Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Изкълчено рамо - на някой случвало ли му се е?
Автор: Grandpa   
Дата:   12-08-08 18:56

Нема да стреляш повече панички, че съвсем ше го олабиш [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   12-08-08 18:58

Благодаря на онзи отгоре, че е лявото и съм десничарка, а по паници ще си пукам яко, че откриваме ловния сезон на 16 август с агнешко чеверме на една прекрасна панорама [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Изкълчено рамо - на някой случвало ли му се е?
Автор: boink   
Дата:   12-08-08 19:02

доста срещана травма. зад пирогов има един магазин за ортопедични ъпгрейди. за твоя проблем има една специална шина която ще ти спести много ядове. представлява нещо като мека текстилена "люлка" в която си поставяш ръката, пристягаш няколко ремъка и болната ръка се прибира до тялото и не се мърда. около 100 кинта струва. безценна е. освен това ще можещ да спиш по-добре по гръб. незапарва и държи. питай някой който разбира от храни да ти каже какво трябва да добавиш за да храниш въпросната тъкан , но при всички медицински случаи чисто прясното сиренце е номер едно.

няма са имаш ядове после с ръката, ако сега правиш това което ти казват лекарите относно движението + храна +шината.

успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Изкълчено рамо - на някой случвало ли му се е?
Автор: Chitsujo   
Дата:   12-08-08 19:03

Ако пък трябва да възстановяваш калций може да похапваш сусамово масло - богато е на този елемент и освен това успокоява стомаха [smilie3] Препоръчвам го смесено 1:1 с шоколад или с мед.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Grandpa   
Дата:   12-08-08 19:36

Chitsujo написа:

> Благодаря на онзи отгоре, че е лявото и съм десничарка, а по
> паници ще си пукам яко, че откриваме ловния сезон на 16 август
> с агнешко чеверме на една прекрасна панорама [smilie5]
> [smilie5] [smilie5]

А така. [smilie24]
С какво ще откривате? Пъдпъдъци? Гургулици?

Аз пък спрях лова. Докато не успея да го обясня на сина ми. Както и да го подхвана все не го докарвам. Та реших - щом не мога да го обясня на детето, няма да го правя...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.