Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
17.10.2023 y.

Може би било добре да се хване и отражението отдолу!?

Photo:
***
17.10.2023 y.

Момента е супер, за още малко острота и ще е топ

Photo:
...
16.10.2023 y.

Красиво уловено! Но за мен кадърът е само на 2/3 долу ляво. Другото не допринася.

Photo:
xxx
16.10.2023 y.

Винаги съм се чудел защо половината от едно детско лице трябва да не е на фокус?!

Photo:
(no title)
16.10.2023 y.

Харесва ми, но лично аз бих направил лек кроп в долната част на кадъра буквално до самата стена на уличката! :)

Photo:
На Сена
16.10.2023 y.

Ръбчето отгоре трябваше да се махне. Понякога бързаме и не внимаваме.

Photo:
Анджи
15.10.2023 y.

Окей, само колчето от оградата да не се виждаше в долния ляв ъгъл! :)

Photo:
Моста на влюбените...
15.10.2023 y.

Хубаво е! Едно предложение за квадрат- в редакция.

Photo:
(no title)
13.10.2023 y.

Прекалено ми идва с "ефектите" :)

Photo:
(no title)
13.10.2023 y.

Да, добро е, ... с малко кроп отгоре! ;)

Photo:
(no title)
11.10.2023 y.

Ако лодката беше още малко отместена от центъра....

Photo:
*
10.10.2023 y.

Силуетите отляво ми харесват, на дървото не!

Photo:
Щутгарт
09.10.2023 y.

Може би малко повечко пространство/ въздух над кулата! :)

Photo:
Щутгарт
09.10.2023 y.

Бих оставил повечко пространство/ въздух отляво на кадъра, а отдясно може би не чак толкова много празно пространство! :)

Photo:
(no title)
08.10.2023 y.

..."акцентът" вляво, отвлича вниманието от основния обект - двойката вдясно :))

Photo:
(no title)
07.10.2023 y.

По-кратка експозиция, някъде около 20 сек. може би, за останат звездите близо до точки. Вижте правило 500. И нещо по-интересно за първи план...вече си сложих очилата ;)

Photo:
Небето над село Илаков рът
07.10.2023 y.

Красиво е! Бих изместил още малко хоризонта от средата кадъра.

Photo:
Изгрев на Липите
06.10.2023 y.

Окей, по- добре ще е ако опашката не е отрязана и обекта не е точно в центъра на кадъра! :)

Photo:
(no title)
06.10.2023 y.

Окей, може съвсем леко да се кропне кадъра в горната част, за да се премахне частта от небето( в горния десен ъгъл), която дърпа погледа! :)

Photo:
(no title)
05.10.2023 y.

Струва ми се недоекспонирано, но и така е добре.

Photo:
Cortina d'Ampezzo
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.