Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   15-06-08 15:41



















































 Re:
Автор: тьма   
Дата:   15-06-08 15:41

Това е снимката за мен[smile]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/wume5959.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/105/i_1210324563_kids.jpg


 Re: ГОЛЕМ Цирк! ГОЛЕЕЕЕЕЕЕМ .....
Автор: ejko   
Дата:   15-06-08 15:42

мне...
 Re: ГОЛЕМ Цирк! ГОЛЕЕЕЕЕЕЕМ .....
Автор: Svsvet   
Дата:   15-06-08 15:43

И за мен[smilie24]

Честито на спечелилите! И без това на мен наградата на pretorian най-много ми харесва[smilie5]
 Re: ГОЛЕМ Цирк! ГОЛЕЕЕЕЕЕЕМ .....
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-08 15:43

и кой спичели, че не откривам цък за категорията.

Ма е това му викам борба[smilie24]

Ся като е свършил КоМкурсот, нали можя да си се спами в темата[smilie7] [smilie21]

 Re: ГОЛЕМ Цирк! ГОЛЕЕЕЕЕЕЕМ .....
Автор: captainme   
Дата:   15-06-08 15:44

първо,благодарско на бирдофпрау ,че е превел глупавата ми,неразбираема тема на разбираем език:)Имаше доста хора които ме посъветваха,че било тъпо да се намесвам,щото видиш ли били стари вражди,моята позиция била на бай Х.j ,щото конкретиката на проблема не ми била ясна...Така е.Това за което се радвам особено обаче е ,че хората не си заравят главата в пясъка.И че когато има проблем трябва да се отиде до дълбоката му същност.А тази в случеjа е следната.Изкуството е субективно нещо.То не се оценява.За изкуството има 'пазар'.ТАМ се правят сметките.Кои колко известен е и за колко пари продава и тн.И въпреки всичко,пак е ясно че когато има "воина на гласовете" ще има доволни и недоволни,ще има cheaters,ще има и такива които няма да искат да са част от това.Благодаря на Tycoon,че си пожертва времето(някои ще кажат и името)за да светне такива като мен за какво иде реч.Добре е че има хора които дават награди.Дано да продължават да го правят,но нека критериите да са ясни,за да може в бъдеще да се избегнат подобни абсурди.
 Re: ГОЛЕМ Цирк! ГОЛЕЕЕЕЕЕЕМ .....
Автор: BirdOfPray   
Дата:   15-06-08 15:45

Това през ноща когато има не повече от 10 човека онлайн.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

ЯВНО не си запознат с нощния живот [ezik]
МОГА да ти обясня защо според мен през ноща гласовете така дръпват - това което ти е дерта.... просто хората, които влизат през деня и гледат снимките в конкурсите и гласуват са доста по различни от тези, които четат теми в зоната и не поглеждат дори в конкурса (ejko и anaksagor по-горе са пример)

И тези хора, които по принцип си гледат и си гласуват отдавна са го направили.... та нещата бяха поутихнали... преди 3-4 дена първите 15 снимки в конкурса имаха гласове в пъти по-малко от тези в момента...
ПЪРВИТЕ 3-4 снимки бяха в диапазона 450-350 точки а сега минават 800.

А сегашните гласове идват от повишена активност именно на хората негласували изобщо до сега...
А също и доста хора от чужбина, които до сега не са се интересували от ФотоФорум Фест просто защото са далеко... в резултат на тази шумотевица са погледнали и гласували. 60-100 точки са 15-25 човека, които НИКОгА не са погледали в конкурса - ка моли да гласуват.
 Re: ГОЛЕМ Цирк! ГОЛЕЕЕЕЕЕЕМ .....
Автор: anaksagor   
Дата:   15-06-08 15:51

Аз гледам снимките и гласувам, далеч съм от зоналните същества. Просто в този конкурс не виждам нито една снимка, за която бих гласувал. И разни скандали няма да ме накарат да гласувам за посредствени снимки... Но пък се замислих що за хора сме.
 Re: ГОЛЕМ Цирк!
Автор: J0R0   
Дата:   15-06-08 15:52

Айде, тая тема приключи.
Който иска да казва нещо за конкурса - има тема в основния форум.
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=850282&t=850282&phorum_uriauth=

С обидите и нападките - дотук.
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена