Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
23.06.2026 y.

Аз тук предлагам една редакция. Иначе - злато!

Photo:
На пост
22.06.2026 y.

Лек кроп в горната част на кадъра, за да се избегне по- тъмния участък, който се вижда над растенията. Иначе ок.

Photo:
(no title)
22.06.2026 y.

Щеше да е добре да запазиш рамкирането и отгоре.

Photo:
Баба от Гърция
22.06.2026 y.

Харесва ми контраста, но ... целият кадър натежава на ляво, докато дясната половина е почти "празна"! Бих кадрирал по-наляво за по-балансирана композиция. ;)

Photo:
Един завой,човек,дърво...
22.06.2026 y.

Красив кадър, но ми липсват детайлите от светлата част - море и е пред тях, в парк ли са?

Photo:
(no title)
22.06.2026 y.

Колега Момински, поиграй си малко и промени формата на снимката си във вертикал. Бялата половина в ляво е направо излишна, тя разсейва, отклонява зрителя от основното в кадъра. Ти си центрирал бабата, а центъра е най-слабата точка в кадъра. Успех

Photo:
Врата на времето
21.06.2026 y.

Ех, да имаше дамата един търсещ поглед напред щеше да е друг контекста на кадъра

Photo:
(no title)
21.06.2026 y.

Хубаво! А пробвахте ли как е ако се намали синият оттенък?

Photo:
(no title)
19.06.2026 y.

Хубав кадър!. Добней е прав! Но ако имаше още малко от рисуването небе, щеше да е още по-добре. Сянка върху небето! Бих махнал вратата и леко завъртане в дясно. Прилагам редакцията.

Photo:
(no title)
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
14.06.2026 y.

Кадъра е чудесен, позволих си да го изправя и според мен е по-изчистен без светлата част в ляво ... Поздрави!!!

Photo:
Roma
13.06.2026 y.

Предлагам редакция.Отляво изрязване на вратата, която не носи информация.Отдясно изрязване на прозореца и леко изправяне на хоризонта.Намаляне на снимката до най важните елементи лица, ръце, и позиционирането им . Обелената стена дава достатъчно информацията за стара къща

Photo:
„Майчина прегръдка“
11.06.2026 y.

без колата ще е по-добре!

Photo:
Хоризонти
11.06.2026 y.

Най-новото робство. Аз бих опитал без улука. Хубав кадър.

Photo:
И малко тишина…
12.04.2026 y.

Хубаво! Но на мен сатурацията ми е в повече.

Photo:
Христос възкръсна!
10.06.2026 y.

Още малко въздух нагоре и вдясно би направил портрета още по хубав

Photo:
Дарина
10.06.2026 y.

Доста е шумно сякаш ... (нямам пред вид града ;)). И остротата му е в повече!

Photo:
небето над Шумен
08.06.2026 y.

Ми... тук също е прекалено с ретуша. Изглежда все едно е с пластмасова маска върху лицето.

Photo:
(no title)
07.06.2026 y.

Хубава снимка но доста набързо е маскирано...

Photo:
Е, иии...
06.06.2026 y.

Може с по- малко пространство в горната част! Иначе ок.

Photo:
УТРО
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.