...на тази църква и липсва въздух отвсякъде,ама най-много отгоре!
Хубаво,за мен без крайната горна част!
Много хубав би бил кадърът, ако се виждаше върха на кулата, за сметка на близкия план на парапета.
Не е хубаво икона да се реже, още повече наполовина вертикално през тялото, както се е получило с архангел Михаил.
Вероятно ще видим и по-близък план на кервана с планините!
....сега, като се загледах, може би ще е достатъчно, ако се отреже до квадрат, като пъпката остане в долната, дясна третина.
Небето в горната част на кадъра може да се кропне, за да не дърпа погледа! :)
Много добре! Жалко за предният план.
Наистина секси! Даже конят е заинтригуван, което подчертава сексуалността.Шарените обувки не са добър избор. Жокейски ботуши биха стояли по тематично.
Приятно изглежда. Иска ми се ягодката горе да не се допира до ръба...
Бих я изправил по вертикала. :)
Интересен кадър. За съжаление няма фокус.
...доста интересно, според мен е необходима лека корекция в цветната хармоня ! Но кадъра е разкошен!
...обичайна визия, според мен експеримент с малко по-нестандартна композиция ще разчупи усещането за скука.
приятно, според мен един кроп от всички страни ще направи по-интимен кадъра!
Хубав кадър ,ама фокуса е акцентиран върху ръката...и тази красавица остава на дефокус...
Много добре, но не е нужно вятърната мелница да е по средата. ;-)
Хубаво,но твърде фрапиращи деформации,особено на къщите вляво
Мисля, че всички завиждаме за модела :) Къде е фокуса обаче?
Хубаво,може би не толкова централизирано и със зачитане на правилото за третините.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)