Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Todd   
Дата:   04-08-08 09:42

Автор: Императорът.
Дата: 03-08-08 23:41

НЕ Е научна фантастика - необходимо е нещо съвсем мъничко - просто като дойдат избори, да излезем пред урните !!!

Дедита ни доброволно са отивали на смърт за България, а нас ни мързи да ГЛАСУВАМЕ !!!


А ко дедите ни се въздигнат от гроба собственоръчно ще ни изколят - такава сме кал !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 09:55

Боби - тия неща са ясни, не ми ги разказвай на мене, знам ги.
Софиянецов, аз Български патриот и няма да търпя да ме наричаш провокатор.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: milenstiv   
Дата:   04-08-08 10:50

Всеки който гласува, участва в ограбването на България наравно с управляващите. Ако някой си мисли, че ако се махнат турците от власта кражбите и спеколациите ще спрат, и в България ще потекат реки от мед и масло си е бая заблуден. Мен дали ме ограбва българин, турчин или циганин ми е все тая, за 20 години доказаха , че всички са маскари.
АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Danisima   
Дата:   04-08-08 11:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 11:02

Просто не мога да ги разбера някои - да гласуват не щат, революция да вдигнат - не щат, явно им доставя удоволствие да ги яхат и да ги кецат ежедневно... събудете се, бе, овце !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: truly   
Дата:   04-08-08 11:12

Автор: milenstiv
Дата: 04-08-08 10:50

Всеки който гласува, участва в ограбването на България наравно с управляващите. Ако някой си мисли, че ако се махнат турците от власта кражбите и спеколациите ще спрат, и в България ще потекат реки от мед и масло си е бая заблуден. Мен дали ме ограбва българин, турчин или циганин ми е все тая, за 20 години доказаха , че всички са маскари.
АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ!!!

Прав си, кражбите вероятно няма да спрат, но поне няма опасност децата ми да започнат да говорят турски!

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: milenstiv   
Дата:   04-08-08 11:24

Във времето на глобалното село където националностите се размиват и личните качества излизат на преден план, обобщеното понятие нация е водешо само о наше село. Не ми пука на какъв език говорят децата ми а какво казват.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: milenstiv   
Дата:   04-08-08 11:27

Само да припомня че ако изборите променяха нещо отдавна щяха да ги забранят.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Bobib   
Дата:   04-08-08 12:30


Като ги знаеш, защо ме питаш.
Или очакваше други отговори?![smilie3] [smilie5] [smilie5]
Да не започваме темата за "другите отговори", че няма да ти хареса, това което ще напиша...

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 14:53

milenstiv - а дали в тия държави с размитите националности биха се примирили, ако собствената им държава се гаври с тях, и ако стада мургави ги тероризират, живеят на техен гръб и на всичко отгоре имат всякакви привилегии? Как постъпиха неаполитанците в подобна ситуация?

Политиците, драги приятели, са като футболните садии - най-добри са, когато не се забелязват въобще и хората въобще не ги споменават !!! Щом в някоя НОРМАЛНА страна (нашата не е такава)хората не се интересуват от политика, значи управляващите си вършат работата както трябва. Такива ли са нашите?

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 14:54

Германци или френци или италианци или британци или швейцарци биха ли се съгласили да бъдат дискриминирани в собствената си страна? Ърм?

[smilie22] [smilie9] [smilie22] [smilie9] [smilie22] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: tycoon   
Дата:   04-08-08 16:00

Ооооо....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: milenstiv   
Дата:   04-08-08 21:16

Щом нашите политици не могат да не се забелязват, просто ние не ги забелязваме като не гласуваме за тях.
Не гласувам защото не харесвам българските партии точно толкова колкото и ДПС и Евророма и незнам кои още.
"Ако в един ресторант предлагат развалена храна и клиентите продължават да си поръчват от нея вместо да спрат да го посещават, заведението ще бълва развалена храна.А вие предлагате всички българи да си поръчаме помията зада не ядем от помията на съседното заведение щото тя била турска"
Помията си е помия без значение на националноста.
Ще гласувам когато някой покаже качествен управленски продукт, до сега не съм видял такъв.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Славов   
Дата:   04-08-08 21:20

[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 22:31

Не гласувай - накрая някой ще те задължи да учиш турски и ромски и ще ти забрани да говориш Български извън къщи. тогава ще хленчиш и ще си готов да избягаш и в Занзибар.

Продължавай да не гласуваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: sofianec   
Дата:   04-08-08 23:10

императорът го е закъсал[smilie18] [smilie18] [smilie18]
явно са много такива като него

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 23:15

Не аз - България е закъсала - заради такива парцали като тебе. Ще отворя фабрика за вазелин - ти ще си ми редовен клиент.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: sofianec   
Дата:   04-08-08 23:19

ти ще си в пробната на фабриката - ще казваш дали по-гъсто или по-мазно - нали трябва пръв да опиташ дали смотаният ти вазелин работи- и ти ехаресало - щом само за вазелин говориш - тъпак - бегетъпак[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-08-08 23:27

Софиянец написа:

тъпак - бегетъпак


Какво да коментираме повече?

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: sofianec   
Дата:   04-08-08 23:38

коментирай се по-надалече - сидерче нещастно
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   05-08-08 14:25

Стига се пеняви, бе - на тебе ще ти шиткам вазелинът на половин цена - после ще те пращам на разходка из Виетнамските общежития - там качествено ще задоволяват извратените ти наклонности.
[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: truly   
Дата:   05-08-08 15:22

Автор: milenstiv
Дата: 04-08-08 21:16

Ще гласувам когато някой покаже качествен управленски продукт, до сега не съм видял такъв.

Няма и да видиш скоро, но за разлика от теб една група гласоподаватели са под строй пред урните па макар и да не могат да четат. Мога само да ти кажа, че ти "благодаря" затова, че оставяш съдбата ми в ръцете на неграмотни.
Не знам дали Императора го е закъсал и не виждам какво общо има Сидеров в случая, не съм му фен определено, но ако имаш някакъв поглед върху това, което се случва в някои райони на страната, се съмнявам да си толкова безразличен.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Cristinel   
Дата:   05-08-08 15:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: val2007   
Дата:   05-08-08 16:03

Как на всички не ви стана ясно досега, че на Българията й тряаа Призидентску управление...[smilie23] [smilie23] [smilie23]

...И кат стани тува, ша гласувам за моя си Призидент - https://photo-forum.net/static/forum/2008-08/yieb8138.JPG
http://www.knitemare.org/cats/hitler.jpg


Ай, да й хаирлия!!![beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: yonqo   
Дата:   05-08-08 17:13

За никой няма да гласувам, ама ще обещая да гласувам за всяка партия, която си направи рекламната кампания у наща фирма. Това е едничкият ми шанс аз тях да изклатя... [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.