Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-08-08 22:26

ами за тези криви к-рове ние сме си виновни [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Tekumze   
Дата:   05-08-08 22:27

Може да има нещо верно, щом след 19 г. демокрация сме с президент и премиер комунисти........[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Bobib   
Дата:   05-08-08 22:31


Че не се замислят за проблемите, и това ли е ирония?! Или продължаваш да пишеш, за да се правиш на интересен?

И други ти казаха, смени заглавието!

Глупаво е да се правиш на интересен и да иронизираш по този начин, когато става въпрос за подобни теми. Мое мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-08-08 22:31

Айде отиди (Боби) в Русия - и само питай дали ще се дигнат да защитават родината си и ценностите на Русия - 85 % може и повече - ще ти кажат веднага ... виждал съм го на живо как се случва ....


а ние сме с без извинение дупедавци и стадо п-тки .... докато не се промени манталитета и мисленето - ще съм на това мнение ... за сега сме такива



Публикацията е редактирана (05-08-08 22:32)

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-08-08 22:34

пред кого да се права на интересен - или се чудиш за какво да се заядеш ..........

или не виждаш какво се случва около теб [beer] [beer] [beer] [beer]


айде стига толкова ... и без това се изроди тази тема ...

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Bobib   
Дата:   05-08-08 22:36


"и в какво искаш да ме убедиш ... че не е прост народа ли - ми прост е"
Да обобщаваш по този начин, след като и аз и други ти доказахме обратното, с което ти се съгласи е признак на, не знам как да я нарека ограниченост!

"че няма нещо , което да е наред - ми няма ..."
Айде бе няма?! Ти наред ли си в главата?!
Аааа, наред си?! Еми какво ревеш тогава?!

"ай стига глупости ..."

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Bobib   
Дата:   05-08-08 22:39


IvcheTo, за да разбереш, че вината не е на българския народ ще трябва да изядеш много фурни с хляб...но и тогава пак ще важи лафа "Не става само с ядене, иска и акъл!"

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 22:39

да. ние.
ма аз в частност не се признавам за виновна, но на мен и виновен не ми требе[smilie7] някак съм случила на майка, дет ме е кърмила година, на приятно обкръжение и на умни и свестни приятели, ай да не се хваля с мъжете и децата...па и се оправям, не се оплаквам,с провинциалната си талантливост[smilie21]. чай, че подкарах кат благодарностите в американските книги....
почвам да си мисля, че мойта среда е някъф мехур във времето и пространството кат ви чета...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: sugarfree   
Дата:   05-08-08 22:39

Аз пък попаднах на това :

Българите са сред най-глупавите нации в Европа. Това излиза от изследване на Университета в Ълстър, Северна Ирландия. То класира средното ниво на интелигентност на европейските жители. Нашата страна е на двайсето място със среден коефициент на интелигентност 94. Същият е коефициентът на французите и румънците, но кой знае защо ние сме класирани между тях. Гърция ни бие с една точка, а Русия - с две. След нас са само турците и сърбите с коефициенти съответно 90 и 89. Германците и холандците са най-интелигентни в Европа, се твърди в изследването. Жителите им събират среден коефициент 107. Но за най-интелигентна нация са обявени немците. С точка по-малко е Полша, следват Швеция и Италия. Класацията представя резултати от стандартни тестове за интелигентност. Съставена е от скандално известния професор Ричард Лин, който преди година обяви, че мъжете са по-умни от жените, защото имат по-голям мозък. Той обяви още южняците за по-глупави от северните народи. За да се справят с предизвикателствата на климата, в Северна Европа хората били развили по-големи мозъци от тези, които живеят на топло, твърди той. Средният размер на мозъка в Северна и Централна Европа е 1,320 куб. см, а в Югоизточна - 1,312 куб. см.

Не съм крайна, но мисля, че истината е някъде по средата....[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-08-08 22:41

не ми се спори - безмислено е .... [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] и без това нама да се случи нищо по-различно от тотално затъване на тази народност ( за мое голямо съжаление)

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-08-08 22:42

и да го говорим тук и да не - ефекта е равен на една голяммаааааа НУЛА



Публикацията е редактирана (05-08-08 22:42)

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-08 22:43

[smilie5] [smilie5] баси темата [smilie5] [smilie5] абе що ми се струва, че тоя астрогалфон май го биха неотдавна [cool] дали не е объркал на някого хороскопа [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (05-08-08 22:43)

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 22:45

ма тва астролог някъф ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Pavel   
Дата:   05-08-08 22:47

Човека си ни го казва директно в очите, това че не ни харесва грозната истина и се опитваме да я замажем, за съжаление потвърждава думите му. Трябва да приемем реалността и да спрем да живеем в нашия приказен и вълшебен свят, в който всички ние сами се опитваме да се убеждаваме че е ИСТИСНКИ, а още по-лошото е че се опитваме и другите да набутваме в тази илюзия.

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 22:49

павка, оди дръпни една трева[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-08 22:50

астролозите са големи хитряги [smilie3] някой като стане президент, звезда, голям бандюга и т.н., тия веднага му спретват едно хороскопче и започват да ни обясняват що било така, а не иначе и как всичко им е ясно[cool] ама що не са го направили преди това тоя хороскоп, ъм?![smilie3] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 22:51

амигото, ади да напрайм тандем врачка и доктор? аз ше лъжа, ти ще мажеш!

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-08 22:53

мара написа:

> амигото, ади да напрайм тандем врачка и доктор? аз ше лъжа, ти
> ще мажеш!



[smilie18] [smilie18] [smilie18] ааа, врачка е по-далаверско [smilie18] [smilie18] може де - фифти:фифти [smilie3] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-08-08 22:55

малииии Мигу и Мара [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Gruyu   
Дата:   05-08-08 22:56

Бая народ трябва да пали свещи за Бай Тодора в радиус 70-80км около Правец,инак щяха да викат" гъррр" на патките по поляните на Шопландия, а според аксиомата на Канонио за омразата на евреите към физ.труд,същите, циганите и местните са с еднакви гени..

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 22:56

бе аз няма нищо да зимам...само ще правя слеварителни хороскопи...

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-08 23:01

[smilie18] [smilie18] как ще наречем тандема? [smilie8] АСТРО-ДОК [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: jekopj   
Дата:   05-08-08 23:05

мара и Амиго=добър тандем...ако някой припадне от радост,следствие добрите предсказания,ще има кой да му даде първа помощ.[smilie5]
...а на бой носите ли?[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 23:07

не. док марин. кат прословутите кубинки, ма по-така[smilie5]
после върви, че обяснявай имаш ли сестра[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-08 23:07

jekopj написа:

> мара и Амиго=добър тандем...ако някой припадне от
> радост,следствие добрите предсказания,ще има кой да му даде
> първа помощ.[smilie5]
> ...а на бой носите ли?[smilie8]
>



ку искаш ште назначим в бюро Жалби да приемаш недоволствата [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.