Предлагам кроп на небето. Хубави цветове!
Бледичко, ама готино и с настроение! Щеше ми се да е по вдясно в кадъра.
Не ми харесва, че камъните най-отпред са извън фокус. А иначе наличието на обработка е очевидно, а и ми стои леко изкуствено.
Бих резнал долната част до прожекторите :)
Много красиво стои! Заради геометрията 4мм. по-малко отгоре и 5мм. повече отдолу.
2 Да и добре бокетосано! Не знам има ли чалъм да се позатопли малко лицето и ръката, но може би е въпрос на предпочитание.
Много добър момент е уловен! Наистина фигурите в далечината са малко 'силни' за фон и има риск да отвличат, докато главните действащи лица биха спечелили от леко подсилване на присъствието. Барабар Петко с мъжете (с девойките, най-вече :) - и аз да предложа една редакцийка: с приоритет на реализъм и минимални интервенции, но с диференциано третиране на близък и далечен план / обект и фон.
Прекрасна. Забележка - ръцете твърде бледи в сравнение с лицето
Цялостната картина е много приятна, особено с цветовете си. Само в 'позата' (замразеното движение) и местоположението на хвърчащите листа има нещо леко стъписващо,може би е мой проблем...
Харесва ми! ...и аз бих го направила по-контрастно...макар че и така ми харесва атмосферата сложих редакция
Бих изместил кадъра малко надясно, за да се хване целият завой. И бих отрязал светлата горна част, за да се засили ефектът от контражура.
бих вдигнала леко контраста или нещо такова, за да се отделят главните персонажи по-добре; сега стои поне за мен пастелно, което би ми харесало повече при цветно решение; при ЧБ лично бих третирала с някаква по-голяма категоричност, понеже там вече нямаш цвят, който да въздейства, а само няколко стотин нюанса сиво, между 0 и 256.... защо пак се сетих вицове за програмисти :D ще пробвам да ти кача редакция; разбира се мнението ми хич не е меродавно ;) кадърът иначе е много приятен, поне за мен ;)
Внушителен кадър, но с кроп отдолу и отгоре (до квадрат) ще е още по-ефектно, според мен!
Портрета не е лош! Светлата дреха отмества акцента от лицето.
Аз бих отрязал долната страна до горния край на водата, но и този вариант ми харесва.
Добра работа, но защо сте оставили хоризонта леко крив? И може би трябваше да гоните хоризонта да дели точно на две височината на кадъра. От мен 2т. заради него. П.П. качих редакция с изправен хоризонт.
Много ми харесва. Силата е в погледа , косата и за това подкрепям квадрата. Долната ръка лично на мен ми дърпа погледа.
Хубава е! Само тези стълбове дразнят малко, но малко;-)
Хубаво, само този улук в ляво не ми се вързва много с другите детайли ... :)
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)