Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 23:14

Много силни мачлета стават днес, ей това е качествен футбол най-накрая, гол след гол, евалата [smilie24][smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Skic   
Дата:   13-06-08 23:23

Холандезите много добре използват контраатаката, за да откажат всякакви мерци на противника за изравняване [smilie24] И на мен този дългун вратарА ми е противар, но е добър... Докато пишех два гола си смениха, което пак показа как се играе на контра, а третото попадение беше чудно. Анри не можа да се порадва хайвана...

А вчера хърватите ми направиха кеф и резултатът 2:1 не отразява реално играта на отборите, защото чехите, например, бяха далеч по равностоен противник на Португалия, отколкото Германия на Хърватия. Много нервни тези германци и чак се опитваха да задминат южните нации в артисцизма, но играта им бе повече от грозна. За мен с всяко изминало поколение германците играят по-неприятен футбол, пък ако щат да вземат купата.

За Италия сте го казали, за мен са разочарование, а моя любим играч наистина внася свежест в атаката. Да видим обаче дали Cassano няма да си покаже нрава в последния мач, сигурно ще е титуляр, но твърде късно.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 23:37

Е, не, много яки са тез холандци бре [smilie24]
Играят яко, добър футбол, класно, а преди първенството хич не го очаквах...

А специално последният гол е май голът на първенството [smilie24]

Но наистина ще очаквам от тях същата игра и на последния мач и пак да бият така яко, че да дадат шанс на Италия и Франция помежду си да покажат кой е по-достойният [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: valjo   
Дата:   13-06-08 23:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: equinox   
Дата:   13-06-08 23:38

Ще ми хареса ако продължат Холандия и Румъния [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-06-08 23:40

valjo, това е много възможно, ама аз поне се надявам Италия постепенно от мач на мач да стават все по-сериозни и да направят нещо както трябва вече.


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   13-06-08 23:45

Холандия [smilie24]

иначе си мисля, с този си мач франсетата влизат в сериозна психологическа криза и Италия ги бие в последният мач [smilie5]

ама оренжевите голове бяха кой от кой по-красиви :)

този на Снайдер направо бе шедьовър :)


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: valjo   
Дата:   13-06-08 23:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: stew   
Дата:   14-06-08 00:22

Холандия шампиони![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: papi   
Дата:   15-06-08 23:46

турция - европейски шампион
[smilie18]
тия чехите много злеее
от 2:0 да се остават да ги обърнат до 2:3[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   16-06-08 00:10

papi - защо да са много зле? Ясен Петров хубаво обясни в студиото какво се случва с концентрацията, когато се допусне лесен гол, като този, който ЧЕХ подари на турците...

освен това, вторият гол на НИХАТ беше изключително красив и рядко точен...такива голове стават 1 път от 1000 и то срещу ЧЕХ...:)

идеята ми е, че Чехите не бяха слаби, а просто позволиха на труците да вземат своето в последните минути...


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: mixmike   
Дата:   16-06-08 00:15

браво на Турчата, играха с желание и въпреки всички контузии!
Евала! Наще да играят с такова желание, цена няма да имат[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: carl_cox   
Дата:   16-06-08 00:29

mixmike [smile] [smilie24]

така е да :) браво на НИХАТ, който буквално сам класира турците напред :)

а вторитя му гол, наистина е шедьовър, защото бе изработен в самият край на мача, когато силите са на привършване, а и топката беше хлъзгава, терена мокър...но пък голът му - уникален и то срещу Чех :)

макар, че гарда на Чех падна още с грешката му за 2-2 :)

ситуацията с Чех мисля, че е добър повод да поразмишляваме в една по-различна посока. а именно - големите имена като играчи, гарант ли са за успех на такива националин форуми?

май не. особено като гледаме какви имена има при Чехите, Италианците, Французите...

може би дългите и изтощаващи сезони на клубно ниво, правят от зведите едни ходещи мумии, които едвам връзват два прилични мача...


не случайно Гърците са настоящи европейски шампиони...а нищо чудно и Турците след този обрат да поемат към медалите...

аз обаче се надявам, Португалия, Холандия или Испания да е номер едно това първенство :)



Публикацията е редактирана (16-06-08 00:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: mixmike   
Дата:   19-06-08 00:56

Баси, тъкмо влизам и гледам livescore - руснаците натъртили шведите. Бравус на братушките. Сега остава да отнесат и другите неприятни скандинавци [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-06-08 06:33

Според мен вървим към финал Италия - Холандия [smilie8]

Ама тоз път с друго развитие - 2:1 за Адзурите [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: blueskyy   
Дата:   19-06-08 17:31

нема как Киунси, на полуфинал мое се паднат. много тъпо са организрали програмата...

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   19-06-08 17:59

Coincidentia glatni si oranjevoto hapchece i se sabydi [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: g06ky   
Дата:   19-06-08 23:47

2-3... [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: mixmike   
Дата:   20-06-08 00:19

уааааа, скъсаха им шортите на Португалците. В интерес на истината - никой от тях не игра, еле пък Роналдо.
Джърмани[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-06-08 08:32

Дааам, аз съм се объркал и си мислех, че отбори от една група могат да се срещнат пак чак на финал.
Ама сега видях програмата и явно трябва да се редактирам - вървим към финал Италия - Германия [smilie8]
Понеже нямам оранжеви хапченца, отново съм на синичкото [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: mixmike   
Дата:   20-06-08 08:42

вървим към финал Италия - Германия
А що отписа Хърватска, пък и Турция. На мен ми се струва че и двата отбора могат да резнат германците[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: overflow   
Дата:   20-06-08 09:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-06-08 09:11

mixmike, всъщност никого не отписвам и даже като фен съм повече за хърватите, но залагам на неповторяемостта на мачовете, а в случая с Германия донякъде и на онзи лаф, че всички играят, а накрая печели Германия.
Макар че в случая не мисля, че немците биха били италианците или холандците.

Честно казано май всичко може да се случи, ама пък аз съм си за Италия, та ми се ще да се случи най-подходящото за тях.


Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: anaksagor   
Дата:   20-06-08 09:14

немците са куци коне, тоя лаф е бил за 80те. Реално излизат от групите за пръв път от 96 насам. Побутнаха ги тук-там, а и чист фал на Балак при третия гол... но са дотук. Хърватите пак ще ги бият... мисля 3:0.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейското
Автор: overflow   
Дата:   20-06-08 09:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.