Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 22:13

Coincidentia [smilie24]

за Италия става още по-трудно след тази новина:

МАТЕРАЦИ ПОЧТИ СИГУРНО АУТ ЗА МАЧА С РУМЪНИЯ


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   10-06-08 22:45

Да, някакви чудеса ще трябва да се правят със защитата, а ужким там винаги са били толкова силни, както и ужким винаги са могли да спретнат 2 - 3 почти равностойни отбора...

За Буфон напълно не съм съгласен - може и да не е имал ден, но определено е един от най-класните вратари.
Какъвто, разбира се, е и Ван Дер Саар, колкото и на мен да ми е бая антипатичен.

Едно от нещата, които ми дават някаква надежда, е, че Италия не рядко е започвала адски вяло, а после примерно са ставали световни, както в Испания през 82-ра.
Също така не мисля, че Румъния и Франция са толкова страшни и не е невъзможно адзурите ми да успеят да ги бият и двата отбора или поне се надявам...

Ако пък Италия не продължи, то явно ще си избирам фаворити между Холандия и Испания - който играе по-атрактивно, а и коректно, което за мен има сериозно значение.
Както примерно Нистелрой ми направи добро впечатление, че не падна за дузпа [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 22:48

Ла Фурия помете Сборная [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: HP   
Дата:   10-06-08 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Skic   
Дата:   10-06-08 22:58

Coincidentia, не казвам, че е слаб вратар или, че головете са заради него, но си е палячо и не ми допада от дълги години насам. Явно виждам само издънките му, а те не са малко, за мен не е постоянен, а и за капитан не е, след като не може да мобилизира фешъните пред себе си... Иначе и аз се надявам да живнат.

П.П. Вчера гледах мача у едни италианци, базикнах ги леко и самоиронично им казах, че ние сме свикнали така да се дъним, дори с повечко голве... [smilie5] Често мърмореха по времш на срещата: ma che schifo или che cazzo, много са сладки [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 23:01

Skic :) ei jabar :p ko stava bre? :) kak e y bari oshte li plachat? Toz mach mn slab...ochakvah poveche ot shvedite....


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Skic   
Дата:   10-06-08 23:07

Ами, хич даже не ревт, хапват си за успокоение и правят любов по колите. [smilie5] За другите градове не зная - в Милано или Торино може и да плачат [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 23:08

:) liybov v kolite - liybov po kolite :) liybov da ima e vajnoto [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Skic   
Дата:   10-06-08 23:10

Аре Тре конур водят [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 23:11

vui vui vui kuf gol

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 23:15

изключителен гол на шведите [smilie10]

страхотно двойно подаване и зверски шут на Ибрахимович [smilie24]

не харесвам шведите, нито пък Златан Ибрахимович, но не мога да отрека, че играят прилично :)


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   11-06-08 00:01

Skic, знам ги аз 'талианците какви са чешити, от малък съм им фен, явно и покрай майка ми, която бачкаше в Италианския институт за външна търговия, та и аз намазвах всякакви подаръци и впечатления от тях [smilie24] [smilie5]
И пак си казвам, а дано да се постегнат и да направят същото като преди 2 години [beer]

Сега шведите не ги гледах много внимателно, ама ми се струва, че нямат потенциал да са от фаворитите... а за гърците си беше ясно, че и втори път няма как да има стомничка за вода [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: HP   
Дата:   11-06-08 00:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: martinis   
Дата:   11-06-08 00:17

Досега само Холандия ме изкефиха и то на мах!!!![beer]
За мен те са претендентите на това първенство[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Skic   
Дата:   11-06-08 00:50

E, чакайте следващата фаза или поне третите мачове и тогава, щото много претенденти може да си идат [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: roussinoff   
Дата:   11-06-08 11:28

Аз съм традиционно за Германците от 30 години ....
Тая година са с перфектен отбор [smilie24] [smilie5] [beer]
Те ше са шампионите, от мене да знаете [beer] [beer] [beer]
Са отивам да вържа пет иляди марки за тех [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   11-06-08 14:15

И моят фаворит винаги са Германия! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   11-06-08 14:25

ИСПАНИЯЯЯЯЯЯЯЯ [smilie5]

ох като се сетя за магическите голове на ДАВИД ВИЯ и от сега виждам купата в испанците :)

Германците - абе добри са ама най-много полуфинал им давам [smilie5] имат един Подолски, който с маркуча Клозе добре играят срещу по-слаби отбори като ПОЛША [smilie5] ама я да ги видим срещу Португалия, Холандия, Испания [smilie25]

е утре Германия играе ранният мач срещу Хърватско [smilie5] там нема безименни поляци, а играчи като Лука Модрич, Нико Кранчар, Чорлука, Игор Будан...


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   11-06-08 15:15

carl_cox dneska Kristian shte otbeleje li nai-posle? Zapochva vtorata faza veche neshtata stavat oshte po-zavurzani [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   11-06-08 16:08

g06ky ами време му е на Роналдо :) мисля си, че днес ще вкара голче, защото чехите не са страхливи и изнасяйки играта напред пред португалската врата, ще отворят пространства за бързият Роналдо :)


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: ejko   
Дата:   11-06-08 16:19

Германия са супер некадърници. Имат некъв нечовешки късмет със жребия, така, че трудно ще може да се спрат... и групите ще минат, а и след това, но пак ще са скапаняци[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: BOrisoFF   
Дата:   11-06-08 16:37

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   11-06-08 20:05

Mn interesen mach vie kakvo shte kajete? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: fundamental   
Дата:   11-06-08 20:14

аз не очаквах подобен мач на чехите, много слабички бяха срещу Швейцария [smile] сега са много по остри напред и креативни. За Португалия как да кажа.... нямат шампионски дух, някакви индивидуални проблясъци и толкова. Виж испанците ми харесаха истински, най вече ми хареса Холандия. Не съм гледал как продължават след групите но, Португалия, Испания, Германия и Холандия са четвъртфиналисти със сигурност. Аз очаквам и Франция да се вкл., Италия са трагични, не мога да ги гледам, колкото и да ги обичам[smilie23]
[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   11-06-08 20:51

3ka kebapcheta [smilie18] [smilie18] [smilie18] Bravo na Portugalia [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.