Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   17-06-08 10:14

morfi_222 не се прави на интересна.. кокошкарски номера правиш...ма админ много ги обича такива като теб
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   17-06-08 10:16

white
ми като не те кефи - чупка. какво правиш още тук....
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: J0R0   
Дата:   17-06-08 10:22

Обяснявам за пореден път, вече ще взема да го копи-пействам:

Нищо лично нищо против нито Ксизор, Джошката, Дика, Тинман или който и да е друг.
Но в сайта няма да допускаме хора, които имат агресивно поведение към други хора и ги псуват и обиждат с повод и без повод.
Това разваля климата в сайта, дава лош пример на останалите потребители. Те започват да се държат по същия начин.
Да не говорим че тук в този сайт пък влизат и децата ни и роднините ни и приятелите ни. И рекламодателите ни и те го четат редовно.

Просто няма да стане някой да се държи по подобен начин на сайта. Независимо колко добър фотограф е, това не е извинение.

Такива са правилата тук.
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: ejko   
Дата:   17-06-08 10:24

ок де Жоро..., ние не ти искаме обяснение. Говорим си за него.... Пуиснахме блога му, където можем да гледаме снимки и т.н.
Позицията ви е ясна....



Публикацията е редактирана (17-06-08 10:33)
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: white   
Дата:   17-06-08 10:27

P_A_D_D_G - Ох на Бати момчето,намерил кой да ме гони хахаха[smilie18] Много си смел нещо зад компютърчето си[smilie18]
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: vase   
Дата:   17-06-08 10:33

[beer] ,alsash, [beer]

Заради "езика на xizor" - да не може да пише коментари.. ОК! - правила на сайта. Приемам!!!

...но да му бъдат изтрити Фотосите... дори и пуснатите в конкурс... е като административно наказание от 70-80те СоцЛагерни...(не ги помня за радост и разлика от родителите ми- те да, за съжаление)
Пък уж за някакво изкуство става въпрос... Колко по-брутални и цинични хора има и е имало в Културата на света... но не е ли техният "Продукт" много по-важен????
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: pileshtar   
Дата:   17-06-08 10:35

да се направи една анкета, кой иска Ицо да се върне и ще ви видим тогава (админите)[ezik] [ezik] [ezik]
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: ejko   
Дата:   17-06-08 10:36

ми ние правихме, но няма ефект:)
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: pileshtar   
Дата:   17-06-08 10:36

ма такава официална...на началната страница [smilie8] [smilie7]
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: ejko   
Дата:   17-06-08 10:38

е то началната страница да не би да я правим ти и аз? Няма как да стане. Каквото са решили, това е....
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 10:38

Сега остава да намерим и хакер [smilie8]
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: anaksagor   
Дата:   17-06-08 10:44

този сайт е преди всичко за фотография, разните "клубове" и подобни са вторична дейност. Да се гонят добри фотографи, защото са се провинили в някаква зона... знам ли. Да не може да пише и това е.
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: white   
Дата:   17-06-08 10:44

J0R0:
"..Да не говорим че тук в този сайт пък влизат и децата ни..."

Мисля,че сайта не е за деца при наличието на кадри където явно се виждат половите органи на каките и батковците, и са с доста еротичен заряд на моменти! Децата влизат на собствена отговорност,а и със сигурност предпочитат галерия "Голо тяло" отколкото да четат как някой батко бил напсувал някоя леля[smilie18]

 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: ejko   
Дата:   17-06-08 10:46

е то някак показно беше..., както и да е де...! Преразглеждане на решения явно няма да има. Те нещата май опират до "въпрос на чест"..., иначе е ясно че мярката е странна...
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: white   
Дата:   17-06-08 10:51

Автор: ejko
Дата: 17-06-08 10:46
е то някак показно беше..., както и да е де...! Преразглеждане на решения явно няма да има. Те нещата май опират до "въпрос на чест"..., иначе е ясно че мярката е странна...

Това Ежко е принципа - Не съм прав,но няма да отстъпя![smilie18]

 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: J0R0   
Дата:   17-06-08 10:53

Ксизор сам си изтриваше снимките, всеки път след като му забранявахме да пише във форума.

Така че това си е неговият избор.
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: J0R0   
Дата:   17-06-08 10:58

И изобщо подобни теми почват леко да ме изнервят.

НЯМА в нета сериозен и успешен проект, в който да се толерират псувни и обиди и агресивност.
Напротив - най-успешните сайтове са тези в които има контрол и модериране.
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: boni   
Дата:   17-06-08 10:59

Автор: anaksagor
Дата: 17-06-08 10:44

този сайт е преди всичко за фотография, разните "клубове" и подобни са вторична дейност. Да се гонят добри фотографи, защото са се провинили в някаква зона... знам ли. Да не може да пише и това е.


Значи тука си пишете наизуст без да сте наясно за какво става въпрос.

1. Ако някой е тука за фотографията, моля да показва фотография, не да се занимава с псувни.
2. Ксизор не се е провинил в зоната, а в основния форум, но това няма значение.
3. На ксизор му бяха отправяни многократни предупреждения.
4. На Ксизор му беше блокирана възможността да пише във форума поне 3 пъти. В знак на протест той всеки път си триеше снимките. Явно за него е по-важно да може да пише в клуба и форума, отколкото да показва снимки.
5. Деактивирането на профила беше крайна мярка, след като стана ясно, че само с блокиране на писането във форума не става. При деактивация се изтриват автоматично всички снимки на потребителя.
6. На нас също не ни е приятно, че сме деактивирали един добър фотограф, но правилата важат за всички. На никой не сме длъжни да се молим по 100 пъти да спре с нецензурните приказки и обидите.
Толкова по въпроса.



Публикацията е редактирана (17-06-08 11:02)
 Re: пък АЗ гласувам за ...xizor
Автор: J0R0   
Дата:   17-06-08 11:00

И понеже почват да се разгарят разни страсти в тая тема - на къде и с какви средства да се развива сайта - смятам да я затворя.

На бат Сашко като му харесва такова поведение - да си го направи на Варненския салон.
Да си хване местните лумпени там да му псуват посетителите и да ги обиждат, а не да дава акъл тук как да се развива сайта.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена