Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-12-11 13:29

skorost ако бяха по-умни нямаше да драскат в нея и да я дигат на горе [smilie3] Някой казват кервана си върви кучетата си лаят...
Весели празници на теб и на всички колеги.Разбира се да не забравим тези който наместо да ми извадят очите ги изписват
Весели празници момчета [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: bOzo   
Дата:   25-12-11 21:39

Гледайте позитивно на нещата - забелязва се някакъв възход, щом и в психиатрията вече има интернет. [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: veb   
Дата:   25-12-11 22:26


Значи човека предлага анимирани букви - и за някой са нещо, за други нищо и тнт. Както е казано свят голям.
Не съм съгласен с подигравките и личните напатки.
А в момента живота ни е тъкъв - еднин голям базар. Продава и купува се всичко, и което става и не става за продаване. Аз също имам кирилските букви/за пинакъл стават чрез конвертиране/ но не съм седнал да спамя темата на колегата.
Също подкрепям предложението за видеофорум или нещо от рода на "лафче"
Весела коледа и честита нова година.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   26-12-11 03:57

veb игнорирал съм, и съм блокирал хората целящи спам. [cool] Тъй като никога не съм ползвал Пинакъл дори не знам как изглежда... Би ли дръпнал буквите да кажеш отваря ли ги на алфа канал Пинакъла? Буквите съм ги правил аз, но един колега ми намекна за Пинакъла, че може и да не станат за това е и молбата ми...
Ако не стават ще ги рендна не на алфа а на green така ще реша нещата и за Пинакъла...
Хубаво е да подчертая че никога не съм разчитал на родния пазар... Направил съм и кирилица и латинеца и има къде да ги продам, многократно [smile] Може някога да се намерят някъде в торент или другаде, но до тогава ще съм взел това което съм сметнал за добре...
А инак относно спама... големия % са пълни неудачници... [beer] [smilie21] и като оператори и като монтажисти, че даже и като ФУтографи... С един такъв фУтограф съм се смял през сълзи когато му оцветяваха и коригираха снимките [smilie25] [smilie21] хора които нямат неговите претенции [smilie5]
Момчета да ви разблокирам ли [smilie8] та ако някой се чуства в качеството на неудачник да си излее мъката и да ми дигне темата? [beer] [smilie5]
По коледа стават и чудеса...! [smilie18] [smilie18] [smilie18] В момента се прибирам от работа утре имам ангажимент във вторник също, но в сряда ще ги разблокирам след като опиша историята им в собствената си тема...
Добре би било, хората да знаят причините заради които спамят...
По реда на пуснатите от тях постове...
Утрото е по-мъдро от вечерта [beer]



Публикацията е редактирана (26-12-11 04:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: orak-sz   
Дата:   30-12-11 01:11

миро, пишеш че буквите ти се продавали по чужбината..[smilie18] абе къде по чужбина търсят кирилица че не се сещам освен русия и българия другаде къде се ползва кирилица?.. ама ти се връзват а? щял да ги продава по чужбина хе хе хе... дай ги в ангола или китай.. ще им трябват[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Adno   
Дата:   30-12-11 03:16

Азбуки, базирани на кирилицата

И в Монголия пишат на кирилица, представяш ли си?


Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   30-12-11 11:37

Adno не е нужно да отговаряш на ( bojiqgrym, bojiqgrym2, orak-sz и новите му производни ) Един колега казваше и казва на всеки форум е нужен един палячо и циркаджия, инак ще е скука...![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: volkov61   
Дата:   30-12-11 12:00

Абе Миро, ти случайно да не си мислиш че не си палячо и циркаджия[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   30-12-11 12:33

Още един никога не е излишен [cool] не се налага да ги търсиш сами се обаждат [cool]
Шило в торба не седи казват в една поговорка ...[smilie3]



Публикацията е редактирана (30-12-11 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   30-12-11 23:47

Всички блокирани са разблокирани [beer] [cool] Обещано изпълнено...[beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   31-12-11 00:25

На 3 януари ще пусна буквите фрии [cool] без подаръци не може [smilie3] Социален експеримент колко ще ги ползват [smilie8] [smilie21] Парола за архива ще давам на лични [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Adno   
Дата:   21-01-12 14:08

Miro__Slav, буквите са чудесни [beer] За високостната 2012 година имам нужда от "Сребро" [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: gmir   
Дата:   21-01-12 20:34

изменяш хромата и буквите побеляват, почервеняват, посиняват или ако щеш и дървен или стоманен цвят приемат.

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: папач   
Дата:   22-01-12 10:07

Миро,нямате ли си скайп и пощи с неколцината та се пъчите по форумите и ще си пращате на лични? Тука клиенти не ще намерите а само си омръзвате с колегите.

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   22-01-12 19:52

Любо някакви проблеми ли имаш [smilie8] интернет е свободно пространство за общуване не е като "форум"... сещаш се какво имам в предвид [beer] Въпреки това аз допуснах да си пляснеш обложката в моята тема... и не ти казах нищо... ако искаш нещо да предлагаш правиш го отваряш си тема и такa пич...
Похвално е направил си обложка която рекламираш в моя тема по-добре от нищо въпреки, че е типова...[smilie24] [beer] [smilie3]



Публикацията е редактирана (22-01-12 20:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: ogy25   
Дата:   22-01-12 22:59

all4all написа:

> Любо някакви проблеми ли имаш ...
> Похвално е направил си обложка...
> по-добре от нищо въпреки, че е
> типова ...

Tипова - отпред.

Нооо...отзад си е мно'o як ШидьО'вэр, ам! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: папач   
Дата:   23-01-12 10:56

Махнах обложкато до де не си ми поискал наем за реклама със всичките му лихви там.Бях я сложил за златни букви копирани от руснаците защото не обърнах внимание на анимирането.По принцип не съм привърженик да прелитат букви или пеперудки по екрана.За обмена на благинки ще споделя,че никога не съм подбирал хората на които съм пращал безплатно футажи и др.Сам си тарашувал из руските форуми и знаеш че там хората си помагат безкористно.

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   23-01-12 11:02

Любо тук става дума за собствен труд не за свалени от руски сайтове както и в другите две теми, в това е разликата...

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   23-01-12 11:42

Ето ти буквите Любо... Режи си ги преправяй си ги анимирай си ги, каквото искаш ги прави... Като ги направиш публикувай ги безплатно или си искай пари за положения труд, това сам си решаваш...
https://photo-forum.net/sitepics/forum/2012-01/hece6174.JPG

http://www.prikachi.com/images/962/4298962Z.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: oraak   
Дата:   24-01-12 03:37

[smilie19]



Публикацията е редактирана (24-01-12 11:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: ogy25   
Дата:   24-01-12 08:31


папач

написа:

> Махнах обложкато .......

https://photo-forum.net/sitepics/forum/2012-01/zegm7246.JPG

http://dvdvideo.dir.bg/_files/t5_5074900.jpg


И защо махна обложкато?
Нека да си стои тук.
Да се учат поколенията на дизайн от бубата.


Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-01-12 09:12

Тихомире не се ли изморяваш с глупостите си...? [smilie8]
3 години след 2005 ... [cool]



Публикацията е редактирана (24-01-12 09:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: папач   
Дата:   24-01-12 10:58

ogy25, ти попита ли ме преди да публикуваш мои неща ???



Публикацията е редактирана (24-01-12 10:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: папач   
Дата:   24-01-12 11:00

миро, това ли целта?

Отговори на това съобщение
 Re: Анимирани букви - Злато
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-01-12 11:34

Браво Любо [smilie24] това е целта [smile] и за да ни убедиш, че можеш и ти си ги написал ти пращам буквите изрязани на Алфа
Надписа пак трябва да е Венчание...[beer]
Но не като този който ми пускаш и е готов надпис опреди 3>4 години [smilie5]



Публикацията е редактирана (24-01-12 11:39)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР