лакти...!
Хубаво, злато! Но можеше да се подобри композицията, като се кропне повечко в ляво.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Моделът е много хубав, но бих искал да видя повече въздух отгоре. Липсва ми също така и блясък в очите!