Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Една България по-малко
Автор: Essenov   
Дата:   27-07-08 00:36

Прави ми впечатление от няколко дни насам много хора се възмущават из форума (за по-лесно), правителства свалят и други такива неща. А на природозащитните протести се събираме от 15 до 50 човека. Форумци (един-двама) рядко идват - да пощракат. Има и няколко които си ходят редовно, като бобихот и Яна, на която не знам ника. Във Варна знам, че аврамилска е активна.
Дори ми се случи съфорумка да ме срещне случайно на един протест и да ме пита "Ти кво правиш тука с учениците?"
Други хора пък като им кажа за предстоящ протест и ми викат "аз там с наркоманите не отивам".

На Банско вече му ебаха майката, по морето занете за кво става дума.. от легендарната ни природа скоро ще остане само легендата.

А полицията ходи да бие природозащитниците по улиците, след като приключат с протестирането, щот им е някак по-лесно да хванат един добродушен за дето свирил с гайда/тъпан на протеста и да отчетат няква дейност.

Медийте пък как се включват.. ум да ти зайде, все едно си бил на друго място, като прочетеш кво са писали. И не се научиха да правят разлика м/у еколози и хора на които им пука за природата, според тях само еколозите ходят на протести, най-вероятно защото им плащат (последното го вярват маса народ).

И тия дни, някак изведнъж стана патакламата, като ни го казаха отгоре, щот до сега не знаехме кво се случва в наща си държава.

А, да видим на следващите протести колко "дейци" ще има... всъщност утре има протест на Рила.

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: tutttifrutti   
Дата:   27-07-08 12:24

аха. за съжаление на приказки всеки е голям.но ако трябва да се направи нещо, сме пас.

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: papi   
Дата:   27-07-08 12:27

абе стига с този негативизъм
какви патриоти сте
в крайна сметка самите ние сме си виновни за дереджето
след като търпим всичко това
така че спрете да се оплаквате
българия е
и ще бъде

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: tutttifrutti   
Дата:   27-07-08 12:34

папи,тук никой не се оплаква

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Bobib   
Дата:   27-07-08 12:44


Вероятно на много от тези протестиращи им плащат, особени на водачите.
После как искаш хората да излязат да протестират срещу господарите си, които им плащат заплати?!
И накрая какви са тези салса, пачанга, пого... протести?!
Да си изкарате приятно, а пък междудругото може и да попротестирате малко?!

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: equinox   
Дата:   27-07-08 13:45

bobib - върви им покажи как се прави. То тук анонимно да си пише всеки знае.

Лошо е, че се компорметират участниците в подобни протести [smilie2] Веднъж от дебилните медии, второ от разни слухове, че някой плащал за тях. Че "Зелените" или поне лидерите им били алчни за пари повече и от тия дето съсипват природата.

Дори това да е така, факт е че природата се съсипва. Трябва да бъде направено нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: todd   
Дата:   27-07-08 13:56

По -лесно а е и правилния начин да съберем мангизи и да си купим един министър !!!Или два !

Така се прави в нашата държава - уж тук живеете а се прайте че не знаете !!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: n1x0n   
Дата:   27-07-08 14:16

Аз съм един от хората, които спряха да ходят по подобни протести.

Мога да кажа и защо - просто не ми допада идеята да се идентифицирам с хора, които нямат ни най-малка идея какво трябва да се прави, къде трябва да се прави и как трябва да се прави.

Това подскачане с тъпани пред министерства е безплодно времегубене.[smilie23]

Крайно време е хората, стоящи зад подобни събития да се замислят за смисъл на нещата, които правят.

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Bobib   
Дата:   27-07-08 15:12

Какво да им показвам?!
По ясно от това, че водачите и организаторите им правят тези протести да компрометират подобни идеи на къде?!
Ето имало е и друго, но са се отказали?!
Значи по горните са си изпълнили задачата!

Правят протест, в който да участват хора от всички прослойки и от всички възрастови групи като салса парти?!
Толкова ли не им стига акъла, че щом ги мислят за наркомани, значи трябва да променят нещо в държанието си на подобни мероприятия, а не да са както в приятелска компания?!
Имат ли медийна подкрепа, телевизия, радио...?!
Как сте информирали общественоста?!
Срещу кого конкретно протестирате?!
Точно кой/кои са дали разрение за застрояване, на кои фирми, по кой закон са нарушенията...?!
Тези организатори идиоти ли са, че са направили толкова грешки и пропуски?!

"Че "Зелените" или поне лидерите им били алчни за пари повече и от тия дето съсипват природата.

Дори това да е така, факт е че природата се съсипва. Трябва да бъде направено нещо."
А някъде в тези изричения е ключа за палатката!



Публикацията е редактирана (27-07-08 15:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Essenov   
Дата:   27-07-08 15:33

Bobib, днес ако беше отишъл на хижа Пионерска, вместо да пишеш във форума, щеше да разбереш, че там има и хора които знаят какво правят, има юристи, които движат дела и да като отиваме да протестираме, протестираме заради едикое си решение на едикого си, което е в разрез със закона, протестираме и с/у едикоя си фирма която лее бетон в националните Паркове...
Говорите си тука на изуст.
Медийната подкрепа на единия от протестите - Идва репортерка от Господари на ефира и се хили докато си задава въпросите на хората които обвиняваме, че не защитават интересите на хората.

Bobib очевидно знае какво точно трябва да се направи, но не виждам да има някаква полза от знаенето му.

Не знам кво да ви кажа хора, каго ви чета излиза, че е по-добре да си седим пред телевизорите, да гледаме новините и да се дивим на родните картинки.

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Bobib   
Дата:   27-07-08 15:41


"че там има и хора които знаят какво правят"

Докато ние научаваме за тези протести само това:"протестираме заради едикое си решение на едикого си", означава, че тези които организират протестите или не знаят какво правят или се правят на ударени от млада върба!

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: IvoZafirov   
Дата:   27-07-08 23:02

Гледам и тук компетентни мнения....

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: asahi   
Дата:   27-07-08 23:09

Иракли отърва бетона за една година. Това са блокирани пари на инвеститорите за едн агодина. Дано лакомията им ги откаже от засега губещата инвестиция.

Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Cristinel   
Дата:   27-07-08 23:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: captainme   
Дата:   28-07-08 11:43

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=531161

някой знае ли нещо повече по въпроса?


Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Natura   
Дата:   28-07-08 13:35

Статията е малко сбъркана, но скоро ще се вдигне доста шум. Това е положението там: "Лягайте на земята, че ще ви утрепя, 7 години съм лежал в затвора, още ще лежа, но ще ви избия".


Отговори на това съобщение
 Re: Една България по-малко
Автор: Natura   
Дата:   28-07-08 13:37

И хора...Бъдете активни! Ако не сме ние, няма кой!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.