Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 
 Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: press.cameraman   
Дата:   22-09-12 19:22

Камерата е отлична!
Механика и оптика работят без проблеми.
Комплекта включва
- Камера + фонов микрофон ECM XM1
- батерия
- Зарядно за батерията
- Зарядно към камерата
- Дистанционо и кабели (video и fireware)
- Куфар за пренос на дълги разтояния с твърди страни
- Репортажен микрофон AKG
- перфектно подържана


SONY HVR-Z1 - Цена 3500 лв.
За контакти 0888 720 414
[shtrak]
http://prodavalnik.com/photos/ad/9946027/1/
http://prodavalnik.com/photos/ad/9946027/2/
http://prodavalnik.com/photos/ad/9946027/3/
http://prodavalnik.com/photos/ad/9946027/4/
http://prodavalnik.com/photos/ad/9946027/5/
http://prodavalnik.com/photos/ad/9946027/6/

 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: press.cameraman   
Дата:   09-10-12 09:42

[cool]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mimko7   
Дата:   09-10-12 13:55

Само несе шашкай като почнат сега майсторите да ти обясняват , че тая камера нищо не струва , как за тия пари взимаш един апарат 5D и какво хуууууууубаво видео снимаш със него . Който не е хващал такава камера незнае за какво става дума . На тази цена по принцип вървят камерите , а човека дава една камара екстри към нея [smilie24] .
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: press.cameraman   
Дата:   09-10-12 15:30

Благодаря mimko7 само че по принцип трудно се шашкам и все пак БЛАГОДАРЯ!!!
Искам само да добявя че камерата наистина си заслужана(не че е моя)[cool]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: ork1   
Дата:   10-10-12 02:23

@mimko7 ти като си хващал таз камера, що не видя колко е сляпа таз камера? и колко светлина иска?
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mimko7   
Дата:   10-10-12 15:50

Айде почна се ..... [beer] Ами има и ръчни настройки [smile] недейте праска само на ауто [beer]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mimko7   
Дата:   10-10-12 15:58

press.cameraman

............ предупреден си [smilie21]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: press.cameraman   
Дата:   10-10-12 19:48

Tam kadeto orkite jiveqt po princip e tamno taka 4e ne se u4udvam na takav komentar
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: press.cameraman   
Дата:   10-10-12 19:50

I kato govorim za svetlina ti znaesh li kolko e neobhodima[smilie11]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mezzo   
Дата:   10-10-12 20:17

"Айде почна се ..... Ами има и ръчни настройки недейте праска само на ауто "
Мимко, с ръчните настройки от 3 лукса - на 1,5 лукса ли ще я направиш[smile] Сравни я с една Z-5 и ще видиш разликата.

Камерата си е добра - но не отричайте и недостатъците и. Цената с аксесоарите е добра. Успех с продажбата на колегата![smilie24]

 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: канювигй   
Дата:   10-10-12 23:18

Камерата е най-добрата правена до сега, по-добра е в пъти от ЗЕТ5,
по няколко фактора, първо механика, второ оптика и трето картинака, тъй като сони просто са преработили софтуерът и за сметка това уж има по-малко шум, но картинката няма същата плътност като ЗЕТ1. Относно качеставата й, ненадмината и до днес, а по-отношение на дигиталните апарати и в частност горепосоченият Канон, няма база за сравнение между картинката която може да ви даде едно сони зет 1 с ръчни настройки, богата палитра от тонове, високият детайл ако използвате DVCAM HD tspe и един дигитален апарат, разликата е много в полза на Зет 1. Все пак е добре да знаете, че това все още e ненадминат модел и който го е подценил по някакъв начин, значи има още какво да научи.
Все пак устройството зад камерата прави истинското впечатление, но с апарат видео не се снима, особено видео клип или нещо сериозно....
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mezzo   
Дата:   10-10-12 23:35

[smilie25] много фактори изброи само за луксовете дето ставаше на дума - нищо не каза. Аз бих казал, че е в пъти повече само че за Z-5. Както и да е тук не е място за мерене.....имам ги и двете и знам за какво иде реч.
Нека не спамим на човека в темата.
Камерата както казах не е лоша, но всичко с времето си.
Още един път успех - камерата си заслужава![smilie24]

 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: канювигй   
Дата:   10-10-12 23:48

В тези теми няма спор, а ясно и точно се казва, може и пет камери да имаш, още по-добре, но когато се говори за качествата на една камера, плюсове, минуси нещата стоят ясно и прямо. Тук не става въпрос за мода и нови модели, това че е по-нова не означава, че е по-добра. Примери в техниката не един и два .
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: scorost   
Дата:   11-10-12 00:10

Хм, тема без спор в този форум няма! Имам един въпрос към многото професионалисти тук:
Тъпи и неразбиращи ли са в киното, та влачат със себе си едни хора, дето им викат осветители вместо да заменят "слепите" камери с такива дето виждат всичко?
[beer]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mezzo   
Дата:   11-10-12 00:17

Мислех, че беседвам с разбран колега , а не с философ. А що се отнася до камерите не позна - шест са. Ако не си снимал и с двете по-добре замълчи, защото ставаш смешен. Никой не ти говори за модерни техники , а за + и - . Аз съм до тук.[shtrak]

 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: force69   
Дата:   11-10-12 00:18

Много точен и ясен си scorost браво.. [smilie24]

 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: канювигй   
Дата:   11-10-12 00:19

ами точно в това е идеята на всичко, това че някоя камера
може уж по-добре снима с някакви люксове не я прави по-добра ....
Въпросът е в усещането и желанието да се твори, найстина си прав, трябва светлина за истинското кино и то много красива истинска светлина, без нея нищо не става, от нищото нищо не може да се получи ...
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: kumolini   
Дата:   11-10-12 00:48

като начална заигравка с палав пиар 3500 бива спед хладна баня и трезва преценка 2500 но грубата реалност и ритниците на съвестта диктуват едва 1700
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: kumolini   
Дата:   11-10-12 00:51

сори
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mimko7   
Дата:   11-10-12 08:29

scorost
..... и аз им се чудя на акъла , че и скъпи камери [smilie11] ..... като могат да вземат две - три апаратчета и да си праскат кино наволя ( това за спецовете дето ме убеждаваха , че 5Д прави най-доброто видео на света )[beer]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mimko7   
Дата:   11-10-12 08:36

А за светлината ... знаетели каква е разликата между 1,5 и 3 лукса ( не в числа а като светлина [smilie21] и без баналното два пъти по-светло) [smilie21] и какво изобщо ви се налага да снимате на 1,5 лукса ... пример дайте ( много ми е чудно сигурно в джунглата нощем при облачно небе )[beer]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: kumolini   
Дата:   11-10-12 12:45

това за спецовете е верно прутурям и канон7д и кяриш за ползата от файдата хем кинце хем фото
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: ork1   
Дата:   11-10-12 15:49

Автор: scorost
... Имам .. въпрос към многото професионалисти тук:
Тъпи и неразбиращи ли са в киното, та влачат със себе си едни хора, дето им викат осветители

не са тъпи но имат бюджет, пари дето се казва за дадена продукция.. ако ще се нима сватби с това.. бюджета е смешен... камо ли да си наемеш осветител/и/ за тез обаче с по-голям бюджет пък си купуват по новите модели, ама и аз като тошето няма да обяснявам що...
п.с. така както е окомплектована камерата според ме си заслужава да се вземе, ако някой знае що търси и за какво му е[beer]



Публикацията е редактирана (13-10-12 12:50)
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: mimko7   
Дата:   11-10-12 17:00

ork1
точно за бюджет говорим .... за тези пари само нова Сони 1000-ка ( те на това викам аз сляпа камера ) . Ти даваш за пример все камери от по-висок ценови клас . И с теорията ти за старото и новото несъм твърде съгласен . Има много нови работи пълни боклуци и то с Б [smilie11] не цялата дума трябва да е с главни букви . В продавалника има едно момче донесло и продава чисто нови HD камери по 238 лв. ( че и подарък някакъв добавяше ) . Седни сега и ми разправяй , че новото си е ново 10 години по-нова камера , че и 15 пъти по евтина . [beer]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: Miro__Slav   
Дата:   11-10-12 17:38

Леле Тишо аз и до ден днешен се чудя що ти биха шута от кабеларката... Тц тц тц па то ели го на... кво се оказва [smilie8] [smilie21] Не си можел да снимаш в ръчен режим... Мъка голяма мъка... Ти за тва ли разправяше преди години, че камерата нямала фокус...? [smilie21] и бягала на бек [shtrak]
Тешо не сподели кво стана с книжката колко време ше е на трупчета...? [beer] [smilie5]



Публикацията е редактирана (11-10-12 17:45)
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: ork1   
Дата:   12-10-12 00:40

миро, братле, мен ме изгониха от кабеларката а теб женати те нарита [smilie19] как е сега новата ти жена ще ли те търпи[smilie19]



Публикацията е редактирана (12-10-12 21:57)
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-10-12 01:32

Ех Тишо Тишо жална и майка тогава на драгите зрители ... Някакво предаване в таксито ли правиш...?[smilie21] [smilie8]
И чак сега ли вземаш златен талон? [smilie5] Пфф да му се не види на старта винаги сам стартираш и все последен стигаш... [beer]
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: ork1   
Дата:   12-10-12 16:13

ех миро миро.. таз година една сватба си снимал , за догодина и толкова няма да имаш, пазара отсява некадърните оператори[smilie18] [smilie18]
горките хора, майките им с черни пелени са ги повивали щом ти им снимаш сватбите [smilie19]
за телевизията никого не карам на сила да гледа каквото и да е [smilie21]
.....не мога да те разбера какво имаш против такситата, някой те е удрал или нямаш парички за собствена кола че да си я караш?
[smilie11] недоумявам толкова ли си беден? колите сега са евтени, или не можеш да издържиш изпита пред кат[smilie11] [smilie18] мислех те за по умен ама.. май съм се излъгал[smilie19]
и какъв е тоз старт -финал? аз до сега на състезания никога не съм участвал не ми е в кръвта, но съм снимал такова с едни малки автомобилчета дето развиват около 120-130км/ч доста трудно се снимат ако не знаеш как[cool] стана страхотно предаване на тез малките коли дори гумите им се сменяха в бокса и се балансират, камерата дето снимах това състезание беше точно SONY Z1 справи се чудесно , беше слънчево и топло... един от плюсповете на това сони е че дисплея се вижда дори и ако е огрят от слънцето[cool]
миро как върви дърварския бизнес сега пред зимата купуват ли хората дурва то теб.. ?[smilie18][smilie18]



Публикацията е редактирана (12-10-12 16:33)
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: niweq   
Дата:   12-10-12 16:20

Автор: ork1 абе що се занимаваш с тоз плевенски педерас , то там само педераси виреят като започнеш от слави трифонов та и стигнеш то тоз педерас мирослав
 Re: Продавам HD 1080i видеокамера SONY HVR-Z1
Автор: ork1   
Дата:   12-10-12 16:34

ужас[smilie18]
 

 Авторът е затворил собствената си тема.