Харесах, оцених високо. Дали е било възможно при избрания ракурс, да има още малко пространство в ляво заради навеса. Усмивка.
Окей, но без частта, която се вижда от колата!
Хубав портрет! ...Но фронталното осветление е доста силно. Наложило се е правилото, устата да е леко отворена, но аз не го приемам. Предпочитам затворена уста с лека усмивка. Лично мнение.
Харесва ми! Бих си поиграла да сменя цвета на блузата, много ми отвлича вниманието :)
Харесва ми! Какво боке само! Бих опитала квадрат, защото не ми се "връзва" централната композиция :)
Светлината е доста силна, а трябва да е по- мека!
С ротация на 90 гр. обратно на часовника - още по-добре! ;))
Повечко въздух/пространство трябва да има в горната част на кадъра! Иначе е окей.
Много е интересно, но не можа ли да влезе у кадъро? И какво е?
Поради големия контраст небето е преекспонирано (стои като 'измито', ако използваме този термин от аналоговата фотография). В такива случаи е най добре да се прави HDR от няколко кадъра с различна експонация! Помага, разбира се, и използването на градиентен филтър. ;)
Да! Аз предпочитам в квадрат и пилето в горната дясна третина. Но въпрос на вкус.
Може би портретен формат би бил по-подходящ.
Обедно време не е най-подходящото време за портрети.
Снимката ми харесва, но дървото дразни. Поиграх си малко и ви предлагам три варианта. В дясно при колоните има две вертикални кафяви черти, може би от стената.
Красива гледка - и снимката е много добра, само червеното не е ли 'твърде червено'?
Страхотно място, бих харесал и без модела! Иначе си я представих с бяла рокля и седнала вътре в кръгчето. Помечтах си малко, благодаря :)
Хубаво е да няма отрязани части от лодката!
++++ Прекрасна централна композиция! Идеален контраст като за Ч/Б! Само замазването на кожата на лицето според мен е в повече...
Много Харесвам. За мен, малко по близка, гледна точка е още по добър вариант :) Виж в редакция.
Снимката е хубава, но този дюшек в ляво дърпа погледа и разсейва.Може би един кроп и отново тук.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Моделът е много хубав, но бих искал да видя повече въздух отгоре. Липсва ми също така и блясък в очите!