Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Европейското
Автор: volokin   
Дата:   13-06-08 12:11

КАрл кокс, под нямане на футбол не разбирам липса на световни и полусветовни титли. Но най вече разделям военен режим и желязна дисциплина от истинския спорт, този красивият, където няма място за сметки и тактики. Знам, че звучи утопично днешно време и глупаво, но това е и причината да обичам южния футбол, този на Латинска Америка, Испания, Португалия и т.н.


Някога когато бихме немците на световното немският коментатор ми напълни душата със следното изказване - "въображението и фантазията победиха дисциплината" Та аз съм за първото. От немците отдавна не сме виждали нито въображение, нито фантазия, а просто силови схеми и военни режими [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: papi   
Дата:   13-06-08 12:40

абе германия да го д...т



баста германия [smilie23] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   13-06-08 12:58

papi [smilie10] ? е кой да продължи? Австрия ли?

Германците може да не са най-техничният отбор, но винаги правят по-интересно всяко национално първенство. Надявам се да продължат за да останат само силни отбори за финалите...

не съдете по един мач ;0)

споменах го по-горе :) когато немците биха Полша, всички ги обявиха за първенци едва ли не..сега пък - на другата крайност :)

Германия ще продължи напред, в това съм сигурен...колко далече ще стигне обаче, зависи и от противниците :)

е например, днес Италия играе с Румъния - какво да очакваме? че Италия пак ще падне 3-0? или пък, че Франция ще изиграе 2-ри слаб мач?

Volokin - хубави са ти снимките [smile] [smilie24] особено тази с топката много ми допада...


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: volokin   
Дата:   13-06-08 14:08

Карли Кокс, мани ги снимките, снап-шотове, още не съм излязъл да поснимам диваците по улиците, не ми остава време или ме мързи, накрая ще се получи така, че европейското ще свърши...


Австрийците са най-дървеният отбор който може да има на това европейско, добре че са домакини, иначе нямаха никакъв шанс да се класират.

За немците никога не съм казвал че са били слаби, дори когато са били най-слаби, са правели много... но не смятам, че имат някакъв футбол, просто една машина от хора, която трябва да свърши определена работа.

Италия винаги са играли сметкаджийската, откакто се помня, за разлика от немците когато решат да играят, играят истински футбол.

В това първенство гледах досега два мача - Испания - Русия и Португалия Чехия. И смятам да гледам само отбори, които знам, че играят футбол, а не защото печелят или не, титли.

А за УЕФА каква мафия са мога да разкажа много. Никога не съм бил по-близо до тях отколкото сега....
Спомням си как Австрийците обявиха официално, че никога повече няма да се кандидатират за зимни олимпийски игри, мисля след това първенство, няма да си помислят и за футболни първенства повече...[smilie23]

Парите ще затрият този свят, алчността се превръща в грях номер едно [smilie23] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 20:56

Не можах да гледам първото полувреме, но през второто Италия и Румъния направиха адско мачле, май най-атрактивното и най-нападателен, отворен футбол [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Ама съдиите адски категорично закопаха 'талианците [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Сега ще се надявам на някакви чудеса и добро стечение на обстоятелствата, че да има шанс за Италия... а после, мине ли между капките, може да стане като през 82-ра [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: equinox   
Дата:   13-06-08 20:59

Ех, изпусха ги... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 21:12

Аха, сега разбирам как трябва да се стекат обстоятелствата, за да могат адзурите да продължат. Другият мач днес е без значение, а най-важното е в последните Италия да си бие Франция, а холандците да играят много феърплей и непременно да бият румънците... а дано [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: tnt   
Дата:   13-06-08 21:13

а най-важно е Бразилия да стане шампион! [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 21:16

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Те вярно, че имат бая народ из Европа, ама нещо ЕС не се е разраснал чак толкова... разбирам ти бъзика естествено [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   13-06-08 21:20

явно КАСАНО твърдо трябва да започне титуляр за Италия в последният мач: Италия-Франция.

Видя се, че с Касано италанците изглеждаха далеч по-опасни...колкото до грешката на Дзамброта - уж на всеки се случва, но въпреки това аз не оправдавам никакви такива подобни махленски отигравания.

надявам се сега Франция да бие, за да стане още по-интересно в последните мачове в тази здрава група :) но ако трябва да дам прогноза- бих дал равен 1-1 :)

Холандия ще подходи предпазливо, като не изключва равенство, защото дори с Х сега ,оранжевите ще могат по-леко да излязат в последнитя си мач от групите - срещу Румъния, която пък освен победа нищо друго няма да я устройва [smilie3]



Публикацията е редактирана (13-06-08 21:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: tnt   
Дата:   13-06-08 21:23

Коински, искам някой а ги колонизира, ббре [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 21:26

carl_cox, съгласен по всички параграфи, макар че сега очаквам Холандия пак да бие, но пък, ако вземе да падне, то наистина ще трябва да играе за победа последния мач... ще видим [smilie24]

За Касано вярно, че бая ги пораздвижи, на мен Лука Тони ми е най-голямото разочарование и пак се чудя защо оня адски хитрец Индзаги го няма [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: tnt   
Дата:   13-06-08 21:26

божкеееееей [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 21:27

Тинтири, ЕС като цяло би трябвало да се опита, ама май вече не са на вълната от 19-ти век и се правят на неколонизатори [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: tnt   
Дата:   13-06-08 21:28

оф...пак обърках вековете! Извиньети мъ, няма да ви преча на мъжкия разговор [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   13-06-08 21:32

Coincidentia - добре че великият Джиджи Буфон прояви майсторство, че нещата отиваха на отпадане за Италия :)

още повече, Муту би дузпата хубаво - със сила и точност и не беше от лесните за спасяване :)

честно, не знам какви са тия грешки на италианските защитници? [smilie11] направо униккални - все едно не са играли на голям футболен форум пред повече от 1000 зрители и все бъркат поне 1 път фатално...уж силното им оръжие е защитата, а точно там куцат работите...срещу една Португалия ще е интересно как ще изглежда италианската защита :)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 21:36

За италианската защита аз си имам едно много типично сравнение - те се опитват да не чистят хамалски, а да овладеят топката в такива ситуации, да не я предават, да я запазват и да се опитват да направят веднага атака, докато примерно британските защитници изобщо не се страхуват и срамуват да чистят по най-дърварския начин в тъч или корнер - да играят на сигурно и от там идват понякога глупавите грешки на иначе много по-класните защитници.


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: papi   
Дата:   13-06-08 21:38

по скоро беше случайно спасяването на буфон-
топката рикушира в крака му след като я закачи с ръката

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   13-06-08 21:45

Coincidentia [smile]

може и така да е...но съгласи се, когато по диема показваха анализа там със чертичките, се видя, че Дзамброта имаше още 2 други варианта за отиграване и той избра възможно най-неправилният...


както и да е :) минало е вече. сега Италия трабва да се надява на някакво чудо...

незнам дали съм сметнал правилно, но май за Италия е най-добре сега Холандия да завърши наравно с Франция, защото така остава някакава интрига за Холандия да се напъва после срещу Румъния, а за Италия остава директният сблъсък за класиране с Франция :)



Публикацията е редактирана (13-06-08 21:46)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 21:49

Да де, ама ако паднат холандците, още по-стръвно ще трябва да се хвърлят, а при победа на Италия срещу Франция нали ще се гледа директния мач, та пак италианците ще минат... но всичко това при положение, че не вземат Холандия и Румъния да изпраскат един стратегически хикс, нали така.


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   13-06-08 22:04

Дир Кайт прави 1-0 за оранжевите :)

интерсноте е, че Дир Кайт играе много силно, както сега с гола, така и с ключовите си подавания при победата над Италия с 3-0

тоест, затвърждава се мнението ми, че Дир Кайт е много полезен и сърцат играч:)

споменавам го, защото четох доста коментари, а и с приятели като си лафим, че Кайт е мега дърво и няма място в Ливърпул...


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 22:07

Холандците досега наистина май са най-впечатляващият отбор и може би и днес няма да им е проблем да бият, дано и да се окажат джентълмени и да са същите и срещу Румъния.

А аз всъщност много не следя всички клубни мачове и нямам много впечатления за Кайт, ама пък явно хич не е дърво [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 22:21

Абе, тоя Ван Дер Саар колкото и да е надменен и да не ми е симпатичен, е бахти стабилният вратар, може би дори и от къде-къде по-симпатичния ми Буфон [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 22:56

Французите още можели да играят футбол, толкова яко натискат, а холандците никакви ги няма.

Явно тази група очаквано е най-интересната [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 23:01

Яко, смъртоносна контра, както никакви ги нямаше, така и си ги бива [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.