Може би било добре да се хване и отражението отдолу!?
Момента е супер, за още малко острота и ще е топ
Красиво уловено! Но за мен кадърът е само на 2/3 долу ляво. Другото не допринася.
Винаги съм се чудел защо половината от едно детско лице трябва да не е на фокус?!
Харесва ми, но лично аз бих направил лек кроп в долната част на кадъра буквално до самата стена на уличката! :)
Ръбчето отгоре трябваше да се махне. Понякога бързаме и не внимаваме.
Окей, само колчето от оградата да не се виждаше в долния ляв ъгъл! :)
Хубаво е! Едно предложение за квадрат- в редакция.
Прекалено ми идва с "ефектите" :)
Да, добро е, ... с малко кроп отгоре! ;)
Ако лодката беше още малко отместена от центъра....
Силуетите отляво ми харесват, на дървото не!
Може би малко повечко пространство/ въздух над кулата! :)
Бих оставил повечко пространство/ въздух отляво на кадъра, а отдясно може би не чак толкова много празно пространство! :)
..."акцентът" вляво, отвлича вниманието от основния обект - двойката вдясно :))
По-кратка експозиция, някъде около 20 сек. може би, за останат звездите близо до точки. Вижте правило 500. И нещо по-интересно за първи план...вече си сложих очилата ;)
Красиво е! Бих изместил още малко хоризонта от средата кадъра.
Окей, по- добре ще е ако опашката не е отрязана и обекта не е точно в центъра на кадъра! :)
Окей, може съвсем леко да се кропне кадъра в горната част, за да се премахне частта от небето( в горния десен ъгъл), която дърпа погледа! :)
Струва ми се недоекспонирано, но и така е добре.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)