Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 12:23

Накратко...

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :)
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 12:23



Това е цитат от един фото блог на един човек [smilie7]
Прекланям се пред таланта ти. Не разбирам нищо от фотография, но мн. обичам природата до най-малките и детайли, а която от твоите снимки да погледна ми спира дъха и ми се иска да съм там в снимката и аз да изживея този вълшебен миг. Предполагам, че използваш определени техники за да подчертаеш определени детайли или да скриеш други, но каквото и да правиш, то знай че е вълшебно. Ти за мен си най-великия фотограф и се гордея че имам сънародник като теб. Още веднъж ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ТАЛАНТА ТИ и се надявам да прочетеш този коментар.

За разлика от коментиращия по горе, аз мога да кажа, че разбирам що годе от фотография, но напълно споделям думите му...

Гледал съм най различни сайтове на различни хора. Почти всеки е задълбал в някаква насока, характерен със стила си и подчертавайки неговото си...

Разликата с този човек е, че освен че снима наистина много добре (снима отскоро с 5Д[smilie5] ), но и изпитва голямо удоволствие да го споделя с другите.
Не толкова да се фука, колкото да го споделя. Думата споделя е най-точната... четейки коментарите и гледайки снимките.

Почти всички кадри са направени така, че показват хем майсторството на човека, хем най-красивата страна на Родината ни.

Ходил е къде ли не, из цяла българия, правил е преходи и е снимал и всичко това с добре написан текст го споделя с нас.

Адски се изкефих на няколко фотопътеписа [smilie24]
Това, което гледам в неговия сайт може да се каже, че ми е една такава малка мечта, да си обикалям Родината и да възприемам красотата и... не да додя ДА снимам, а да ходя да го усетя и запечатам в снимки.
Има една такава разлика, която се усеща между хора, които отиват на Доспат примерно ЗА ДА направят снимка, и самата снимка го показва...
А човека просто си умира да пътува и да прави морски, планински преходи, зиме и лете [smilie7]
Е дори гледам преди 4 дена е бил на Рибарица [smilie7]

Не знам дали е форумец... т.е. дали има профил тук и показва.
Не знам дали и ще кажа за кой иде реч...
Тази тема не я написах, за да покажа този човек... а да споделя нещо, което ми хареса [smilie7]

Не, че по съобразителните веднага няма да намерят кой е ...

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :)
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-08-08 12:29

http://www.evgenidinev.com/
Аз пък ще го напиша, защото наистина си струва човек да се разходи "във" снимките му [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :)
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 12:32

Ех, колко си нетърпелива [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :)
Автор: nevi_ana   
Дата:   09-08-08 12:35

Понякога любовта към фотографията ни кара да пътуваме, да запечатаме още и още красиви места-ръцете те сърбят както се казва [smilie5]
Има хора, които търсят красивото навсякъде, ако го няма-го създават [smile] Като например две забодени една до друга кърфици символизирщи любовта, близостта [smilie25]
Изкуството да имаш сърце, душа и очи да виждаш [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :)
Автор: nevi_ana   
Дата:   09-08-08 12:38

Евгени Динев е наистина невероятен [smilie24] Пълни ти душата [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :)
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 13:45

За мен е добър и невероятен (или напълно вероятен), защото доказва, че България е едно много малко място с концентрирани толкова хубави места [smilie24]
И ги показва по начина, по който и ги усеща [smilie7]
Не е просто някой напудрено пейзажче от колата, натъкмено за рейтинг...
И слава Богу, че хубавите места не са тези, които можеш да снимаш от колата [smilie7]
Им толкова припокриване с моето мислене за природата, че все едно гледам човек с възмоността да направи това, което аз примерно искам.

Добър дизайнер и уеб специалист, човека има свободното време и средства да изживее най-ценното за човека - времето. Да има възможността да отиде так, където иска в Българи и да остави времето да спре и като го усети - да го снима [smilie7]

Все едно гледам себе си преди няколко дена като бях на връх Бедек и дишах планинския въздух с вкус на боровинки в устата...

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: danbi   
Дата:   09-08-08 13:55

Наистина е хубаво, че има хора които разполагат с времето и мотивацията да разказват за пътешествията си. [smilie24]

Съгласен съм с nevi_ana, че чето и любовта към фотографията ни кара да предприемаме такива пътувания. Но понякога пътуванията се случват съвсем спонтанно.
Тъй като работата ми е да пътувам понякога често и все на изключително диви места, накрая реших да се върна отново към фотографията (няма друг начин да се покаже красивото) и никак не съжалявам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 13:57

Данби, но трябва да оставим колите до едно определено място [smilie7]
Говоря и за двамата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-08-08 13:58

Трябва, боровинките са по вкусни там, където няма пътища [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: danbi   
Дата:   09-08-08 14:28

navy, теб може да вземем за боровинки само ако не носиш ни фотото, ни пда-то [smilie18] Но пък да, аз обичам да ходя пеша [smilie5]

Диди, съвсем вярно си е. Но поне до подножието на боровинките е добре да идем моторизирани, че инак ще ни пуснат за национално издирване [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: Stoychev   
Дата:   09-08-08 21:37

Да, харесвам снимките на Евгени още от Фликр. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 22:16

Днес се качихме ей на това прекрасно местенце...

https://photo-forum.net/static/forum/2008-08/srpd7827.JPG
http://vista-vision.net/photos/otgore.jpg


Лошото е, че времето беше ужасно сиво и по едно време заваля и се метнаха светкавиците...
Но тази панорамка много си я харесвам хи хи хик, утре може да се кача отново, знам ли... ако не ме домързи [smilie7]

На връщане летяхме с един офроуд транспорт и си умрях от кеф ха ха ха, по тоя път са закъсвали доста джипки [smilie5]

Та любителите на българската природа очаквам да познаят кое е това много известно място, от където е тази прекрасна гледка [smilie7]

(добрите фотографи остават на хижата и дебнат хубаво време за Великия Кадър, аз обаче ме присви жаждата за ракийка и вече съм долу на вилата)

Мое да дам жокер... движех се по един от най-старите цивилизовани пътища в България, още преди да е имало България [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-08-08 22:20

верно ли на това се вика добър фотограф??[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 22:22

На кое бе, Кайзере, на кое?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-08-08 22:26

ами за което е темата. за евгени динев.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 22:29

Дам, за мен определено и добър, защото успява да предаде настроението на местата където е бил [smilie7]

Много ме кефи да му чета сайта и да гледам фотосите [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-08-08 22:30

мен пък не ме кефи. показва неща дето всеки може да види като излезе на раходка.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 22:32

Ми не го гледай тогава [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-08-08 22:34

ми не го. видях 4-5 снимки и ми стига.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: navy   
Дата:   09-08-08 22:40

Както споменах по горе... човека не е от тези, които правят някакви си турбо впечатляващи напомпени рейтингови или ултра артъ пейзажи...
Просто снима така, че много добре предава настроението на българската природа...
А аз съм сред нея, днес изкачихме до хижата под един от върховете с централна стара планина... ами аз си я усещам природата, а човека успява да ме докосне с неговите си кадри [smilie7]

Ти явно си друго яче скроен човек.
Доколкото се сещам... не си и в България [smilie7]
Разбираемо е някак си [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-08-08 22:44

за скрояването си прав. всеки е различно скроен. а за това че не съм в България, не си. Това няма нищо общо.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотографията и живота :) и за един наистина добър фотограф!
Автор: bvidenov   
Дата:   09-08-08 22:48

[smilie24]
Страхотен е.
Има много снимки с огромен рейтинг в panoramio.com, а там надничат хора от цял свят.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   09-08-08 22:59

просто като боб......отличен е ...какво толкова!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bvidenov   
Дата:   09-08-08 23:01

Да не активираме балкански синдроми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.