Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Най-големия мол в България
Автор: onlineivo   
Дата:   12-06-08 16:25

P.S. Equest продават мола срещу Хемус, някой иска ли да го купи? Ако има навити тичайте да купувате че ще свърши като билет за концерта на Марк Нопфлър [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Todd   
Дата:   12-06-08 16:28

Аз като стана министър председател или най малко президент ще ги бутна деба тия египетски гробници....

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

МОЛ - краставици на търкалета.....кварталния магазин ми е по-драг !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   12-06-08 16:31

мен ми е все тая в чий джоб какви пари съм налял.... Красимир Узунов пък му е още по все тая, защото както съм написал между снимките - до няколко дена ще му вземе милионите по три. Аз се радвам че мога да отида на свястно кино, да хапна нещо на същото място и жена ми през това време да си купи някоя парцалка.... На мястото на тази красива сграда и чисто новия булевард с по три платна в едната посока покрай нея имаше едно мухлясало - завод ли беше, цех ли беше, морга за хора ли беше - 15 години съм живял в Трошево - така и не разбрах... И хич не ми е жал за тая грозотия на чието място има нормално място за пиене на кафе и гледане на кино с нормален паркинг. За пичовете и девойките дето цивилизацията и капитализма ги дразнят, ама много ги дразнят и нервят - има си страни в Африка, дето няма молове, и капитализъм няма много..... Да обикалям из центъра в тоя пек и да си търся нещо за хапване, дето няма да се отровя и после да бъхтя с децата в горещото до някое смрадливо малко кино - не виждам щастие в това.... Инак живея извън града на спокойствие и в зеленина... Но сити-то трябва да е сити, не бивша комунистическа развалина.... Варна имаше доскоро една катедрала и туй то. Градът следва естествения процес на разрастване и модерниизация. Дали на мен или на баба ми това ни се нрави си е наш проблем... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Cristinel   
Дата:   12-06-08 16:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Минко   
Дата:   12-06-08 16:39

моловете са измислени от евреите да прибират по-бързичко парите на балъците, те така или иначе пак им ги прибират, ама в МОЛ-чето става по бързо и под строй[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: onlineivo   
Дата:   12-06-08 16:39

Горби, тук съм съгласен на 100% [smilie24] Адски ми допада самта концепция на МОЛовете! Освен това има и неща които са на нормални цени, има и скъпи неща които просто толкова си струват и само тук-там се срещат зверски надути цени...

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: equinox   
Дата:   12-06-08 16:48

Мен не ме дразнят молвете. Дразня се на това как наливат милиони в непроизводствени неща. Ако бяха налели тия милиони във производство и земеделие ефекта щеше да е по-голям. Но какво да се прави. Такъв е пазара. Сега бързите и големи печалби са в строителството. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: sannie   
Дата:   12-06-08 17:10

обичам мола!!! там има всичко!!! обичам МсД, обичам киното, обичам ескалаторите, обичам магазините, още повече обичам моловете, които сега се строят единия до военната академия (буквално до нас) и другия на цариградско, обичам софия, обичам и бойко, нищо че той още не знае[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: nabis   
Дата:   12-06-08 17:28

Саниииииии https://photo-forum.net/joro/emoticons/250.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: wizy   
Дата:   12-06-08 17:33

i centura vuv varna ako vi stegnat....

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: sannie   
Дата:   12-06-08 17:35

набис[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Todd   
Дата:   12-06-08 17:37

Аз пък искам комшията да вземе парите !!! Не филянкишията !!! Щото утре той ще дойде при мен да харчи а не оня де няма да му видя очите а може и да не брои такива като мен за живи !!!

А пък че в мола било с 5 лева по-евтино ми е през оная работа -аз не съм за 5 лева.Толкова оставям бакшиш на сервитьорката в селската кръчма .

[smilie3]

Но за града бива да строят гробници.....да стоят некакви изцъклени продавачки казвайки ви добър ден с холивудските усмивки ....кат в тия техно... вериги де некакви измислени консултанти ми обясняват колко бил уникален некакъв ЛЦД тиливизор....а не знае кво означава ЛЦД [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


[smilie18]
Нека , кефете се .Язе одим в кварталния щото ко знайш кви цици има магазинерката....[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] без силикони и сутиени....[smilie19]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ха тъкмо се сетих....ония де се те гонят из магазините да ви предлагат ТБИ ,КЕШ ,Джет и не знам кви си кредити .
Все ги питам вземат ли пари в брой (щото има много завързани ) ма не подават ...[smilie19] [smilie19] [smilie19]
Сигурно щото съм дърт !!![smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: kolov   
Дата:   12-06-08 17:41

[smilie24] репортажче[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: captainme   
Дата:   12-06-08 17:41

Todd,kato te cheta ako znaesh za kolko neshta mi svetva[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: PiToMeN   
Дата:   12-06-08 19:05

Циганията е на ниво.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: tnt   
Дата:   12-06-08 19:06

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/baud0234.JPG
http://www.maison-du-muscat.com/images/blog/MACDO.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: BirdOfPray   
Дата:   12-06-08 21:28

баси - имаше току що някаква Заря тука - сугурно е от мола??

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: A400   
Дата:   12-06-08 21:31

щъ ви замола..... да мъ закарати до мола...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: exo99   
Дата:   12-06-08 21:36

Аз мислех, че темата е на ташак [smile]

А то наистина някой много се кефел на поредния мастодонт.
Разбирам Горби да беше от Разград, та да му е кеф, че и градчето му се е наредило до големите, но все пак е от Варна.

А виж Тодд е пич и явно е ценител на естествените ЦИЦИ !!![smilie24] [smile]

И на мен ми е през оная работа оня педал Узунов какви пари е дал за мола и какви ще вземе.
Същия измекярин като софийския му аналог Вълка - шофьор в районното до 1989 година и после изведнъж милионер.

Горби - да ви построят още един два - три, че и повече молове [smile] [smile] [smile]
Щото нали - кеф цена няма ![smile]



Публикацията е редактирана (12-06-08 21:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: navy   
Дата:   12-06-08 21:59

Адаша Узунов винаги си е бил тарикатче [smilie7]
Откакто го познавам... а то беше бая отдавна [smilie10]
Още когато пълнеше тонер касетки [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-06-08 22:34

Ъ, поредния ЦУМ! Еми щом ви кефи....

Мен обаче такива местенце ме отблъскват

[smilie21]

А иначе браво за репортажа[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: pileshtar   
Дата:   13-06-08 06:41

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/zvwz0427.JPG
http://www.tshirtbordello.com/images/murder-king-shirt.gif


[ezik] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   13-06-08 09:13

exo99 - да взема се засрамя сега, че на Варна и подобряват инфраструктурата ли к`во..... [smilie18] [smilie18]


Аааа... забравих... то във форума е модерно само да се плюе по всичко и всички.... развалям обстановката на киселия дух.... [smile] Няма се повтаря много често, обещавам....[smile]



Публикацията е редактирана (13-06-08 09:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: mixmike   
Дата:   13-06-08 09:19

репортажа[smilie24]
Но иначе моловете[smilie23]
70-80% от българите вече не ходят на разходка в събота или неделя, а "на кафе в мол-а"[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: alsash   
Дата:   13-06-08 09:24

да го кажем така :
- от следващия път ,форумци от Варна - на сбирка в МОЛа..........е няма да стане

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.