Чудна е! И снимката и модела и интериора (и екстериора). Само някакви неясни детайли зад вратата които отклоняват вниманието.
Хубав момент (... но вертикален кадър, с цялата птица)! ;-)
Харесва ми! Добре аранжиран натюрморт. Само фонът, много привлича погледа. Ако е по-тъмен и с по-незабележима структура, ще изглежда по-красиво.
Красив портрет (... отдясно по-скоро бих кропнал пред вид, че моделът е обърнат на ляво)! ;))
Частта от небето, която е останала в горния ляв ъгъл, може да се премахне с лек кроп.
Може би да не е центрирана точно в средата калинката, иначе е окей.
Доста красив кадър! Бих изрязъл малко от небето - хоризонта да е в третините!
Красиво! Може би заснемане леко надолу, с мъничко по-малко небе и повече преден план за посоката им на движение. :)
...всъщност много приятен кадър но, за мен щеше да бъде по-приятен ако го нямаше покрива, просто кроп до там. Поздрави!
Бих снимал вертикално, за да няма отрязани части от китарата, ръката! Иначе е окей.
Грандиозна е залата! Окната, обаче, са частично преекспонирани (което може да се коригира с HDR и/или малко постобработка).
Хубаво! Без винетиране откъм посоката на светлината.
Има силен наклон и е добре да се изправи снимката!
Хубав кадър! Може да се изрежат надписите в ляво :)
харесвам. :-) чудесен квадрат може да се получи. :-)
Чудно! Аз бих го кропнал без горната част на реката до квадратче, примерно.
Хубаво...бих намалил долната част!
Харесах, оцених високо. Дали е било възможно при избрания ракурс, да има още малко пространство в ляво заради навеса. Усмивка.
Окей, но без частта, която се вижда от колата!
Хубав портрет! ...Но фронталното осветление е доста силно. Наложило се е правилото, устата да е леко отворена, но аз не го приемам. Предпочитам затворена уста с лека усмивка. Лично мнение.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)