Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: ЧЕЗ
Автор: ejko   
Дата:   21-06-08 09:14

ми аз не съм недоволен принципно...! На този етап не мисля че са надписвали и т.н. при мен. Цените не ми харесва, че ще ги вдигат, но не мога да си формулирам жалбата за това, а и няма на кого да я пусна...

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕЗ
Автор: ejko   
Дата:   21-06-08 09:16

Принципно се колебая между Аланкоолу и Филанкишията..., но не знам кой е по надежден адресат за моите жалби...!

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕЗ
Автор: captainme   
Дата:   21-06-08 13:27

Мяра, липсват предприемчиви адвокати които да се специализират в такива точно дела.Когато на човек му става лесно да си търси правата,и има изградена процедура za tova ,тогава и въпросните ЧЕЗ ,ТОПЛОФИКАЦИЯ и тн ще си подобрят нивото на услугите

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕЗ
Автор: Lalinda   
Дата:   21-06-08 14:59

captainme,

Просто и стриктните пестят, това ми беше тезата.
Те и у тях пестят, не само като дойдат у нас.

***

От 270 жалби 200 били основателни...
[smilie10]

А известно ли (ти) е какъв е общият брой на абонатите на CEZ?
Дори да е 270 000, което, струва ми се, е една силно занижена цифра, 270 жалби от 270 000 абонати прави 0.1 процент жалвали се... 900 от началото на годината пък е малко под 0.3 %.
[smilie11]

Не ми се струва правомерно да се правят обобщения на базата на това, че 0.1 процент от потребителите са оспорили сметките си.
[smilie5]

Това, че от 270 жалби 200 са се оказали основателни, не означава, че ако бъдат подадени 27 000 жалби, примерно, 20 000 от тях ще се окажат основателни.

Доста вестникарска сензация.

Аз лично се оплакам само ако имам основания за това. Допускам, че и останалите абонати не си губят времето за самата идея.

Миналата година ни бяха надписали около 60 лева за вода (сякаш имаме басейн), оплаках се, разбира се, направиха проверка, и се оказа, че лично аз бях отчела показанията на водомера неправилно и им ги бях оставила на вратата (бях записала последните три цифри, вместо първите три... случва се [smilie2]).
Жалбата ми формално бе основателна, но вината бе моя... Въпреки това надвнесеното ми бе върнато.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.