Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 15:46

Доколкото можете да се самоанализирате, каква ви е основната мотивация да пишете тук, какъв е главният търсен ефект?

Коя страна от себе си-то търси някакъв вид реализация и какъв вид е тази търсена реализация?


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 15:48

Ми освен спам...дръра-бъра с хората,губене на време .... интересничко си е [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 15:49

И евентуално нещо леко по-трудничко за преценяване - разбирате ли защо пишат другите [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 15:50

Ми сигурно за същото,макар че съм забелязала че има някои хора чиито причини така и не мога да разбера..... [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: nodoubt   
Дата:   21-06-08 15:50

щото мирката западна в началото на двехилядните [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 15:52

angie_, предполагам, че при бая народ нещата стоят по подобен начин или поне го има и този момент, май и аз донякъде съм така... ама май и има и нещо друго [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-06-08 15:52

Щото не можеме да говориме във форомо

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 15:56

Ми така де,едно на ръка че във основния форум не можем .... пък и тук си е забавно [smilie5] Друго какво има не знам ... или знам ма не искам да си кажа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 15:58

angie_, а де, аз на това се надявах - да има желание да се сподели [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 15:59

Ми знам ли ... ти някакви идеи ? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: djogata   
Дата:   21-06-08 16:02

Ами за да си плямпаме [smilie5] [smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 16:03

Coincidentia,
стари мой приятелю...[smile]
Отговорът е същият, както и на въпросЪТ "Защо изневерявате?"[smilie3] - всеки търси своя откраднат миг внимание, разнообразие, предизвикателство, усмивка,...

Или казано по-просто: Лекуваме различните аспекти на САМОТА, които ни тресат в дадени моменти или...постоянно[smilie21]



Публикацията е редактирана (21-06-08 16:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: _alice_   
Дата:   21-06-08 16:07

heavyrockin, добре казано [smilie24] [smilie24] [smilie24]

за забавление, понякога за убиване на времето, ... все ще се намери някой да каже нещо интересно, [smilie8]

п. с. преди повече четях отколкото да пиша, и май беше по-добре [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Lalinda   
Дата:   21-06-08 16:15

Защото не го чета.
[smilie5]
Чукча писатель, чукча не читатель.
[thankyou]
***

Иначе, по-аналитично казано, пиша като алтернатива на софт спама на нежните души и хард спама на сквернословещите.

Както забелязвам, има си отделни групи и индивидуални списувачи, които не контактуват с групите, а просто си пишат и им е достатъчно.

Мда, честно казано, стана ли дума за хард спам, се сещам, че дори Алфред Жари в "Татко Юбю" е бил далеч по-изобретателен и изискан, пък и че го е писал докато е бил на петнадесетгодишен!

***

Защо пишат другите ли?
Най-вече, за да привлекат внимание към себе си, предполагам (наблюдавайки пъпкуването и роенето из нощните свалки)... От недостатъка на реални контакти ще да е.
От недоимък на разбиране.
[smilie5]

***

По социалистическо време във в-к "Стършел" имаше една рубрика на име "И АЗ ЩЕ ИЗОКАМ НЯКОЙ ДЕН", там народецът постоянно се жалваше я че намерил пирон в хлебеца наш насъщен, я че му надписали сметката за кебапчетата, я че марулите били поувехнали, и тук така - само дето някои тук се жалват най-вече от ромите и другите етноси, ог гейовете или пък че някой им бръкнал в джоба... всеки с проблемите си. Ако средната възраст тук бе друга, и тук щяха да окат срещу ниските пенсии, примерно, а не че не им бутали (секс), импровизирам...
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: sunnyshot   
Дата:   21-06-08 16:15

Автор: Coincidentia
Дата: 21-06-08 15:49

И евентуално нещо леко по-трудничко за преценяване - разбирате ли защо пишат другите

по-интересното е че много често не разбирам КАКВО пишат [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 16:17

Разбира се, не са за подценяване и моментите на Нарцизъм[smilie19] и намирането на Партньор, било то под формата на по-леки или по-тежки обвързвания[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: stoychev   
Дата:   21-06-08 16:18

Влизам в този форум, защото е приятно да се общува с вас. Също така, доста неща съм научил от тук. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 16:19





Публикацията е редактирана (21-06-08 16:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   21-06-08 16:20

софт спам, индивидуален списвач-просто си пиша и ми е достатъчно [smilie5]
иначе преди ми беше забавно, а имах и повече време.сега си поддържам реномето[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 16:22

Ето,
примерно Лалинда продължава усилено да лансира изключително неподходящата си версия за "недостатъка на Реалност", която определено не е особено вървежна пред и за доста хора тук.

Подобно нейно мнение се изгражда от "недоимъка на разбиране", че всички са като нея "индивидуални списувачи, които не контактуват с групите, а просто си пишат и им е достатъчно."

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   21-06-08 16:28

туй с недостатъка на реални контакти не ми е убедително и на мен. [smilie8]
иначе да се допълня. на моменти се проявявам и като подстрекател-сеирджия и общо взето не съм голям привърженик на сериозниченето и драматизирането из форума https://photo-forum.net/joro/emoticons/508.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: тьма   
Дата:   21-06-08 16:28





Публикацията е редактирана (22-06-08 20:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 16:29

не знам кой защо, но от лигав и безсмислен спам не се трае вече.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 16:31

" ...общо взето не съм голям привърженик на сериозниченето и драматизирането из форума " Тути [smilie24] https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/fsxi3000.JPG


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 16:31

А нещо за допускането, че е възможно да получиш по-откровено, по-задълбочено мнение по някаква тема при виртуалното общуване, отколкото при, да кажем, леко по-конформистката реална ситуация... може би е по-лесно да се получават и конфликти тук, отколкото е в другата действителност.


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   21-06-08 16:35

ь



Публикацията е редактирана (21-06-08 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   21-06-08 16:35

Гледам лалинда пак си е изсипала словестната помиия.Според мен пише тук,защото другаде не и взимат насеириозно графоманските напъни...

Аз ли.... Аз просто минавам от време на време.... Пиша и тук и в основния форум.

Едит: чакай да не псувам, че току виж ме баннли....



Публикацията е редактирана (21-06-08 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 16:37

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/zbzi3707.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 16:38

Естествено че можеш да получиш, но не от всеки ...

Безцелното пускане на емотикони не беше облика на Нефотофрафската част на тоя форум- ако имаше, беше рядко, сега е масово.
това все пак е форум, а не АйСиКю, може да се пускат всякакви теми, но самоконтрольт липсва на много хора.
И става досадно, нормално... мое мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 16:42

tutttifrutti,

има и готини моменти, в които предполагам знаеш добре...колко е важно да бъдеш сериозен[smilie18]

А за липсата на Реалност - просто не веднъж намеквам къде завоалирано, къде пряко, че Лалинда е добре да поразчупи представата си за хората, които четат писанията й.

Лалинда,
има една форма на ГЛАД. Това не е Самотата, за която говоря по-горе. Друго е.
Иде реч за все повече контакти и информация. За по-кратко време. Това не означава, че нямаме нужните ни хора и кефове извън компютъра. Просто имаме безкраен избор да решим в кой момент какво, къде, с кого и как го искаме. Не пропускай и моментЪТ, че просто е приятно да общуваме с Някого, с който говорим тук. Правим го, защото искаме, защото той/тя е далеч или пък просто сме се разделили преди час в реалността и все така сме ГЛАДни за него/нея...Причини - бол...

Това би трябвало да важи и за Теб.[smilie24]

И спри да "импровизираш" на всички колко са ти млади и как ги тресе само "пъпкуване"-то. Твърде повтаряема "Импровизация" е и може да бъде атакувано не по-малко, от колкото твоите анализи на болките на другите от гейове, роми...и т.н.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: тьма   
Дата:   21-06-08 16:43





Публикацията е редактирана (22-06-08 20:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 16:44

Matheya [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 16:46

ама какво ви е крива Лалинда, не мога да разбера [smilie11] .

Правилно е написала, ще попише и тя и ще спре...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 16:47

Аз пък имам известна толерантност към идеята, че има място за всичко, включително за безсмислен спам - щом някой има нужда, импонира му да си пише повърхностни работки, нека да го прави, дори и на мен понякога ми идва... иначе пък моето прекалено сериозно за някои отношение към живота, вселената и всичко останало вероятно е леко дразнещо, но по подобен начин и то би трябвало да е толерирано...

И все пак продължавам да имам усещането, че възможността с НЕПОЗНАТИ хора да си общуваш доста по-откровено, отколкото би се случило примерно при едно виждане в някое капанче, тук е по-вероятна.
Което си е интересно и дори ценно, голям плюс е на виртуалното комуникиране.


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 16:50

Coincidentia,
на 2-ри параграф мога да коментирам само с 1..."ЗАВИСИ" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 16:51

Плюс е от една страна от друга си е чиста заблуда,в много случаи човек се държи по един начин във виртуалното пространство и по друг "при едно виждане в някое капанче" както каза .... но съм съгласна с теб,че в повечето случаи е по-лесно да комуникираш с непознат в чата и там да си кажеш какво ти е на сърцето,отколото очи в очи [smile]



Публикацията е редактирана (21-06-08 16:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: тьма   
Дата:   21-06-08 16:52





Публикацията е редактирана (22-06-08 20:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   21-06-08 16:52

на мен пък не ми се струва спамът да е чак толкова залял темите. обикновено в тематични теми(ей,че хубаво се получи)спамът е по-скоро леки отклонения от основната посока. иначе спамерите си имат(или да кажа имаме)отделни "безсмислени теми", в които си се лигавят на воля. Не виждам конфликта на интереси[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   21-06-08 16:54

от малък все се обаждах в час кога навреме кога не......бележника ми все пълен със забележки.......та досега.....[thankyou] не мога се въздържам.....особено ако си намеря МЕЗЕ.....(б.а. мезе-некой който заслужава да го съсипеш)...примери бол

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: angie_   
Дата:   21-06-08 16:54

Е за спама,няма какво да се обсъжда всеки се дразни от това...и на МЕН ми е правилно кофти впечатление понякога,но в повечето случаи е прсто начин или да се включиш в разговора или да разчупиш положението като отклониш леко темата,мда [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   21-06-08 16:57

Coincidentia това общуване е като да пътуваш цяла нощ във влак в едно купе с непознат/и.понякога се е случвало цялото житие да науча на човека отсреща. такива неща разказват,дето и на най-близките си хора рядко споделят.няма лошо,де. разликата е ,че във влака си с ясното съзнание,че вероятността да срещнеш отново слушателя и минимална.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: sunnyshot   
Дата:   21-06-08 17:00

Има различни форуми, този е ФОТО. В клубната част бих искала да видя истории, разказани в СНИМКИ- лични истории, пътувания,моменти, наблюдения...такива се появяват рядко, но винаги са интересни ...останалото [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:00

tutttifrutti,

аз пък винаги съм се чудел в това убеждение, че вероятността да срещнеш някой е "минимална"...
Мога да коментирам и повече, но съвсем ще изкривим темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:03

sunnyshot,

в четвъртък през нощта се върнах от едно пътуване и малко сбъднати детски мечти. Ще видя тези дни какви снимки са станали и ще ти подготвя нещо по-ФОТО :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 17:05

Да бе, вярно, все пак нали форумът е и ФОТО, та един вид това е някаква общност, която се допуска, че си има някакъв ала "център", нещо общо, което в повечето случаи не се случва с общността от реалните познати, където единственото общо е, че се познавате, без непременно да си имате обединителни теми... като изключим непоносимостта на чалгата [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:05

Има всичко , и обяви за работа и каквот се сетиш... само снимки не фърфи...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:06

А започна ли да разказвам за всеки концерт със снимки...[smilie18]

Coincidentia,
теб от "конфликтите" в реалността ли те е страх?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: sunnyshot   
Дата:   21-06-08 17:06

heavyrockin [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   21-06-08 17:07

Аз затова ходя почти редовно на сбирки..много е гот да си поспамиш наживо и да си кажеш наздраве с хората, с които се виждаш и виртуално

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:10

P_A_D_D_G,

аз пък ги избягвам, защото не ме кефи някой да ми плющи в лицето със светкавица, докато си отхапвам от пържолата [smilie18]

Предпочитам да поканя някой лично на вечеря в по-нефотографска обстановка:)



Публикацията е редактирана (21-06-08 17:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 17:10

Мен от нищо не ме е страх, освен от крокодили и бели акули [smilie19]

Всъщност с конфликтите, както би трябвало да си проличи, е точно обратното - влече ме към тях, а в реалността хората като че ли са по-склонни да си премълчават, освен ако не са ти действително най-близките приятели.
Мен на живо никой не ме заяжда особено, докато тук си е друга работа - конфликтите по-лесно си стават... друг е въпросът за качеството им, но все е нещо... на мен лично без конфликти ми е скучно, даже ме влече да защитавам позиции, които не са ми близки, колкото да стане някакъв спор [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:14

Coincidentia,

ти само стой далеч от защитниците на чалгата, пък спорове пак ще има, споко:) Обещавам! [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 17:20

Да де, то всъщност все пак има и разлика между елегантен спор и някои други нещица... примерно Императорът, с когото по сбирките сме си едва ли не като първи дружки, в темите за футбол ги ръси едни такива екстремистки дивотии, че направо ми се отщява, а то не е и спор като спор, не че по въпроса Левски - цска може много цивилизовано да се общува и без това.


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:22

Coincidentia,
ти пусни някой смс да спасим отбора, че има да събере още половин милион за А-група, а са останали само 9 дни...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:23

Конфликтите стават най-лесно! Един грешен емотикон или липсата на такьв иии някой вече е огорчен и е запалил фитила [smilie5] .
Георги , ще си признаеш ти за вечерите в нефотографска обстановка и за ко всьщност иде реч у тоя форум. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 17:27

[smilie18] Ааа, на мен ще ми е много любопитно да видя чорбарчетата във "В" група, ще е купонче, а е и крайно време да има малко справедливост за всички онези соц годинки [smilie25]

Matheya, това за емотикончетата всъщност е много вярно и изобщо като че ли най-големият недостатък на виртуалното общуване е невъзможността да уловиш онези сигнали, които на живо се виждат... примерно аз сума ти време мислех, че това - [smilie19] - е просто дяволито показване на "палци горе", а не на средни пръсти [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:29

Аз продьлжавам да твьрдя, че са палци- просто рьчичките са си като за палци , а като показваш на някой среден прьст не се хилиш като идиот [smilie19] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:32

Мая,
все пак не забравяй какъв произход имам и кой е баща ми[smilie5], както й любовта ми към рокаhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0064.gif, боулинга, Лили Иванова[smilie3], Столично тъмно[smilie21]и...[smilie18]

Добре, обещавам скоро да пусна нови снимки, защото в последните месеци наистина изневерих на Фотографията с надеждата, че...[smilie18]



Публикацията е редактирана (21-06-08 17:33)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 17:32

[smilie18] Явно това емотиконче има леко дуалистична природа, която създава възможност за недоразумения [smilie19] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:34

[smilie19] клик хиър


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: тьма   
Дата:   21-06-08 17:36





Публикацията е редактирана (22-06-08 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:38

Георги,
само Лили Иванова не ми се вписва в картинката , ма ти това го знайш [smilie18] . За другото не се оправдавай с гените ся .[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:41

Да, тьма,
Ксизора приятно изненадва.[smile]
Други - неприятно.. ко да прайш [smile]

едит- букви [smilie5]



Публикацията е редактирана (21-06-08 17:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:42

Matheya,
теб кой те е изненадал...неприятно?! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: endlessdark   
Дата:   21-06-08 17:44

Mi samotno mi e za tova[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:44

не си ти , Георги- не мога да споделя повече в ефир [smilie8] ... сьвьршената ми сьщност не го позволява..[smilie8]

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: hp   
Дата:   21-06-08 17:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 17:46

Matheya,
знам, че не съм аз, не бих питал, а и все пак не съм те канил на вечеря [smilie18]

Бъди полусъвършена и ми кажи на ЛС[smilie25]

Coincidentia,
хареса ли ти видеото?:)



Публикацията е редактирана (21-06-08 17:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: endlessdark   
Дата:   21-06-08 17:48

:)
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 17:52

Всъщност наистина го изгледах видеото, готинко е, добри са юнаците, идейно [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 17:58

Георги,

вьвличаш ме в спам, пьк това така да не ми отива...[smilie8] почти колкото пепел от рози ...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BirdOfPray   
Дата:   21-06-08 17:59

Понякога е болестно състояние това писане тук!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 18:01

Lean me not into spam... I can find it my way [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: тьма   
Дата:   21-06-08 18:03





Публикацията е редактирана (22-06-08 20:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 18:04

Понякога е болестно състояние това пускане на снимки тук! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 18:10

Изобщо животът е болестно състояние - предавано по полов път и смъртоносно [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 18:16

има такива слухове, дам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 18:38

И що само по "полов път"?:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 18:38

мдааааааа.... Последното, което може да се каже за А.Жари в Татко Юбю e "изискан" [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 18:42

Половият път поне засега е класическият начин, макар че науката напредва и вероятно няма да е далече времето, в което ще се множи болестта и по други начини [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BlueHello   
Дата:   21-06-08 18:44

За да разбера![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 18:50

По темата
фугиране на времето.
но много често любимите ми спамерчета /Тутий, ЕйчПий, Мара, Рут, Марчело, че и Спешъла даже) просто ми правят деня по-усмихнат и по-приятен... разтоварвам се от рутината и досадата на офис-битуването [smilie5]

На сериозните теми отдавна съм им казала не - просто не става у Зоната, както и да я наричат.

И още нещо: и мен ме дразнят много неща у много хора из много теми... Е и? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 19:25

Coincidentia,
оказва се, че не сме чак толкова любими на Тинта, колкото си мислехме[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: magnifico   
Дата:   21-06-08 19:25

Имаше подобна тема, ама в нея се питаше "Защо снимате" [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 19:26

heavyrockin, просто не сте от спамерите [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Coincidentia   
Дата:   21-06-08 19:31

Да бе, аз понякога обаче се опитвам да пусна на свобода и спамаджийската си част... макар че и в нея донякъде прозира дълбочинността ми [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 19:33

Тинто,
не ни взимай толкова на сериоз...,упс, за толкова сериозни :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 19:34

невъзможно...
дълбоко психологическо-философските ви изказвания ме респектират и подтискат Ентелектуално [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 19:37

Тинто,
лошото е само, че...не си Единствена :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 19:39

е! то ако бях единствена с мед да мъ намажеш [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 19:41

Мазането с мед няма нищо общо с фугирането, нали?:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 19:41

Тинта,

не го дръж в себе си- кажи какво те дразни ...[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 19:42

не смятам за нужно, Матея

heavyrockin, много точно наблюдение [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 19:46

А с боулинга? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 19:46

добре Тинта, щом не смятате за нужно... дрьжте си го [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 20:17

И...к'вооооо?!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BlueHello   
Дата:   21-06-08 20:21

Думата джвЪчка я няма в речника! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 20:24

BlueHello,

ти джъвЪчкаш ли във форума?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BOrISoFF   
Дата:   21-06-08 20:26

Амии

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BOrISoFF   
Дата:   21-06-08 20:26

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 100
Автор: BOrISoFF   
Дата:   21-06-08 20:27



























Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 20:27

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: hp   
Дата:   21-06-08 20:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 20:29

Чудни сте ми?
Какво ви влиза в работата дали има спам, дали има емотикони, дали темите са несериозни?
Тук хората са толкова позитивни и забавни, и веднага ще се намери някой да недоволства от това?

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/qeif8257.JPG
http://i251.photobucket.com/albums/gg311/ddhockey/smilies/sissyfight.gif

Еми така ще е, като си позволяваме лукса да се усмихваме!


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BlueHello   
Дата:   21-06-08 20:37

Ма то джвъчка е съществително бре! [ezik] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 20:40

джвАчка е съществително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 20:42

джвъчка също [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: captainme   
Дата:   21-06-08 20:42

захарче...мен много ме дразни вашия "позитивен" спам.толкова много ,че понякога се чудя дали си заслужава избухването...
от толкова много спам на човек му се струва че си губи времето тук...честно.... ограничавайте се малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 20:43

Тинто,
ти не джвЪчкай сега, нали нищо не ти се изваждаше:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 20:46

[smilie8] [smilie8] ко точно да ми се изважда?

captainme, кавгите повече ли те кефят? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 20:47

captainme
Много лесно избухваш нещо?
Ето виждаш не пиша в темите ти вече, и пак съм ти трън в очите!
Съжалявам повече от това не мога да ти помогна!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: cade   
Дата:   21-06-08 20:51

zahar4e написа:

> Тук хората са толкова позитивни и забавни, и веднага ще се

позитивни? тук? чакай да видя, дали не съм объркал site-a [smilie18]

>
> Еми така ще е, като си позволяваме лукса да се усмихваме!

изкуствено... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 20:53

на някои им идва отвътре да са позитивни, без да се напъват

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 20:57

Аз не съм видяла лошо тук:)Конкретно за Зоната говоря.
Честно, по време на работа, ужасно се забавлявам тук!Даже понякога се смея с глас!
Което не е препоръчително, но....https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/fsxh4111.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: captainme   
Дата:   21-06-08 20:57

tnt написа:


> captainme, кавгите повече ли те кефят? [ezik]

ц...не ме кефят,ама алтернативата на кавгите не е спама.В мрежата има ужасно много материал за спамерите и за griefer-ите....ако толкова държите да сте едни от тях барем прочетете нещо по въпроса пък чак тогава се самоопределяйте...и всъщност..аз се дразня защото съм мързеливо същество..гледам има интересна тема,ама до като се стигне до теzи които казват нещо съществено по нея трябва да се скролл-вa километри на долу...
zaharche....благодаря за разбирането:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 20:58

Тинто,
то някои тук са и прекалено лигави без да се напъват[smilie18]
А като се впрегнат да се жалват в някоя тема за някой вземат, че са и безкрайно мелодраматични..., но пък тогава вече си е напън голям [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 21:00

Автор: zahar4e
Дата: 21-06-08 20:57

Аз не съм видяла лошо тук:)Конкретно за Зоната говоря.
Честно, по време на работа, ужасно се забавлявам тук!Даже понякога се смея с глас!
Което не е препоръчително, но....

...
за това става дума...
Спамер в Зоната си е отделно понятие с конкретните си традиции и специфични особености... има си теми за спам, има си и други теми...
Виж в основния форум си е друга бира...
Ае наздраве [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Едит: Ц-то заяжда [smilie8] [smilie8]



Публикацията е редактирана (21-06-08 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 21:01

[beer] Наздраве, Тинти![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 21:04

Тинто, не сменяй бирата, нека си остане Гинес:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 21:04

няма такъв мутикон [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Gruyu   
Дата:   21-06-08 21:10

Поздравления за темата! Богатите да играят тото, май не. Интернета е откачена работа, но явно дава нещото, което не ни достига в реалния живот. Оправдавам деноножното кибичене в нета само на търговците, те поне правят пари,спирам ,за да не обидя някой без да искам.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Lalinda   
Дата:   21-06-08 21:29

P_A_D_D_G написа:

> Гледам лалинда пак си е изсипала словестната помиия.Според мен
> пише тук,защото другаде не и взимат насеириозно графоманските
> напъни...
>
> Аз ли.... Аз просто минавам от време на време.... Пиша и тук и
> в основния форум.
>
> Едит: чакай да не псувам, че току виж ме баннли....
>

>
> Публикацията е редактирана (21-06-08 16:36)

Радвам се, че се редактираш.
[smilie24]

Предлагала съм, в лични бележки, и на други потребители, пишещи срещу мен, да се редактират.
Винаги са ме слушали. И са се редактирали.
Парен каша духа.

На мен поне НЕ МИ СЕ НАЛАГА да се редактирам.
[ezik]

Любопитно ми е кое в тукашния форум се дефинира като "словестна помиия" (цитирам те с оригиналния ти правопис)?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nice   
Дата:   21-06-08 21:38

1. щот си нямат ралта!
2.щото искат да питат нещо!
3.по навик...
4.tnt форумния бот [smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 21:38

ти си бот [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Lalinda   
Дата:   21-06-08 21:40

heavyrockin написа:

> P_A_D_D_G,
>
> аз пък ги избягвам, защото не ме кефи някой да ми плющи в
> лицето със светкавица, докато си отхапвам от пържолата
> [smilie18]
>
> Предпочитам да поканя някой лично на вечеря в по-нефотографска
> обстановка:)
>

>
> Публикацията е редактирана (21-06-08 17:12)

Е то аз заради това плющене със светкавици в лицето ми престанах да посещавам така наречените сБирки.
Тук се оказахме неочаквано на едно мнение.

Освен това, постоянно попадах в тях на хора, които ЗНАЕХА НАИЗУСТ КОМЕНТАРИТЕ МИ...
[smilie10]
Не мога да се оплача от липса и на виртуален, и на реален ([ezik]) интерес към особата си.

Прочее, нещо много ми обръщате внимание, правейки се, едновременно, ЧЕ НЕ МИ ОБРЪЩАТЕ ВНИМАНИЕ.
[ezik] [ezik] [ezik]

В крайна сметка, дори да се домогнете до банването ми (усещам такива веяния сред публиката), едва ли нещо (в живота ви) ще се промени...
Така и така темите срещу ромите и гейовете ще си продължат... Различните не се харесват, нали?

Радвайте се на живота, не ме мислете чак толкова. Имам си достатъчно интересни занимания и реални контакти с хора, с които не съм се запознавала виртуално, а реално, анджак.
Дай Боже всекиму.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 21:41

Lalinda

Предлагала съм, в лични бележки, и на други потребители, пишещи срещу мен, да се редактират.
Винаги са ме слушали. И са се редактирали.
Парен каша духа.


Това е защото всички ти имат страха, явно!
Да не ги заплашваш нещо...?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tutttifrutti   
Дата:   21-06-08 21:43

айде глупости[smilie5] чак пък бан[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 21:51

Лалинда,

като "публика" имаме право да сме влудени или освиркващи Звездата на сцената...

Аз лично не намирам песните ти за особено революционни, за да бъдеш банната като изпълнител, нито за особено оригинални, за да ги знам на изуст...

Обърнах ти внимание на 1 тънък момент касаещ реалния интелектуален, сексуален и всеки друг живот на хората тук, за който сега изведнъж "се оказахме неочаквано на едно мнение"...

Това пък съвсем очаквано те прави не толкова "различна", като разбира се, ти имаш право на своите фенове, които да поддържат "и виртуалния, и реалния интерес към особата ти"...

Радваме се на живота. Повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: hp   
Дата:   21-06-08 21:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 22:03

имаш, имаш...ни съ прай! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 22:04

hp,
тръгнах да се записвам във фен клуба, но гледам...членството вече е разпродадено:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: hp   
Дата:   21-06-08 22:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 22:14

Кейд [smilie18] Обьркахме сайта май- тука имало мнооого позитивни хора, дет обаче по темите се зьбят [smilie5] . Интересно.

Тинта, за традициите в спама ще ми е интересно да ми кажеш- то имаше един период , в който се пишеше много , но основно в 2-3 теми, като целта беше да се направи тема с най-много поста- предполагам от това си останала с грешно впечатление [smile] . теб не си те спомням тогава- май таман се беше появила.
Та така, ма може и мен да ме гони носталгия, пьк и нямаше разпри ....

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 22:15

hp , душко!
Аз съм ти събрат по СПАМ и съм от твоя отбор!Недей пуска обяви[smilie6] Ей ме, сродна душа!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 22:20

Гинко, Матея, гинко си вземи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: heavyrockin   
Дата:   21-06-08 22:21

Тинто,
нали не предпочиташ караниците?:)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: hp   
Дата:   21-06-08 22:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 22:22

що искаш да ми се караш ле? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 22:25

аз Гинко си бях купила ведньж , но забравях да го пия [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 22:28

[smilie3] [smilie5] и аз така, не ме питай за миналата седмица [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: мара   
Дата:   21-06-08 22:32

не четох, ма бързам да отговоря: щот така не ломотя непрестанно на околните, осигурявайки им слухов комфорт. у секи момент, гат се усети някой готов да ме слуша, ставам и почвам на живо[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: cade   
Дата:   21-06-08 22:57

zahar4e написа:

> Аз не съм видяла лошо тук:)Конкретно за Зоната говоря.
> Честно, по време на работа, ужасно се забавлявам тук!Даже
> понякога се смея с глас!
> Което не е препоръчително,
> но....https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/fsxh4111.JPG

защо? какво работиш? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: zahar4e   
Дата:   21-06-08 23:04

cade
Защо питаш??
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   22-06-08 09:33

Абе не е да е безинтересно тук, стават си разни нещица - завързват се ала приятелства, кръстосват се шпаги (примерно), изобщо почти като истинско е [smilie18]
Ама и по-различно някак, по-лесно... а и заинтригуващи екземпляри се появяват, мен примерно сега по някакъв начин Matheya ме разровичка, което е резултат предимно на някакво ала "усещане", макар че и снимката й в профилчето не попречи [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: ejko   
Дата:   22-06-08 09:44

Аз пиша, защото не мога да спра...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   22-06-08 09:49

добър отговор [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 0I> ?8H5B5 2J2 D>@C<0?
Автор: Princess_Lia   
Дата:   22-06-08 12:12

I az :(

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: ejko   
Дата:   22-06-08 12:44

Hahhahah сега попрочетох темата и гледам, че и тук има леко конфликт:)))
Ако това ще ви успокои помня почти всеки един от вас кога се е появил във форума, освен Пешо и Princess_Lia...!
Матея и теб ясно си те спомням, но ми е чудно да кажеш "пьк и нямаше разпри ...."
След като се появи в един от най-напечените моменти, когато масово всички се карахме. Да не говорим, че и теб те солиха бая, когато имаше мадамския ник...:)))
Ама забавни времена бяха...:))) После нещо се издразних в една тема и поспрях за 5-6 месеца да пиша..., но май не се усети много..., миналата година пак спрях:)))
Но нали знаете бивш наркоман..., няма...!



Публикацията е редактирана (22-06-08 12:45)

Отговори на това съобщение
 Re: 0I> ?8H5B5 2J2 D>@C<0?
Автор: Princess_Lia   
Дата:   22-06-08 12:59

Az si spomnjam edna tema s Matheya s edin shkaf cvjat bordo ot mama, ne si spomnjam s koja go deljahte, ama beshe pylen kupon (bazik beshe, razbira se)
A Patenta? Bog da go prosti, Mimik...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   22-06-08 14:14

[smilie18]

Ejko,
аз с летящ старт започнах - баш у темата на Асахи за забрана на латиницата в Основния [smilie5] и то противоречах [smilie10] . Някои хора ме помислиха за новия ник на Ребечка, па аз не мога да вдена за какво става дума...хахахаа [smilie5] .
Солеха ме , ма аз не се дадох пьк [ezik] [smilie5] . Горби как ме заяждаше, пьк ся сме си дружки...[smile]
Както и да е , явно хубавото се запомня [smilie24]
Това за шкафа беше с Набис.. .[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: princess_Lia   
Дата:   22-06-08 15:05

А да, вярно!
Беше голяма смешка с шкафа, ама май имаше хора дето се вързаха [smile]
А на мене първият ми пост също беше в основния (то Зона дори нямаше), в някаква дълга предълга тема, и аз я четох 5 часа, и накрая реших нещо да напиша, а темата отишлА У левО вече, и някой (май Асахи беше) вика: Абе, на тебе колко време ти отне да го напишеш това?
Е, научих се...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tanyagyurova   
Дата:   22-06-08 15:09

Пиша тук, защото така се забавлявам понякога[smilie25]
Лалинда, без да се заяждам, ще ти кажа, че дългите /ти/ постове често /ме/ дразнят.
Разбирам, че /може би/ си добър оратор и /може би/ знаеш доста неща, които искаш да споделиш, но тук болшинството от публиката търси друго[smilie5]
Особено не се тачи поучителния ти тон, който ядосва половината и разсмива другата половина.
Така, че - дай по-лаконично [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tanyagyurova   
Дата:   22-06-08 15:10

Забравих да кажа и нещо важно - тук научавам за вас неща, които иначе не споделяте или не бихте споделили ...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   22-06-08 15:19

под лупа сме, така ли ? [smilie7]
ш'зема да са притесна [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tanyagyurova   
Дата:   22-06-08 15:22

[smilie18] споко, Майче![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: cade   
Дата:   22-06-08 15:27

Matheya написа:

> [smilie18]
>
> Ejko,
> аз с летящ старт започнах - баш у темата на Асахи за забрана на
> латиницата в Основния [smilie5] и то противоречах [smilie10] .

само така! [smilie24] [smilie24] [beer] [smilie5] не може да се съгласяваш със всичко.

btw, като се замисля и аз пиша основно когато съм на друго мнение. да се съгласяваш няма особен смисъл [smilie19] (палци са това! палци)



Публикацията е редактирана (22-06-08 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: Matheya   
Дата:   22-06-08 15:48

ахам, забелязан си [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   22-06-08 16:39

на мен първият ми пост беше цяла тема "какъв апарат да си купя"[smilie5] ама тогава явно не бяха кой знае колко популярни тези теми, та не ме взеха за мезе. Даже Thor започна да пуска някакви тестове с някакви обективи.
След доста време, като си купих апарат(въпреки съветите) пуснах тема със снимки от едно авиошоу..
и после ЗОНАТА ме прибра....

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: BOriSOFF   
Дата:   22-06-08 18:22

зонови анаероби [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо пишете във форума?
Автор: tnt   
Дата:   22-06-08 18:23

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 0I> ?8H5B5 2J2 D>@C<0?
Автор: princess_Lia   
Дата:   22-06-08 20:39

Cade go zabeljazah okolo njakakva tema na Nomada za chernite dupki I obikolkite na genite, predi neja de.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.