Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
10.05.2023 y.

Хубаво,може би не толкова централизирано и със зачитане на правилото за третините.

Photo:
(no title)
09.05.2023 y.

Красиво, бих пипнала малко перспективата!

Photo:
Норвежка атмосфера
07.05.2023 y.

Корабите на пустинята...може би не толкова изострено би било по- хубаво!?

Photo:
(no title)
06.05.2023 y.

Много сладко,особено жеста с лапичката:-...червеното петно в ляво е по-добре да се махнемзащото отвли

Photo:
(no title)
05.05.2023 y.

Харесва ми, но ми се искаше приборите да не са толкова отрязани

Photo:
***
04.05.2023 y.

...умират прави! Харесва ми-бих опитал и вариант с кроп отдолу и отдясно!

Photo:
(no title)
03.05.2023 y.

Харесва ми,но бих предпочел гледната точка да е една идея в ляво!

Photo:
Sant'Angelo
02.05.2023 y.

Красива гледка и условия. За мен е малко пресатурирано. Добре е да се внимава с червения цвят, да не загуби нюансите си. Маковете получават по-плоска визия.

Photo:
(no title)
01.05.2023 y.

Твърде централизирано,от което кадъра губи.По=добре е детето долу в десния ъгъл с пространство и динамичност!

Photo:
Мечта за...
01.05.2023 y.

Първият е доста агресивен, затова за мен - вторият. :)

Photo:
Моят начин , но ......Кой ?
30.04.2023 y.

Хубаво,ефирно....било добре да се коригира лекия наклон надясно!

Photo:
Утринна мъгла.
29.04.2023 y.

Поне да я беше подрязала :)))

Photo:
(no title)
29.04.2023 y.

Харесва ми, макар че може да се нарече и 'клише'! Може спокойно да се отреже по 20% отдясно и отдолу, за да се избегне досадното центриране, a и да стане по-забележимо ятото вляво! :D

Photo:
Устрем
28.04.2023 y.

Много добра картина! (Небето, според мен, би спечелило от малко по-тъмни тонове?)

27.04.2023 y.

Обработката на лицето ми идва в повечко! ;)

Photo:
(no title)
26.04.2023 y.

Пейзажът тук буквално е само фон, кадърът е за обекта в близкия план: много интересно 'съоръжение' и детайли по него. Но като главен обект ми идва твърде 'избелен', от това преекспониране се губи и не привлича погледа както се полага на главен обект... Малко повече 'плътност' в цялата му зона, малко усещане за материя и материал, за обем и повърхност/и?

Photo:
23.09.2022 15:17
24.04.2023 y.

Имате много хубави снимки в профила си. Специално тази намирам за не дотам удачна - позата изопачава крака и го прави да изглежда грозен. А със сигурност не е такъв. Лично мнение, изказано с добри намерения. :)

Photo:
Xtraordinary
20.04.2023 y.

Щеше да ми хареса повече, ако фокуса беше на предния план.

Photo:
По улиците на Лондон
20.04.2023 y.

Харесва ми...може да се опита и по-висока гледна точка,така изглежда по-фрагментарно и недовършено!

Photo:
....
20.04.2023 y.

Хубаво...може би фигурата би било да е по-добре в дясната половинна на кадъра за да се подчертае посоката на движение и се отвори по-голямо пространство !

Photo:
Април
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.