Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА-ПРОДАДЕНИ!
Автор: hlazarov   
Дата:   16-03-12 23:44

Продават се 4 бр.,чисто нови акумулаторни батерии (5400 mAh)
CGA-D54S - Panasonic ( РЕПЛИКА )
Цана за брой: 90лв. за покупка на повече от една батерия 80лв/бр. инфо:http://www.technostore.bg/public/index.php?page=catalog&productid=10

гр.София
Хр.Лазаров
0896 840 759

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   17-03-12 23:35

ако я дадеш на таз ЦЕНА ще взема една ,може и две[cool] undefined



Публикацията е редактирана (22-03-12 00:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: hlazarov   
Дата:   20-03-12 07:17

Реприките са марка 'SWIT'високо качествени!!!
http://aeroscape.shop-pro.jp/?pid=22811106


Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   20-03-12 19:21

SWIT'високо качествени!!! ами китайска е... 36лв давам веднага, а имат ли гаранция?[smilie11]запечатани ли са?
п.с. марката SWIT си е китайска.. колкото и да е качествен не е като оригинала![smilie19]
мисля си качествен , качествена, колко да е качествена една китайка батерия?[smilie11] хм?



Публикацията е редактирана (21-03-12 00:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: georgiev1970   
Дата:   20-03-12 20:53

Да SWIT'високо качествени!!!

Действително са добри !!!

Колега oraak -със въпросната марка батерии но друг тип-V-mount работя от ноември 2009 година в телевизията професионално ежедневно 365 дни в годината се ползват -работи се на смени без почивен ден -държат се прекрасно .

Толкова за марката -по мои наблюдения е и най често използваните батерии в телевизиите говоря същата марка но друг модел-V-mount !!!
[thankyou]

http://www.cameragrip.co.uk/acatalog/swit_s_8d62_battery.html



Публикацията е редактирана (20-03-12 21:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: georgiev1970   
Дата:   20-03-12 21:01

http://www.proav.co.uk/Swit-Shop/ss10144.aspx

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: hlazarov   
Дата:   20-03-12 23:35

''orrak'' СТАВАШ СМЕШЕН!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: Miro__Slav   
Дата:   20-03-12 23:40

[smilie21] [smilie5] не му се впрягай той няма Сони [beer] Ама ако купи едно от мен ше му трябват [smilie25] [smilie21]



Публикацията е редактирана (20-03-12 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   21-03-12 00:18

@Miro__Slav прочети добре заглавието какво се продава, не виждам да пише нещо за сони че се продава[smilie11]

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (22-03-12 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   21-03-12 00:25

Автор: Miro__Slav
[smilie21] [smilie5] не му се впрягай той няма Сони [beer] Ама ако купи едно от мен ше му трябват [smilie25] [smilie21]
аз сони нямам защото не искам да имам[smilie18]
а като имам ,баш от теб ще си взема батерии[smilie18] [smilie18] [smilie18] по-добре ще е да го изхвърля явно[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (21-03-12 00:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: hlazarov   
Дата:   21-03-12 00:40

''оraак'' ЗАПЕЧАТАНИ С ПАНДЕЛКА!!! Но отново на цена от 90лв...
ЦЕНАТА Е ТВЪРДА!!!НИКОЙ НЕ КАРАМ НА СИЛА...



Публикацията е редактирана (21-03-12 00:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   21-03-12 11:56

успех в търсенето на шарани[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: georgiev1970   
Дата:   21-03-12 12:03

""@georgiev1970 да те питам ти като адютант ли се явяваш?
марката SWIT е китайска ако не знаеш... а аз от таз марка също съм работил в тв-то с такива батерий и когато ми изписва на дисплея че имам 200 минути знам че ми остават не повече от 30 реално така че не ми я хвали.."


Уважаеми колега-много добре зная коя марка чие производство е.
Хвърли сто доказателства ,че има и по евтини реплики на батерии
и предлагаш цена по ниска от исканата от продавача.
Не доказа ,че лично това което продава колегата го има за 36лева.
Като си експерт и си се парил от тази марка кво се буташ тук -ще купуваш ли или не или е само злоба завист ,че някои нещо продава и ти си се наредил да плюеш.

Гарантирам ти приятелю ,че действително работя в Телевизия и се ползват батерии от тази марка от средата на 2009 купени -аз постъпих ноември там ги заварих и още се ползват .
Гарантирам ти ,че въпросните батерии са над 1200 -цикъла зареждане изчислявайки постоянното им зареждане нонстоп 365 дни в годината и на смени .
Държат се прекрасно .

Препоръка ако си купувач -извади информация доказателство ,че в България или отвън но с транспорт до България ще купиш същата марка стока която продава колегата нова и по евтина -на въпросната 36лв цена или която и да е .
Тогава продавача може да свали от цената след като му докажеш че същата стока я има еди къде на по ниска цена .
Така се случват нещата в форума ако някои първоначално е объркал цената обичайно като му се посочи информация колко струва и къде същата стока той я намаля и отчита своята грешка.


Иначе -твоите думи работил в "ТВ" -"дисплей" отчитане в минути"
ясно ми е с какъв клас камери си работил .......

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: georgiev1970   
Дата:   21-03-12 12:19

Ето ви линк за въпросната марка батерии в България

http://eshop.uvt.bg/swit-baterii-aksesoari-baterii-c-101_30_31.html



Публикацията е редактирана (21-03-12 12:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   21-03-12 13:32

колега,@georgiev1970 тук се продава реплика има ли значение каква е репликата след като не е оригнал всичко останало е реплика или поред теб и репликите имат значение? мислях че съществува само оригинал и всичко останало е копие на оригинала сиреч реплика, но не оригинал! и не бъркай репликата с менте
това че си работил в телевизии ама хич не ме интересува нито някой от тук го вълнува това[smilie18] това касае само теб де работиш..
ако беше чел правилно ти написах че и аз в телвизята работех със същата реплика на свит и хич не бях доволен.. то май само такива купуват в кабеларките де свит защото ти казжа че подвежда брояча на видеокамерата за лично твое осведомление камерата на която ползвах батeрията свит беше SONY Z1 ако си се докосвал до таз камера знаеш че си има символ на които пише колко ти остава.. но след като батерията е реплика или точно таз реплика на свит брояча лъжеше! казано с прости думи , всяка реплика си остава реплика нищо общо с оригиналните батарии на която и да е камера!
след като е реплика съм дал работещ линк от които линк всеки може да си поръча реплика със същия капацитет на тук предлагащата се батерия и издържаща точно на толкова часове работа колкото таз реплика и нито една реплика няма да издържи работните часове на оригиналната батерия! за това че ще си взема по евтината

Като си експерт и си се парил от тази марка кво се буташ тук -ще купуваш ли или не или е само злоба завист ,че някои нещо продава и ти си се наредил да плюеш.
всички реплики са еднакви за мен и съм предложил цена ама се чудяв ти българин ли си щом не можеш да прочетеш че давам пари и съм написало колко , ако си българин трябва да си на ясно че щом давам съм купувач , ама за теб специално ще го напиша купувам за оределни пари не на безбожната цена от 90лв щото е смешно висока за една китайска реплика на оригинала а аз пак да те попитам ти адютан ли си в случая или като какъв се изявяваш????[smilie11]
замен цената на таз батария е 36лв ако ли не няма да я взема а ти колега georgiev1970 като си така доволен не се замисляй и купувай! иначе не пълни със спам темата защото аз купувам и предлагам пари ти какво предложи? освен спам? а че на някой му се видят малко парите дето давам да погледне какво продава все пак не се продава оригинала.. ако беше оригинал щях да дам линк към оригинал след като е реплика давам линк към релики и те са точно $22.92 с безплатна доставка до нашата родина! добавих още че от тез реплики има купени няколко и всичките все още си работят добре!
исках да освободя hlazarov от стоката му но както се вижда ще му стоят , и да не се сърди на мен че китайците продават на толкова
ето реалната й цена от по горния сайт но да не забравяме че и тез са си сложили надцена и ддс така че е добре да се пазари от изворчето не от препродавачите това е идеята на интернет пазарането




156лв сега се оказа нова с гаранция,ся пък? но като се има в предвид че тук си има и надценка и че това не е изворчето.. що па да не от моя си сайт дето пазаря на една пета от тез цени?[smilie11] или и тез да ги храня? кои не знае от де да пазари храни прекупвачите и търговците[smilie18]



Публикацията е редактирана (21-03-12 23:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: georgiev1970   
Дата:   21-03-12 14:08

Просто престани да пълниш на колегата поста с глупости .
Като не купуваш се махай .
Ясен си ми какъв си разбирач щом за теб няма разлика между отделните реплики .
Дал съм няколко линка на въпросната продавана стока .
Отклоняваш се от темата с твои разсъждения че има и други неоргинални батерии на по ниски цени които вършат същата работа .
Е какво е това нито си купувач ,само се заяждаш с продавача.
Доказва ти се че за въпросната продавана стока -нова неупотребявана човека търси около 50-60 процента от цената като нова в магазин или при дистрибутор откъдето я е и купил.
Дай боже да имаш късмет и до други модели камери да се докоснеш не само SONY Z1.
Ясна ми е и телевизията към която си бил разчита на въпросният модел за своето телевизионно производство.
Твърдя, че реплика нереплика при нас в телевизията тези реплики издържаха над 1200 цикъла зареждане и се държат .
Просто си смешен коментираш не на правилното място твои изводи и разсъждения опорочи темата на колегата .
Тук се коментира само цена на точната стока която се продава .
И премини на лични експерте ,че опорочихме продажбата на колегата.
Замълчи по добре като не купуваш.
Имам си и техника и батерии не съм купувач .
Просто Хр.Лазаров е нормален човек колега които продава стока която я е купил с мисъл да я ползва но тъй като разкарва и камерата поради ъпгрейд и продава и батериите които са му в повече
на нормална цена .[smilie11]

Просто си поръчай от показаният сайт реплика батерия и остани доволен -няма как да купиш от колегата на тази цена....



Публикацията е редактирана (21-03-12 14:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   21-03-12 23:50

@georgiev1970
Доказва ти се че за въпросната продавана стока -нова неупотребявана човека търси около 50-60 процента от цената като нова в магазин или при дистрибутор откъдето я е и купил.

georgiev1970- аз пак да питам адютант ли си че всичко знаеш?[smilie11] я покажи къде какво ми се доказа.. това че на теб ти харесвала .. ами като ти харесва купи бре.. вадиш от джобчето си 90левчета и я вземаш ,!к'во хлопаш колко била хубава? аз повече от 36в не давам това е, след като има от де да сия взем.. ще си я взема исках да помогна като я купя но нито има снимки на продукта релани нито се знае нова ли е или е стояла някъде незнайно къде и колко е ползвана.. аде georgiev1970 купувай не чакай[smilie18]
@georgiev1970
Е какво е това нито си купувач ,само се заяждаш с продавача.

а като не съм купувач к'ъв съм с моите 36лв ? ти колко даваш? аре вземай я ти.. разбирачо на батари реплики[smilie18] айде не чакай че таз вечер някой може я вземе , ама освен мен не виждам друг да е предложил цена или съм сляп? че къв съм с моите 36лв?????[smilie11] като не съм купувач? кажете @georgiev1970[smilie11]
@georgiev1970
Просто си смешен коментираш не на правилното място
смей се бе, смей се.. [smilie18] и аз се смея на гладкия ти мозък, кажи като какъв се месиш когато двама се пазарят? ти като какъв се явяваш в случая? а? коментирам точно на място тук се продава реплика и аз не харесах цената ако е искал да си продаде стоката продаваче имаше възможност, явно ще си остане негова или ще я подари на роднина[smilie18] при положение че цените са паднали ..
@georgiev1970
Тук се коментира само цена на точната стока която се продава

че аз да не коментирам цената на бананите бе?[smilie18] коментирам цената на батерия за видеокамера панасоник.. различна от оригинала
@georgiev1970
И премини на лични експерте ,че опорочихме продажбата на колегата.
ами неее това е базар никакви лични.. тук пиша и показвма каквото имам да кажа и да покажа нищо тайно неща! ако ще се пазарим туПросто Хр.Лазаров е нормален човек колега които продава стока която я е купил с мисъл да я ползва но тъй като разкарва и камерата поради ъпгрейд и продава и батериите които са му в повечек да е. кво ще крием на лични?тайни сделки ли?[smilie18]
@georgiev1970
Замълчи по добре като не купуваш.

ЩЕ ГО НАПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ЗАРАДИ ТЕБ ГЕОРГИВЕВ КУПУВАМ! НО НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА НИТО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА НОВА РЕПЛИКА БИЛА ТЯ И ДРУГА МАРКА.. НО КУПУВАМ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ЩЕ СИ ПОРЪЧАМ И ЗАПОМНИ АЗ КУПУВАМ А ТИ СПАМИШ ТЕМАТА

@georgiev1970
Имам си и техника и батерии не съм купувач
.ТОВА Е ЯСНО НА ВСИКЧИ САМО ЛАЕШ...като не купуваш к'во търсиш в темата за таз батерия????? изрязвай се мненията другаде също и ако ти е нервно си пиши дето си искаш, що тук? не купувал ама и той да кажел и кои ти е искал мнението?

Просто Хр.Лазаров е нормален човек колега които продава стока която я е купил с мисъл да я ползва но тъй като разкарва и камерата поради ъпгрейд и продава и батериите които са му в повече
на нормална цена

покажи ми де съм обидил тоз господин христо лазаров или съм го коментирал????? ако съм писал е било за батерията която продава! коментирам само продукта не личността на продавача а на теб ако ти е толкова любим си го вземи у вас, мен продавача не ме интерсува нямам интерес към него само към стоката която е обявил за продаване, а ти мнго си знаеш бе герогиев това беше редно продавача а го напие не ти.. мисля че едостатъчно грамотен за да го напише но е сметнал че не е необходимо ама ти да си кажеш нали... а дали е нормална цената.. аз мисля че не е никак нормална а си е баш скъпа за една стара батария, която вече ми се изясни че и може да е ползвана и незнайно как е съхранена..и кога е закупена от магазина.. всичко стан съмнително я държи ток я не държи.. гаранция франция са казали хората[smilie18]

Просто си поръчай от показаният сайт реплика батерия и остани доволен -няма как да купиш от колегата на тази цена....

загубих желание от твоите приказки да я купувам за колкото и да е.. на старо само ракия , да ще си поръчам утре и за баловете ще е при мен батерията[cool] undefined
п.с. само едно не разбрах ти от де знаеш че няма да я купя от колегата? имаш способности да гадаеш ли? [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (21-03-12 23:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: georgiev1970   
Дата:   22-03-12 00:03

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: gmir   
Дата:   22-03-12 00:30

орак стига се пени и спори, SWIT наистина са висококачествени. Имам две такива от повече от около четири години и не са мръднали, а сони батериите които си вървят към камерите ми, истински са от същото време вече почти сдадоха багажа и само за лед лампата ги бива. Що се заяждаш с човека влез в сайта на SWIT и тогава коментирай цената! И пиши по кратко няма кой да ти чете репликите!

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: hlazarov   
Дата:   22-03-12 00:52

''oraak'' ПРОБЛЕМ ЛИ ИМАШ??? КАЗВАЙ, АКО ИМАШ ДА ГО РЕШАВАМЕ???

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   22-03-12 11:45

@hlazarov с теб се разбрахме още в 12 пост нямам проблем ,проблема е с адвокатите ти..кефят просто ама не помагат с продажбата а сам лаят[smilie18] осен мен друг пари не предложи само спамят, аз отговарям[cool]

@gmir - гого сложи си очилата за да видиш че става въпрос за панасоник ти такава камера не си имал в живота си.. така че мнението ти не струва.. ходи си купи панасоник , тогава пиши [smilie25] гого, ами купувай бе.. щом пишеш значи имаш интерес, към батерията, айде бъркай в скъсания си джоб и купувай батерията ще имаш още една прекрасна батерия дето ще издържи повече от оригинала[smilie18] аз писах колко давам -ти колко даваш[smilie11] ????? или само спамиш или си поредния адвокат в темата?[smilie18]

gmir......И пиши по кратко няма кой да ти чете репликите!
- гого.. извинявай братле, не знаех че те натоварвам с дългото писане, иначе пишех бавно защото зная че не можеш да четеш бързо.. пак ще ти се извиня за дългото писне, не знаех че ти е задължение да ми четеш всичките постове.. ще бъда вече по кратък точно заради теб.. ох горкия колко нещо си прочел ,съжалявам те сигурно не си ял.. [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (22-03-12 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: veb   
Дата:   22-03-12 13:30

oraak незнам кой е адвокат, но тебе и задраскач не те бива. SWIT дали са за сони или панасоник са доказани добри батерии. Та по хубаво ще е да спреш да спамиш темата на човека.

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: oraak   
Дата:   22-03-12 13:51

всички реплики са еднакво добри..



Публикацията е редактирана (22-03-12 13:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: sashe   
Дата:   22-03-12 15:30

Колега интересувам се от батериите.Искам да купя два броя.Имате ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия Panasonic CGA-D54S - РЕПЛИКА
Автор: giogerovvideo   
Дата:   22-03-12 17:15

oraak- между реплика и реплика, има толкова разлика колкото от тук до луната, ползвам същата марка като тези които продава колегата Хр.Лазаров и мога да ти кажа че дори са по-добри от ОРИГИНАЛНИТЕ такива. Всички знаем каква боза са вече ''новите'' ''оригинали''.
По междодругото ще сменям камерата и мога да ти продам няколко батериики на китайски цена.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР