Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
26.05.2026 y.

Чудна е! И снимката и модела и интериора (и екстериора). Само някакви неясни детайли зад вратата които отклоняват вниманието.

Photo:
Вяра
24.05.2026 y.

Хубав момент (... но вертикален кадър, с цялата птица)! ;-)

Photo:
Черни кълвачи
22.05.2026 y.

Харесва ми! Добре аранжиран натюрморт. Само фонът, много привлича погледа. Ако е по-тъмен и с по-незабележима структура, ще изглежда по-красиво.

Photo:
януарски поздрав
22.05.2026 y.

Красив портрет (... отдясно по-скоро бих кропнал пред вид, че моделът е обърнат на ляво)! ;))

Photo:
(no title)
22.05.2026 y.

Частта от небето, която е останала в горния ляв ъгъл, може да се премахне с лек кроп.

Photo:
(no title)
22.05.2026 y.

Може би да не е центрирана точно в средата калинката, иначе е окей.

Photo:
(no title)
21.05.2026 y.

Доста красив кадър! Бих изрязъл малко от небето - хоризонта да е в третините!

Photo:
Зимно утро от Копитото
21.05.2026 y.

Красиво! Може би заснемане леко надолу, с мъничко по-малко небе и повече преден план за посоката им на движение. :)

Photo:
На разходка
21.05.2026 y.

...всъщност много приятен кадър но, за мен щеше да бъде по-приятен ако го нямаше покрива, просто кроп до там. Поздрави!

Photo:
(no title)
20.05.2026 y.

Бих снимал вертикално, за да няма отрязани части от китарата, ръката! Иначе е окей.

Photo:
Feel the music
20.05.2026 y.

Грандиозна е залата! Окната, обаче, са частично преекспонирани (което може да се коригира с HDR и/или малко постобработка).

Photo:
Деветашка пещера
19.05.2026 y.

Хубаво! Без винетиране откъм посоката на светлината.

Photo:
май
18.05.2026 y.

Има силен наклон и е добре да се изправи снимката!

Photo:
(no title)
13.05.2026 y.

Хубав кадър! Може да се изрежат надписите в ляво :)

Photo:
(no title)
14.05.2026 y.

харесвам. :-) чудесен квадрат може да се получи. :-)

Photo:
(no title)
16.05.2026 y.

Чудно! Аз бих го кропнал без горната част на реката до квадратче, примерно.

Photo:
речен етюд
16.05.2026 y.

Хубаво...бих намалил долната част!

Photo:
(no title)
16.05.2026 y.

Харесах, оцених високо. Дали е било възможно при избрания ракурс, да има още малко пространство в ляво заради навеса. Усмивка.

Photo:
(no title)
15.05.2026 y.

Окей, но без частта, която се вижда от колата!

Photo:
Хванах те
13.05.2026 y.

Хубав портрет! ...Но фронталното осветление е доста силно. Наложило се е правилото, устата да е леко отворена, но аз не го приемам. Предпочитам затворена уста с лека усмивка. Лично мнение.

Photo:
Яна
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.