Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: canonio   
Дата:   17-06-08 01:06

Ама в някое економи е по-широко от друго економи.... там е работата. Ама и другото економи много се приближава до обикновената първа класа по цена :))

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: canonio   
Дата:   17-06-08 01:07

Пък има първа класа, дето се различава само по вестника и питието от економи. Местят една преграда напред-назад и залъгват хората...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: Стоев   
Дата:   17-06-08 01:10

Не преграда а перде...

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: Crimble   
Дата:   17-06-08 01:13

Ходете пеша... или с колело (да се произнася "коуеуо")...

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: canonio   
Дата:   17-06-08 01:28

Имаше 2-3 комании, дето нямат място с номер 13. Хората се сърдели, та си номерирали от 12 направо на 14... Сякаш на тоя, дето е на 13 ако му се случи нещо, другите няма да пострадат[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

А един път пътувах с група от 100 пенсионера, бивши служители на Теско или някаква друга верига магазини... Водиха ги на екскурзия от фирмата. Пяха и пляскаха нон-стоп.Кошмарен полет беше...
Друг път пък, някаква църква беше пратила едни сектанто-подобни, към 50-60 човека. Само алелуя и джиййзъс през целия полет. Пак кошмар...

По филмите как ги показват, някакви приятни хорица в самолета... Пък аз за 160 полета, един път не уцелих на приятен събеседник... Или негри, или баби, или 200 килограмови хора, дето още по-тясно ми става... Или ревящи бебета (имам предвид нон-стоп ревящи)....

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: Стоев   
Дата:   17-06-08 01:55

Цанонио, и за теб няма угодия...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: BirdOfPray   
Дата:   17-06-08 03:10

САПОПИО - ти май си кандидат за слава - КАРЪК номер едно [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: мара   
Дата:   17-06-08 08:43

канонио, отчети, моля, факта, че през последните години аз не пътувам със самолет и статистически шансът да седна до теб е бил една голяма НУЛА . тва си го пиши при сполуките в тоя живот[smilie5]
(редактирано поради сбъркана 1 буква[smilie6] )



Публикацията е редактирана (17-06-08 08:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: insight   
Дата:   17-06-08 09:22

... те по филмите и стюардесите са красиви ...а в реалноста се слючва да налетиш и на СТЮАРДИ.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 09:30

Маро, и ти ли пееш и пляскаш като летиш?????????
[smilie10] [smilie8] [smilie10] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: мара   
Дата:   17-06-08 12:42

тинто,а ти как точно си представяш прекрасна пойна птица?![smilie10] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 12:46

ми не си ги представям пойнити птици у самулет някак си...има да пърхат и да съ блъскат в тясното прустранство...хептен време за песен няма д аим остане
Виж група пинсионери по бермудки и хавайски ризи с ужасени изражения в полет на Балкан еър пеят молитва са хубу времи... мноу дубре си ги представям [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: blueskyy   
Дата:   17-06-08 12:56

Я да долея масло за Бгеър: Искам инвалиден стол за майка ми, а мис Свят зад деска(както Стоев я определи)отговаря: " Ми незнам, сигурно трябва да платите". Бе като тупнах на плота пред нея и се изръси о4ната и линия от отворените о4и, се разреши проблема.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 12:58

хм... аз придружител исках за баба ми... пуснаха ме да влезна с нея да я изпратя. Познайте дали е имала придружител като е пристигнала [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: Cristinel   
Дата:   17-06-08 13:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: niagara   
Дата:   17-06-08 13:17

След 22часов престой на летището видях разни неща[smilie21]

Тук някой стпомена УиззЕър, но те си излитаха като стой та гледай,
само румънците чакаха 45 мин и отлетяха за Букурещи[smilie25]


А на пистата имаше един разхождащ се сиамски кот,
познайте откъде бе излязал и дали стопанинът му ще си има кот като слезе в Лондон (например)[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

От пристигащите самолети се нагледах на екипажи,
най-ми хванаха окото на Бритиш Еър, двама пилоти елегантни като манекени в суперкройка костюми,
трите стюардески като от списание също[smilie24]

Наще си бяха доста обикновени[smilie21]

Качващите се пътници в самолета на Суис Еър бяха едри, бели, благонадеждни някак....[smilie8]


Имаше едно търсене на загубен японец, но за негов късмет в залата за излитане бяха само двама,
и служителката след като говори и с двамата, хвана единия за ушите и го вмъкна в самолета[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 13:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: djogata   
Дата:   17-06-08 13:31

Хехе [smilie5]

Цанонио, това с ревящите бебета мноу го мразим [smilie6]

Също като пътувам с унгарските авиолинии - Malev, те возят много пътници от Сирия, Саудитска арабия, Косово и т.н.
Ей, тия хора са като преселващ се катун - едни обемисти, нестандартни багажи (найлонова торба с китеник в ръчния багаж например), закъсняват за полета като се прекачват в Будапеща, и като купуват билети, декларират 3-4 годишни чавета като бебета (да не плащат билет) - ама бебетата се носят на ръце по време на полета, а толкова големи деца екипажа не разрешава да се носят на ръце, и трябва да им се намери място да седнат... Бъркат си местата, не разбират нито дума английски и стюардесите се опитват да им кажат нещо - никаква реакция [smilie18] [smilie18] [smilie18]

И така нататък... Ако се случи да летя през Будапеща с такъв полет, винаги закъсняваме между половин и един час.


А за номер 13... - веднъж пътувах вечерта на петък 13-ти, два полета, прекачване в Будапеща - в първия самолет бях на 13-то място, във втория полет - на 14-то (щото в тоя самолет 13-то нямаше) [smilie5] [smilie21] Ех, такъв спокоен и приятен полет като тези двата рядко се е случвало - без закъснения, без крещящи бебета и т.н.

Хубава, студена биричка през целия път, както и по време на чакането в Будапеща, а пък от Будапеща до София една хубава ярка луна - светлината от луната се отразяваше в корпуса на самолета и правеше светлинно зайче долу на земята, което пълзеше заедно със самолета (над Сърбия и северозападнала България е бая тъмничко, така че светлинката се виждаше много хубаво - особено гот, като се отразяваше в някое езеро) [smilie5] [beer]

А пък като пристигнах в София - веднага в квартирата на един приятел на купон, и се насветкахме прилично (ей сега прее.ах цялата романтика) [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: niagara   
Дата:   17-06-08 13:41

djogata [beer]

Ама я си представи, че си бебе,
и от пътуване и чакане ти е мокро дъто, гладен си, топло-студено ти е, тясно ти е,
няма къде да си легнеш, ни какво да си пийнеш, [ezik]
щото поне на нашите летящи бебета всички запаси от списъка се свършиха още първия ден,
след полунощ добре че ни закараха в хотел и майките целокупно хукнаха да тъсят денонощна аптека[smilie25]
[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: niagara   
Дата:   17-06-08 13:43

(и при нашия полет имаше българо-туркинки с по 2-3 деца и камара багаж)[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: djogata   
Дата:   17-06-08 13:43

Аз не съм казал, че бебетата са виновни за това, че реват - не ги обвинявам, сигурно им е гадно и мокро и гладно и т.н [smilie5]

Ама това не прави рева им по-приятен за околните [smilie5] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: CanoniO   
Дата:   17-06-08 14:13

А най-мразим, стюард-хомосексуалист-негър. По-лошо от това е само стюард-хомосексуалист-негър-албинос. Щото и такова съм виждал, само че не е стюард...

И също, най-мразим безлкохолни полети[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 15:56

дай снимки от летището [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 15:56

в Еър Франсе има доста прилични стюарди

Отговори на това съобщение
 Re: Ако някой от журналистите у ФФ се заинтересува...
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 15:56

ама са малко прилепчиви [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.