Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: mammal   
Дата:   12-08-08 09:11

АТАКА


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PolarBear   
Дата:   12-08-08 09:56

Лалинда [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Не че съм съгласен с всичко. Не смятам например, че проклетията на българина е в основата на нещата. За съжаление. Защото там всъщност са простотията, злобата и завистта. На този фон проклетията е направо благородна черта...Но от друга страна, може би те се преодоляват по-лесно. С малко време, 50 години може би?! И 100 да са, и 200, какво от това, все някога някой трябва да започне, нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Synthy   
Дата:   12-08-08 10:07

ББ - щото го слушат като казва да се направи нещо. Може би и за ДСБ, ама... 50/50 ГЕРБ/ДСБ. И май ще се наклонят нещата към ГЕРБ. А за компетентността на бат Бойко - компетентен е колкото е нужно, за да накара някой да си свърши работата. Това е необходимо и почти достатъчно условие за да е успешен ръководител. За правилна преценка вече си има консултанти, министри - специалистите, които вече знаят в детайли кое как да направят. Не го харесвам, силно антипатичен ми е, обаче го слушат. Такъв е и Костов, като се замисля. И двамата са силни лидери, което и причината ми да се двоумя между тях - подкрепям идеята за по-еднолично управление - не изцяло, но трябва да се знае кой е шефа, и кой решава.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   12-08-08 10:19

...но трябва да се знае кой е шефа, и кой решава.
... и кого не трябва да избираме следващия път ако се издъни


Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: ejko   
Дата:   12-08-08 10:20

"И после, комичния вот на ДОВЕРИЕ, не на НЕДОВЕРИЕ?"
от дистанцията на времето това ми се вижда най-идеалистичната и честна постъпка. Правителство което не стой на власт, въпреки, че не е способно да прокарва собствената си политика. Правителство, чиято цел не е да държи власта за лични облаги и за създаване на корупционни механизми, а за да управлява по начин, който на него му изглежда достоен. Само то може да се откаже от властта по такъв начин.
До ден днешен го плюят този човек, но той е единственият, който видя каква част от тогавашното СДС са агенти, внедрени комунисти и т.н. и реши, че не е достойно да носиш отговорност за чужди действия.
А в днешно време какво е политиката? Коалиция? Глупости..., всеки се чуди как да си измие ръцете с другите, за да може после пак да е на власт. Единствените коалиционни решения които се взимат са тези, които ще направят нас по бедни, а тях по богати.
Комично ли е било..., не не мисля..., по скоро е било жалко! А като си помисля хората колко са вярвали.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: milenstiv   
Дата:   12-08-08 10:24

Всеки гласувал участва пряко в ограбването на България и неговото собствено, освен ако не е пряко свързан с крадците и за това да гласува за тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако следващите избори за народно събрание са утре...
Автор: Synthy   
Дата:   12-08-08 10:30

миленски, неможе да няма правителство! нали се сещаш, че все някой трябва да напълни залата на жълтите павета.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   12-08-08 10:31

Браво, Лалинда !!!
PuertoVaras - ти пак не разбра мисълта ми - така нареченият "кмет" едно обещава, след някой ден или месец прави обратното. Боклуците и транспортът са най-големите проблеми на градът и ако не бъдат решени спешно, София ще се задуши рано или късно. Да се карат отпадъците на други места е временно решение - така се кърпи положението, докато си на постът.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.