Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   17-06-08 14:31

О`к - ще снимаме как куките гърбят футболни фенове, протестиращи против незаконните действия на БФС, стачкуващи работници или защитници на Българската природа - просто така - защото трябва да си избият злобата и да се направят на големи мъжаги и как после стоят мирно пред мургави, размахващи брадви или се правят, че не виждат как "ром" с каруца и дръглив кон се завира от лента в лента на някой булевард в пиков час и обърква цялото движение.

И най-страшното е, че проблемът не е в полицаят Иванчо, куката Драганчо или ушевият Петканчо - проблемът е в самото МВР и в самата държава.

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: insight   
Дата:   17-06-08 15:23

... абе какво става ако снимаш корумпирано ченге, а то се окаже агент под прикритието на корумпирано ченге?

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: ejko   
Дата:   17-06-08 15:27

няма жалби..., съд и това е...!

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: likeduh   
Дата:   17-06-08 16:50

само чингета ли?
аз си имам едно баварче ..С 6001 , дето си караше в насрещното на ...бурканчета /в предната маска и фарове/...петък вечер.....еленския балкан......навярно агнето е прегаряло ....
няма оправия....тя рибата ...от главата таковата...

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: Todd   
Дата:   17-06-08 17:00

Автор: Императорът.
Дата: 17-06-08 14:31

...И най-страшното е, че проблемът не е в полицаят Иванчо, куката Драганчо или ушевият Петканчо - проблемът е в самото МВР и в самата държава.


Май проблема е точно там ...да сте видели някой полицай да върши нещо без да му е заповядал началника ?????

Щото после ще трябва да обяснява поради каква причина се е бъркал тук и там....и не знам ко си още .

Щото ракийката със салатката са му по-важни от службата ...

Въобше произхода им е емоционално натоварен с говна ...

Не случайно с конкурс ги избират !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: fotorafi   
Дата:   17-06-08 17:54

Императорът е прав. Проблемът не е в униформеният. Проблемът е в МВР и държавата. Толкова боища съм снимал по стадионите и винаги ченгето е право. Всичко е пудра, новият министър се прави на европеец и демократ. Не им вярвам.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   18-06-08 00:55

А проблемът е,че така наречената "държава" покровителства бандитите, крадците, закононарушителите, за сметка на честните хора, които спазват законът и плащат данъци, за да издържат същата тая държава.

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: pomstar   
Дата:   18-06-08 02:29

МВР - неграмотници! Мн. число на полюционер не е "полицаи", а е "полицаЙ"!
[smilie5] [smilie18] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: g06ky   
Дата:   18-06-08 17:16

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/nazm4197.JPG
http://i72.photobucket.com/albums/i161/UL1914/ACAB/ACAB.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: asahi   
Дата:   18-06-08 19:17

Фотоапаратите са повече от полицаите. Ще ги отснемем - те само издънки да правят.

Отговори на това съобщение
 Re: МВР призовава: Снимайте полицаите в издънка
Автор: nilak_bg   
Дата:   21-06-08 03:24

Императорът е прав. Проблемът е в всичко което можем да неречем СИСТЕМАТА. Наречето го закони, Конституция и т.н. Тук по-горе се цитира и тълкува Конституцията, пък как се пишела с главна буква ли. Ами няма значение какво пише, щом не е каквото трябва да пише. Значи отдавна е време да се промени. Какъв е проблемът да се снима? Навсякъде, открито? Щом нещо може да се види с просто око от дадена позиция - следва да може да се снима и показва. Значи няма проблем да кажа "аз видях това и това" ама има проблем да го покажа. Че защо? Ама само това със снимането да беше единствения проблем.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   21-06-08 12:39

Аз винаги съм прав, ама най-прав съм когато модераторите ме заплашват со банване.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.