Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: Todd   
Дата:   18-06-08 10:34

Абе като гледам в България скоро ще има само политици ,мутри и мангали !!!! И курвалъка ще остане разбира се ....мангалите са добра партия.

Всички останали ще си бият камшика щото ония горенаписаните се бъркат във всичко !!!

Политици се занимават със здравната каса....или болница ...представяш ли си ква тъпотия ???? Щото има за лапане ...на кой му пука за доктора ????

За тва ще изядем хуя.....заради ония горните и заради ония долните дето ги търпят !!!!

мда...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: ejko   
Дата:   18-06-08 10:37

дам Todd така е. Аз като знам на мен как ми се маха от тук, а толкова си я обичам родината...., ама тая държавата да и е** майката...., правителство, лайна, политика...., ужас...!

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: Amigo   
Дата:   18-06-08 10:41

ejko написа:

> 300 000 долара[smilie10]
> в частно клиники може. Ако си в държавна болница в Щатите,
> хирург, с все држурствата взимат около $80 000.
> Нищо не искам да кажа. разбира са, че трябва в БГ да се взима
> повече, просто фактологически... Няма държавна работа в САЩ, а
> и другаде, където заплатата да е над тази на президента...


ejko, направи си справка в нета колко взимат например гинеколкозите в САЩ и джипитата [cool] става дума за порядъка на 120-180 000 долара, а има специалисти, които взимат много повече [cool] а за Австралия информацията ми е сигурна [cool]
В Англия: Average salary for a GP leaps to £110, 000 [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: ejko   
Дата:   18-06-08 10:56

аз ти казвам, че в частна клиника, могат да взимат неограничено много. Когато говорим за държавни клиники и заплатите са други. Така е и при адвокатите и при архитектите. Адин адвокат в частна кантова може да взима 300 000 ако ще и милион да взима, но прокорорчето си взима 60-70 хиляди. Така е... Ти също си прав, но и тук съм чувал за генеколози, които взимат доста добри пари в частните си кабинети. Просто исках да кажа, че частната практика е различна от държавната. Както тук зъболекарката в поликлиниката (не знам дали още има такива) взима различно от някои с частен кабинет.
Просто много хора отиват в чужбина, защото си мислят че ще получават милиони, но не е точно така..., или поне не е задължително. Друг е въпросът че там магазинерката живее не по зле от един доктор тук..., което вече е смешно.
Факт е че в щатите специално, къде тъм бил по за дългичко един кранист взима към 50-60 хиляди, с 5 хилки по малко от съдята в областта където живеех... Много ми бяха мисълта днес и не знам дали ме разбра[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: nilak_bg   
Дата:   21-06-08 03:40

За съжаление скоро ми се наложи да разбера колко струват не литър а доста литри кръв. Спазаряват се за по около 120-150 лв банката, мисля че беше 400 или 600 ml. T.e. литъра идва към 300-400 лв. Цени в София разбира се.
Никога не бих поискал пари ако дам за някого пък ако ще и да умирам от глад. Тези там дето търгуват с това - бог да ги съди. От друга страна без тях "добивът" е значително по-малък.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: sail_away   
Дата:   21-06-08 09:07

На мен баща ми ми е казал да не дарявам, освен ако не е за спешно преливане на някой, понеже много по черни канали отивала и се продавала.
И верно... оказал се е прав.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва литър кръв в България...?!
Автор: ejko   
Дата:   21-06-08 09:11

sail_away, защо да се е оказъл прав? Аз това не го знам..., сподели!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.