Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: autosvet   
Дата:   04-08-08 18:19

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Преди началото на поредният смешен сезон филма се завръзва.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   04-08-08 18:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: matataupa   
Дата:   04-08-08 18:44

Квици и грухъци се носят от темата.... явно ЦФКА са победили някого наскоро...да помислим:
Левски не, защото е невъзможно
Остават Литекс или Локо Пловдив...
или пък са им позволили да поиграят още един сезон в "елитната А" група?!?
На истинските шампиони( Милан, Юве) им е присъщо едно достийно поведение и сила, с която да преодолеят и най- коравите наказания- без мрънкане, без скимтеж- Бе- Бе. Играха, доказаха се , и отново са по върховете....

Някои не им е вродено- това не се учи и не се купува[smilie23]

а, и честита победа( ако сте били някой де)

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   04-08-08 18:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: nodoubt   
Дата:   04-08-08 18:49

надали [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: matataupa   
Дата:   04-08-08 18:50

не, цял ден рових из нета...толкоз, за темата и 1 минута повече не си струва да отделиш[smilie7]

И все пак няколко разлигавени от бяс финзиономии ме карат лееко да се усмихна и ми изплащат загъбата на време[smilie24]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: fundamental   
Дата:   04-08-08 18:50

FORZA LAZIO

https://photo-forum.net/static/forum/2008-08/etjv9555.JPG

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: autosvet   
Дата:   04-08-08 18:51

ХП освен, че го гледам футбола го и играя. Това че съм от Левски и че живея в район Подуяне май обаче ме прави - отрепка, крадец, наркоман, мошенник и т.н. както четох тук. При все че от тая игра разбирам и чувствам повече от всеки писал в темата сигурно.

Ако мислиш че на мен не ми се реве като ги гледам тея черва по терените ни, че си поркат след дербитата заедно в БИАД, а "ние" феновете се избиваме къде по форуми къде около стадиони жестоко се лъжеш. Просто за мен е смешна цялата тая буря в капачка.



Публикацията е редактирана (04-08-08 18:52)

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: fundamental   
Дата:   04-08-08 18:53

БГ футбол [smilie23] Иначе съм за ЦСКА.... или бях, преди 10 години нейде [smilie11]

Аутосвет [smilie24] прав си, черва са, и аз не мога да ги гледам [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: carl_cox   
Дата:   04-08-08 21:05

autosvet [smilie24]

браво за това, че вместо да спориш безсмилесно за любимата игра, ти я практикуваш [smilie24] [smile]

то и аз като теб :) сега целият съм се издокарал в червен екип баш като Стивън Джерард [smilie5] барабр с червените бутонки Предатор [smilie6]

смисъл от тези спорове няма :)

сами видяхте вчера колко е трагичен футболът ни като чисто спортно-технически стойности...ми я през първото полувреме този от Литекс с къдричките - ТОМ, с какъв брилянтен пас изведе Ивелин Попов сам срещу вратата на ЦСКА и какво последва? - мега некадърен шут, на който сигурно и децата са се смели :)

знам, че при доста фенове си си голяма краста тези закачки и обиди в червено-синьо, но въперки това, аз бих апелирал за повече хъс на терена, а не хулене по форумите [beer]

футболът става много по-любима игра, не само когато я коментираш пред ТВ-то, след мача в кръчмата или в нета, но и когато я съпреживяваш на терена с топка [smilie21] [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (04-08-08 21:08)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 22:40

ХП - рекордът от по-миналата година е 26 дузпи за Подуене, сега очаквам поне 30.
Свет - недоумявам що за клубна вярност е това - година след година да гледаш всякакви мръсотии, купуване на садии, отборчета сателити, заговори в БФС от един клуб и да продължаваш да го подкрепяш? Така падаш на тяхното презряно ниво.

Индианецов - това е вече новото определение за терминът "наглост" - "Фен на ФК Подуене да говори за достойнство". Кога проявихте достойнство - когато спечелихте последната си титличка титличка с 26 дузпи за 30 мача или сега, когато се бутате в ШЛ, след като останахте на 16 точки зад шампиона? А може би когато станахте шампиони благодарение на автогол, отменен поради засада и след като преди същия мач заплашвахте по телефонът Бербатов със смърт? Достойнство... все едно някой "ром", дето гепи жица, "бере" тухли и рови по кофите да ми говори за достойнство. ВИЕ СТЕ НАЙ-ОБИКНОВЕНИ КРАДЦИ !!!

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: nodoubt   
Дата:   04-08-08 22:45

всеки мач дузпа , за по лесно БеФеСе да приеме указ мачовете служебно да почват с 1:0 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   04-08-08 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 23:14

Предлагам, за улеснение на БФС, да въведат следните правила:

1. Всеки мач на Подуене да започва не от центърът а от точката за изпълнение на дузпа пред вратата на противниковият отбор.
2. Изпълнителят на дузпата да има право на три опита, за да отбележи - ако е Гонзалиню - на пет опита.
3. Играчите на Подуене да имат право да счупят краката на трима противникови играчи, без да бъдат санкционирани.
4. Всеки отбор, отбелязал гол на Подуене, да бъде наказван с лишаване от домакинство за пет мача и глоба от 100 000 кинта.
5. Всеки отбор, осмелил се да победи Подуене, да бъде наказван с отстраняване от професионалният футбол и заточение в зоналните групи.
6. Всеки садия получава правото да свири дузпа за Подуене винаги, когато играч на горепосоченият отбор легне в наказателното поле на съперникът.
7. Ако ФК Подуене не успее да отбележи гол до краят на първото полувреме, садията се задължава лично да им отбележи такъв.


Така де - като ще се бутат подуенци, поне да е регламентирано. Ред трябва да има, ред !!!!

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   04-08-08 23:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: Marillion   
Дата:   04-08-08 23:21

кои бяха тия цска?

да не са футболисти някакви???

странна работа

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 23:25

ХП - това е вече прекалено - не съм съгласен... поне само на теренът да лягат, баси !!!

Марилионов - футболисти са, а не крадци - за разлика от някои други пишман-футболисти.
Ама то и горепосочените пишман-футболисти ги учат на честност, а и на други, перверзни неща в Анадола...

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: Marillion   
Дата:   04-08-08 23:27

смешни сте с тия фанатизирани изказвания за 10-то разрядни отбори, каквито са българските.

Личи си, че изобщо не вдявате от футбол, ама на приказки сте много силни.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   04-08-08 23:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 23:30

Ами такъв и ще си остане БГ футболът - десеторазряден !!! Защото докато едни градят отбор, който може да постигне нещо, другите в тайните кабинетчета на БФС ограбват трудът им и се.ат върху всичко, което не могат да постигнат сами !!!!

Защо Барселона не писна, че Реал има 100 000 000 дългове и не поиска да ги изхвърлят от професионалният футбол, а, драги?

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: autosvet   
Дата:   05-08-08 00:49

carl_cox то какво да споря. Тея хора не виждат колко са невероятни играчите им дето не пият, не пушат и не ходят по курви. Президента им дето не краде от държавата. Треньора им дето не може да върже едно изречение. (То и тоя на Левски може 1 ама само ако е спокоен което се случва само на 29 февруари). Направиха ги шампиони след 1 мач, левскарите стреляли по папата, литекс направо ги разформироваха, БФС-то първи враг на капитализма демек е новата Алкайда....

А всъщност тея дето пишата толкова навито не са пипали топка от като са били на 12 и надали имат въобще представа от тактическата постройка на собственият си отбор и немогат да анализират играта му по някакъв нормален начин освен с невероятни сме ще ги смажем тея от подуяне ако съдята не им свирне дузпа.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   05-08-08 08:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: autosvet   
Дата:   05-08-08 09:30

С тоя анализ веднага ще те вземат в Меридиан Мач. Почивай си и събирай сили да викаш по телевизора. Моля без сълзи футбола е мъжки спорт.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   05-08-08 11:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ЦСКА е новият носител на Суперкупата
Автор: hp   
Дата:   05-08-08 11:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.