Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
24.03.2026 y.

Добре видясно,но долната част на кадъра е в повече.

Photo:
Light
22.03.2026 y.

Хубаво,бих намалил горната част от кадъра!

Photo:
(no title)
22.03.2026 y.

Много е красиво. Малко ми идва повече жълтото на мен. Но е красиво.

Photo:
Училището
21.03.2026 y.

Малко "въздух" под църквата, ако се остави?

Photo:
(no title)
21.03.2026 y.

прекрасен портрет! тези искри в очите на девойчето...! ако можеше ръката на заден план да я няма,щеше да е перфектно!

Photo:
Нежност
21.03.2026 y.

чудесна снимка,да имаше и малко пространство от долу...! въпреки това ми е в любими!

Photo:
Бизон
19.03.2026 y.

Хубав детайл в пеперудата! Може би леко отрязване в долния край на кадъра...

Photo:
Прозрачна пеперуда ????
19.03.2026 y.

Добро е! Може би малко повече тонален контраст и не толкова центрирано дърво. Усмивка.

Photo:
Безвремие
19.03.2026 y.

Хубава снимка! Модела ми се вижда доста центриран. Може би ще е добре да се отреже от дясно. До средата на вазата.

Photo:
Still Life (Re-Imagined)
19.03.2026 y.

прекрасна снимка,но според мен пространството от горе е с 1/3 по-вече!

Photo:
(no title)
19.03.2026 y.

мисля,че без горното цвете е по-добре!

Photo:
Паричка
17.03.2026 y.

Хубава композиция, високо оценям... може би малко по-засилен тонален контраст, особено при тази цветова близост на облеклото и пода. Усмивка.

Photo:
(no title)
17.03.2026 y.

Кадърът е хубав, но бих го снимал по друго време. Това чисто бяло изгоряло небе не ми харесва.

Photo:
Есенно
17.03.2026 y.

Хубаво е! Аз бих махнала листенцата горе в ъгъла. :)

Photo:
(no title)
16.03.2026 y.

Чудесна...единствено тази обица...!

Photo:
(no title)
16.03.2026 y.

Кадър с потенциал, само да беше нивелиран апаратът с този свръх-широкоъгълен обектив, за да не е "развлачена" църквата. :)

Photo:
Язовир Жребчево
16.03.2026 y.

Хубаво е, може би съвсем малко контраст още!:))

15.03.2026 y.

++++ Чудно е! Само жиците...

Photo:
Спокойствие
14.03.2026 y.

satis_ : Благодаря Ви много за похвалата, зарадвахте ме много! Нямам тайни, първия кадър на сградите е направен като съм движила фотоапарата в момента на заснемането отдолу нагоре, за да се получи ефекта на удължаване. Втория кадър- с птиците е наложен върху първия във фотошоп и с плъгина ( ако не греша термина) е направена тази комбинация.

Photo:
(no title)
14.03.2026 y.

Предложих възможна редакция.

Photo:
(no title)
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.