Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: nati   
Дата:   05-08-08 17:16

100

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   05-08-08 23:31

До тук има 104 обаждания по темата (броих ги) и няма нито едно за Бате Бойко.
Сякаш го няма този човек на сцената (а е първи според проучванията) или пък вероятно е срамно да се каже "Ще гласувам за Бойко"
Дори и отрицателно никой не е казал нищо за него (има едно мъгливо споменаване на Бате Гойко)

Та искам да питам - лош кмет ли е Бойко
и още по ми е интересно
- какво става с кметовете на ГЕРБ извън София - справят ли се, дънят ли се?
за Габрово най ми е интересно.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   05-08-08 23:38

Бате Бойко владее до съвършенство пърченето пред камерите и е тотален невежа във всяко друго отношение.

truly - точно това е въпросът - който не гласува, някой неграмотен кафяв гласува вместо него !!! И после защо имали привилегии - ами защото са ИЗБИРАТЕЛИ - зао разлика от Българите които, като дойдат избори, се чудят каква рабата да си намерят и къде да се скрият.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Cristinel   
Дата:   05-08-08 23:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   06-08-08 00:21

Императорът,
имаш ли конкретен факт който показва Бойко като невежа във всяко друго отношение или това ти е чувството


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   06-08-08 00:41

https://photo-forum.net/static/forum/2008-08/psrr1328.JPG
http://photofile.name/photo/partybg/95166865/large/100119776.jpg

Това е много готино :)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-08-08 00:47

Пуертов - а ти имаш ли факт, който показва, че не е? Да уточня - кажи ми какво е свършил досега.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: matataupa   
Дата:   06-08-08 00:51

Бате Бойко кара колело на откриването на ТНТ кампанията за повече колоездачи ...нещо такова...

Бате Бойко отиде да поздрави ученици за първия учебен ден- поднесоха му някакви хапки- изяде всички

Бате Бойко е герой. Нали той изгаси пожара в Челопечене....или забравихте за взривовете... нещо не се шуми вече по въпроса... но това е друга тема, м?


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   06-08-08 01:36

Добри Факти за Бойко:
при кметуването на Бате Бойко асфалтираха половината улица пред офиса в който работя.
След хиляди молби към старата софийска управа най-сетне новите казаха "Няма пари, няма пари", но все пак нещо направиха (полвинчато но се помръднаха)

Единствения човек в държавата който е ангажиран с кризата на софийския боклук е Бойко. Пак не е това което ни се иска да бъде, но никой друг нищо по-добро не е направил и никой не виждам да иска нещо да прави.

Езерото Ариана след 50 години суша се напълни с вода. Бате бойко рабира се го откри тържествено. Искам всеки друг мой управник да си прави по подобен начин предизборната пропаганда, като прави пързалки за кънки през зимата и мие улиците в града.

Последното геройтво което направи е появяването му в Челопеч след взрива за рекордно кратко време. Емел Етем както обикновено никой не можеше да я намери къде е (Емел отговаря за бедствията и авариите в държавата ни).

Не ми се пише повече.

Кажи ти защо мислиш че е "тотален невежа във всяко друго отношение" освен перченето.


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: stefan63   
Дата:   06-08-08 17:22

При тази избирателна система и при тази безнадеждност у българите , и при толкоз много кухи партии (всъщност всичките) - дори 10 милиона българи-гласоподаватели няма да отстранят ДПС от парламента.
Ще се разпилеят гласовете, щото все на вавилонски си говорим.
Призивът "Глаувайте срещу ДПС" всъщност е антибългарски. Защото масовото гласуване само легитимира спечелилите , респективно коалициите 3-в-1.
Та отново - ДПС ще е още дълго в парламента. Проблемът е в характера на неговото влияние . Всички наши партии са готови да се спазарят с всеки. Царят с комунистите, СДС с НДСВ (и оттам косвено - с БСП) , а защо не и Атака с ДПС - нищо че сега звучи глупаво.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: g06ky   
Дата:   06-08-08 17:41

Az bih si dal glasa za Gerb , bi bilo dobre edna koalicia Gerb , Ataka , Dsb...Makar i nevazmojna na tozi moment [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: huluvu   
Дата:   06-08-08 17:48

ДСБ

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: fonnayden   
Дата:   08-08-08 23:47

и аз ДСБ. Мисля че имат най подготвени кадри и отстояват на принципите си.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   09-08-08 00:02

PuertoVaras - забавно е да твърдиш, че асфалтиране на пожловин улица е геройство и пълненето на един гьол - суперпостижение. Ангажиран со софийският боклук... и как точно? От колко време е "кмет" тоя политически мастурбант и какво направи за боклукът? Построен ли е завод за преработка на същият или поне започнат ли е? Това че появил в Челопеч при него е въпрос на инстинкт - инстинкт да бъде винаги там, където има камери. Сравнението му со Емел Етем е положително, да, но няма как да не е - всеки може да бъде сравнен положително с това полусъщество (Етем).

Контрапримери: Чакаме метрото веч не знам колко години - сррокът за пускането му се отлага не знам колко пъти веч. За времето в което нашето мръдна реално от Константин Величков до Сердика, петербургчани си направиха 50 километра нова линия, доколкото знам.
Бате Бойко пролетта обеща, че цени на билети на транспорт няма да се вдигат, докато услугата не се подобри... е, вече са по левче, а не виждам с какво се подобри услугата. И разбира се - както и преди кафявите, пенсиите и държавните чиновничета продължават да си правят разходки из София без пари. Съвсем наскоро двама контрольори се опитаха да ме глобят най-нагло, след като избирателно проверяваха из автобусът само... белите - демонстративно "не забелязваха" мургавелковците - които бяха поне 20-тина и, убеден съм все гратис.
Като заговорих за кафявите - миналата година, когато същите размахваха брадви из кварталът ми, великият герой Б.Б. се криеше като мишка... накраят заплаши, че ще арестува всеки, въоръжен дори с вилица... но направи това заплашително изявление, когато кафявите сами се бяха уплашили от пиянската си "смелост" и се бяха изпокрили като хлебарки в катуните си.
Има близо до нас едно малко гето - 5-6 бараки, които Б.Б. - човекът изобразен на пижамата, с която спи Супермен, не може да прогони вече 3-4 години. Преди време булдозерите тръгнаха по негова заповед, но той после се извъртя като фурнаджийска лопата и едва ли не с тяло ги спря - защото някаква вятърничава брюкселска фльорца се разпискала, че съществата ги "дискриминирали". За уточнение - въпросните катунари са се разположили незаконно на чужда земя, където по градоустройствен план, трябва да мине улица - и то доста важна за кварталът и облекчаване на движението в него, ама докато това създание ни е кмет, няма да я доживеем. Ако катун сиукси се разположи някоя нощ на Цариградско шосе, той сигурно и него ще затвори, за да не им наруши рахатя.

Е, искаш ли България да се ръководи от смешник, когото всяка вреслива евродупетатка от Брюксел може да върти на пръстът си? АЗ НЕ ЖЕЛАЯ !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   09-08-08 02:05

"...забавно е да твърдиш, че асфалтиране на пожловин улица е геройство и пълненето на един гьол - суперпостижение..."
То не е забавно - страшно и тргично е,
ама кой друг го е направил?
Езерото Ариана помниш ли от кога стои празно? Само пенсионерите го помнят пълно.
Улицата за която говоря, в продължение на 5 години моя шеф всеки месец ходеше да се разправя в обшината. Замина си нещастника Софиянски, дойде Бойко и асфалтира половината, направи нови тротоари и улично осветление - точно както си трябва стана, само дето е половината, ама направи нещо.
Тази пролет дупките по софиийските улици рано и бързо бяха закърпени, направи ли ти впечатление това?

"...Чакаме метрото веч не знам колко години..."
ясно е че няма да дойдат от Петербург да ни го построят, кой БГ управник ще го построи по-бързо според теб?

"...Бате Бойко пролетта обеща, че цени на билети на транспорт няма да се вдигат, докато услугата не се подобри..."
Бате Бойко си спази донякъде обещанието - купи 50 нови автобуса и вдигна цените заедно с пускането на автобусите. Не че е станал златен градския транспорт, ама хайде малко реализъм в очакванията да има. Аз виждам че Б Б прави нещо. Всеки може да каже че е малко, аз повече от това не съм виждал.

Нямам никаква представа за случая с циганите, но и това не е някакъв проблем дето вчера се е появил. Освен това и с кучетата не се е справил, вероятно защото го е страх от кучета и от евродупетатки :)
Ти на кой от сегашните БГ политици разчиташ да се справи с кучетата и с циганите. Аз на никого, щото помня че и Костов и Доган и Царя и Станишев все са били на власт и все не са се справяли. (Онзи от Атака въобще не ми се мисли за него)

От Бойко се иска всичко, иска се да стане веднага и да стане перфектно. Очакванията към него са много високи, но това е щото хората го разпознават като човека дето може да се справи. Към нещастниците дето само приказват, какви очаквания да имаш и какво да искаш от тях.
Забележи само че за сегашното правителство темата не е "Защо не докарахте повече пари от европейскя съюз" а "Защо загубихме парите от европейскя съюз"

В същото време аз виждам реални неща които Бойко прави и то в много различни области.

- Започна строежа на околовръсното (Проблем чакащ от десетилетия)

- Дойде Бойко в общината и лъсна скандала в Топлофикация (Преди както и да се сменяше властта, проблем за далаверите нямаше, което много лошо говори и за ДСБ)

- Вече виждам улиците да се мият (само си помисли колко е лесно това да се вземе концесията от Вълка, Бойко го направи)

"...Построен ли е завод за преработка на боклука или поне започнат ли е?..."
Не знам какво е положението със завода. Знам само че в България е много лесно да се застроят Седемте рилски езера и е много трудно да се намери терен за сметище или за завод за преработка на боклуци.
Ти как мислиш Бойко ли е виновен?
Помниш ли как бяхме затънали в купища неизхвърлен боклук? Софиянски избяга. Дойде Бойко - справи се. Аз не мисля че след всичките усилия които хвърли Бойко в прблема с боклука, сега е възможно да не му пука за завода. Точно затова ще гласувам за Бойко, щото явно е единствения дато му пука. То ако имаше още някой да иска завод, до сега да е станал.



Публикацията е редактирана (09-08-08 02:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: tupan   
Дата:   09-08-08 11:22

ДСБ

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Vinsent   
Дата:   09-08-08 12:02

БОЙКО [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: stew   
Дата:   09-08-08 12:27

ДСБ поради почти всичко изложено по-горе

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: explorer   
Дата:   09-08-08 12:30

Никога няма да се оправи България... никога.... единственият шанс човек да живее добре в България е да е част от "схемата", от далаверата. Забравете за революциите, надежда всяка оставете... потопете се в атмосферата на чалгата, курвите, шуробаджанащината и корупцията - това е България! Гласувайте за Доган - той има яхта за 5 милиона и няколко резиденции, и всичко това го е постигнал със скромната си депутатска заплата. Но това е нищо, Бойко е доста по-богат от него - все пак идва от близкото обкръжение на Тодор Живков, а правешкия хитрец не остави никой от близките си хора беден, пък бил той охрана или преводач - Илия Павлов, Атанас Тилев, Бойко Борисов...

Всеки политик може да бъде купен, и управляващата коалиция отдавна е спазарила когото трябва. Сега имаме премиер, чиято единствена "заслуга" е, че баща му е член на ЦК на БКП, но идва и по-лошо - премиер-мутра!

Ако имахте поне малко здрав разум останал, щеше да ви просветне, че за да има политик, който да не е в схемата, той трябва да е луд идеалист. И всички медии ще се опитват да го изкарват фашист, нацист, шовинист и т.н. защото затова им се плаща.


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: юнга   
Дата:   09-08-08 13:22

Аз ще гласувам само за декомунизация и лустрация.
Без декомунизация и лустрация, без да се постави въпроса за вината и всеки да си понесе заслуженото, няма смисъл да се гласува.
Сегашният "избор" е един вид подмяна на истинския избор, предлагат ни все производни на партията майка-СДС, Атака, Герб, ДСБ и т.н.
Нужна е нова конституция,декомунизация и лустрация.
Вън - комунистите и слугите им от управлението на страната!

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   11-08-08 18:36

explorer "но идва и по-лошо - премиер-мутра!"
кой е премиера мутра?


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: captainme   
Дата:   11-08-08 18:50

iskam samo da kaja che nishto njama da se opravi dokato sme korumpirani kopeleta....povecheto ot nas....moje bi ne vsichki no opredeleno 99.9%.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: ta   
Дата:   11-08-08 21:41

СДС!

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Lalinda   
Дата:   11-08-08 23:45

А помни ли някой от вас (обръщам се към по-възрастните, тъй като по-младите едва ли помнят неща, случили се преди 17 години), та помни ли някой от вас онова "Победихме с малко, но ЗАВИНАГИ"?

И после, комичния вот на ДОВЕРИЕ, не на НЕДОВЕРИЕ?

Или пък онзи митинг, който се синееше от Орлов мост до Феята?

Какво стана с привържениците на Синята идея?

Не гласуват... Защо?

Кой и с какво я подмени, според вас?

***

Определено няма да гласувам за ДСБ. Веднъж стомна за водица, дваж стомна за водица, на третия път...

***

Само Императорът помни, че ТРЯБВА ДА ГЛАСУВАМЕ.
[smilie24]

Помните ли онези гигантски спорове в Парламента трябва ли или не трябва да се бележат пръстите на избирателите с мастило? Виждал ли е някой от вас как се бележат пръстите на гласувалите? Или може би вярвате, че топят пръстите им в черно мастило? И за ония кабини, в които гласоподавателят трябвало да бъде ЗАКРИТ В ЦЯЛ РЪСТ, докато побратимите му демократи дори малко по на запад от нас гласуват зад картонени паравани, които едва ли закриват ръцете повече от над китките им...

***

Подкрепям идеята за задължително гласуване и ГЛОБИ ЗА НЕГЛАСУВАЛИТЕ.

***

Помня как французите гласуваха с щипки на носа, но ГЛАСУВАХА.

Пък българинът все още не си пуща гласа.

Ми пуснете го, бе, дами и господа.
Почетете Чудомир, ще се поразвеселите, за оня, дето си пуснал гласа в тъмната стаичка.

Гласувайте, защото всеки глас на негласувал се разпределя именно между партиите, за които не сте желали да гласувате.

НЕВЕРОЯТНО, НО ФАКТ.

ПРЕДИ ВРЕМЕ бях линкнала в един форум, в който много се горещяха по този въпрос, програмката за определяне на изборните резултати по метода на Д'Онт. Намерете я, поиграйте си, може и да поизтрезнеете... Помага.

***

Малко офтопик, за да станат нещата по-конкретни.

А ти, българино, гласуващ или не, какво направи, за да разрешиш КРИЗАТА С БОКЛУКА?

Или за да обясниш на съседа си какво да прави?

Откакто се появиха контейнерите за разделно събиране, изхвърлям НЕ ПОВЕЧЕ ОТ КИЛОГРАМ домакински отпадъци СЕДМИЧНО. Не съм аз тази, която пълни контейнерите за домашни отпадъци с хартия или пластмаса...
Сливи за смет!

Не ви е виновен бат Бойко или бат Гойко за кризата с боклука, нито пък Софиянски или някой друг. Склонна съм да се присъединя към мнението на Тончо Токмакчиев, когото чух да казва, че е виновна ПРОКЛЕТИЯТА НА БЪЛГАРИНА. Не само за боклука.

Забравете за малко проклетията СИ на българи и гласувайте.

Моля ви. Нямаме друг изход.

Ако не ви харесват избраниците, кандидатирайте се сами. Виждам, че има доста желаещи, че и можещи да се справят с всеки проблем, вкл. и с този по възстановяването на антирефлексните фолия на мониторите.

Да гласуваш е къде къде по-лесно. Направете го. Не за себе си, за другите го направете.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Cristinel   
Дата:   12-08-08 00:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.