Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   09-06-08 22:33

carl_cox da te pisha vuv fencluba na oranjevie vse oshte ima edno mqsto [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   09-06-08 23:21

3333333333333333333333333333333333


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: valjo   
Дата:   09-06-08 23:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   09-06-08 23:22

LEKA VI LEKA VI LEKAAA NOSHT
LEKA NOSHT S PULEN KOSH

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Славов   
Дата:   10-06-08 00:07

Голям кеф, жабарите пак се осраха, като ферари вчера......

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 00:09

carl_cox se pokri obache [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: kirile   
Дата:   10-06-08 11:16

коментаторите са кошмарни [smilie23] [smilie23] [smilie23]
но мача снощи беше страшен [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 13:07

Dneska [smilie8] [smilie8] [smilie8]

19:00 Испания ? : ? Русия
21:45 Гърция ? : ? Швеция

Za koi shte vikame? [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: ejko   
Дата:   10-06-08 13:09

Който каза, че по добре по Диема, защото няма да му се налага да слуша коментарите по Канал 1, очаквам да си върне думите обратно. По скапани коментатори не съм слушал...

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 13:11

ИСПАНИЯ-РУСИЯ - надявам се моите фаворити Испанците, да бият братушките :)))

колкото до другият мач - очаквам равен :)


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: captainme   
Дата:   10-06-08 13:15

az njamam glas ot vikane....goljam mahmurluk me goni[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 13:48

carl_cox Za ispania sme na edno mnenie [smilie24] , no vtoria mach mislq che Shvedite shte gi opukat Gurcite [smilie21] [smilie21] [smilie21] carl_cox ne kaza da te pisha li vuv fen cluba na laletata? [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: mixmike   
Дата:   10-06-08 14:01

Русия и Гърция[smilie24]
Аре нащеееееее[smilie5] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 14:06

g06ky - ох недей, че още виждам оранжеви кошмари [smilie5]

за сега ще се въздържа от членство при лалетата :) все пак нищо не е загубено за Жабчетата, но дори и да отпаднат рано, едва ли ще си загубя съня, тъй като първият ми избор е ИСПАНИЯ [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   10-06-08 14:07

За Испания и Гърция съм в тази група.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 14:57

carl_cox a kakvo ti e mnenieto za nemcite? [smilie8] [smilie8] [smilie8] Dali puk te nqma da grabnat evropeiskoto? [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   10-06-08 19:50

Тия руснаци май са били на водка преди мача. Испанците цяло полувреме една и съща атака им прилагат, они се не усещат.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 19:50

охаааа ИСПАНЦИТЕ играят супер [smilie24]

до тук 2-0, при това с хубави голове [smile]

g06ky [smile] не знам за Германия...като младеж им сипатизирах, ама с времето ми се промени вкуса за футбол и не ги следя-нито като национелен, нито Бундеслигата.

иначе немците са си сила винаги на всички национални първенства и нищо чудно да стигнат финала :)

но е рано да се каже :) ПОЛША не е кой знае какво мерило ;) виж, победата на Холандия над Италия дава повече доводи да очакваме оранжев триумф [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 19:55

carl_cox Spain machka zdravo , moje da tresnat oshte 2 gola :)


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 20:33

ох малеееееее 3-0 за испания [smilie5]

чудесен хеттрик на Давид Вия [smilie21] страшни голове [smilie24]



Публикацията е редактирана (10-06-08 20:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: mixmike   
Дата:   10-06-08 20:50

абе бяха се насрали испанците през повечето време. И сега отново гол от засада.[smilie23]
Руснаците ако бяха вкарали една от гредите си, щеше да има голямо наакване...с извинение[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 20:54

mixmike абе верно че последният четрвъти гол на Фабрегас беше от засада, амаааа какво да се прави - стават и грешки :)

все пак, ИСПАНИЯ си бяха по-добрият и техничен отбор :) а за контрите им - нямам думи [smilie7]

4-1 като старт е доста добре :) пък и Русия не е случаен отбор :) помним как изхвърлиха Англия в квалификациите за европейското :)



Публикацията е редактирана (10-06-08 20:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: valjo   
Дата:   10-06-08 20:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   10-06-08 22:02

Аз искам да си изкажа дълбокото разочарование от любимите ми Адзури [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Вярно е, че холандците играха доста добре, ама пък Италия хич не беше на ниво, макар че имаха някакви шансове.
За мен е явно, че Дел Пиеро трябва да бъде титуляр, а щом не може да изкара цял мач, поне да играе до 70-та минута, а не чак тогава да влиза [smilie23]
Явно и Канаваро доста липсва в защитата [smilie2]

Онова пък толкова смахнато правило за засадата хич не го разбирам и дълбоко не съм съгласен с него, особено пък щом защитникът не се е "изнесъл" нарочно зад аутлинията [smilie10]

Но си признавам, че Холандия, както и Испания преди малко, показаха най-добрия и атрактивен футбол и засега, заедно с Германия и Португалия, са май най-сериозните кандидати за полуфиналите.

Но пък е и прекалено ранно, а и да не забравяме какво се случи на миналото първенство и кой го спечели... преди доста годинки и Дания сътвориха подобно чудо, та фаворизирането на по-сериозните отбори не е задължително да е правилно...

И се надявам, че Италия ще се освести, ще си постегне защитата и ще покаже съвсем друг футбол [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Skic   
Дата:   10-06-08 22:11

Браво на Испания!

Да си призная честно гледам европейското, за да видя красива игра и голове, а не заради някой отбор, но винаги са ми били симпатични отборите, които се опъват на фаворитите. За сега изненади няма, защото Холандия не са случаен отбор и е в реда на нещата да бият който и да е. Винаги е имало по някой играч на лалетата, който да ми е симпатичен, сега е Нистелрой, а за всички времена ми е Денис Бергкамп; Ван дер Саар е много добър вратар и определено има сезон на клубно и национално равнище, ма ми е проивяга от край време...

Да кажа и някоко думи за адзурите. Не мисля, че са чак толкова зле като цяло, колкото бяха в този мач, НО е добре няколко гея и още един-двама манекена да не влизат в игра и най-вече палячото на вратата, та самото му име говори за него - buffone - смешник, шут. От мен толкова, не съм футболен маниак, а на италианците Швейцария им е близо... Щеше ми се само ние да сме на мястото на оранжевите, понеже беше възможно, а с играта си в първия мач италианците много приличаха на нашите национали. Би била интересна среща с моменти на задрямване [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.