Аз тук предлагам една редакция. Иначе - злато!
Лек кроп в горната част на кадъра, за да се избегне по- тъмния участък, който се вижда над растенията. Иначе ок.
Щеше да е добре да запазиш рамкирането и отгоре.
Харесва ми контраста, но ... целият кадър натежава на ляво, докато дясната половина е почти "празна"! Бих кадрирал по-наляво за по-балансирана композиция. ;)
Красив кадър, но ми липсват детайлите от светлата част - море и е пред тях, в парк ли са?
Колега Момински, поиграй си малко и промени формата на снимката си във вертикал. Бялата половина в ляво е направо излишна, тя разсейва, отклонява зрителя от основното в кадъра. Ти си центрирал бабата, а центъра е най-слабата точка в кадъра. Успех
Ех, да имаше дамата един търсещ поглед напред щеше да е друг контекста на кадъра
Хубаво! А пробвахте ли как е ако се намали синият оттенък?
Хубав кадър!. Добней е прав! Но ако имаше още малко от рисуването небе, щеше да е още по-добре. Сянка върху небето! Бих махнал вратата и леко завъртане в дясно. Прилагам редакцията.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)
Кадъра е чудесен, позволих си да го изправя и според мен е по-изчистен без светлата част в ляво ... Поздрави!!!
Предлагам редакция.Отляво изрязване на вратата, която не носи информация.Отдясно изрязване на прозореца и леко изправяне на хоризонта.Намаляне на снимката до най важните елементи лица, ръце, и позиционирането им . Обелената стена дава достатъчно информацията за стара къща
Най-новото робство. Аз бих опитал без улука. Хубав кадър.
Хубаво! Но на мен сатурацията ми е в повече.
Още малко въздух нагоре и вдясно би направил портрета още по хубав
Доста е шумно сякаш ... (нямам пред вид града ;)). И остротата му е в повече!
Ми... тук също е прекалено с ретуша. Изглежда все едно е с пластмасова маска върху лицето.
Хубава снимка но доста набързо е маскирано...
Може с по- малко пространство в горната част! Иначе ок.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)